PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : suzuki an 125 mi? haojue hj 125 t mi?

MELİH
31 Mayıs 2015, 10:20
şehir içinde kullanmak için Suzuki an 125 almayı düşünüyordum.ancak haouje fabrikasında üretildiğini öğrendim. araştırdığımda her ikisininde birebir aynı olduğunu anladım. suzukinin temiz 2.veya 3. eli eli 4000 tl. hj 125 in sıfırı 4000 tl ve tüm parçaları Suzuki (üzerinde Suzuki yazıyor). uzun süre kullanmayı düşünüyorum belki de hiç satmam 2.motorum olarak kalır. hangisini alırdınız?
www.haojue.com.tr

bozok_54
31 Mayıs 2015, 12:14
Haujinin bu motorunun her yerinde suzuki yazıp yazmadığını bilmiyorum. Başka bir hauji konusunda da birisi fotoğraf gösterdi haujinin parçalarında suzuki yazıyor diye ancak haujisi olan başka bir arkadaş kendi motoruna baktığında göremedi. Kaldı ki suzuki yazmasının hiç bir anlamı yoktur. Reno daçça ilişkisi gibi düşünebilirsiniz. BENCE haujiyle suzukinin yanyana konulması satış stratejisinden başka bir şey değil. Aynı şeyi bacac-ktm için de söylediler ancak işi bilen ikisi arasındaki farkı gördü. Yanlış anlaşılmasın hauji-bacac-daçça kötüdür demiyorum ama yanına koydukları firmalarla elbette kalite farkı var olduğunu düşünüyorum.

METDOĞ
31 Mayıs 2015, 12:43
Sıfırı 4000 TL vereceğine,1.700 TL daha kat Suzuki address almanı tavsiye ederim.

giritli
31 Mayıs 2015, 12:50
şehir içinde kullanmak için Suzuki an 125 almayı düşünüyordum.ancak haouje fabrikasında üretildiğini öğrendim. araştırdığımda her ikisininde birebir aynı olduğunu anladım. suzukinin temiz 2.veya 3. eli eli 4000 tl. hj 125 in sıfırı 4000 tl ve tüm parçaları Suzuki (üzerinde Suzuki yazıyor). uzun süre kullanmayı düşünüyorum belki de hiç satmam 2.motorum olarak kalır. hangisini alırdınız?
www.haojue.com.tr

sevgili bursalı kardeşim kesinlikle haoju al hem 135 liği hemde 150 liliği şuan türkiyede satılan en sağlam ve en kaliteli motosiklet kullananların yazılarını bu forumdan incele honda ve yamahadan bile kaliteli.

MD.Murat
31 Mayıs 2015, 14:29
Haujinin bu motorunun her yerinde suzuki yazıp yazmadığını bilmiyorum. Başka bir hauji konusunda da birisi fotoğraf gösterdi haujinin parçalarında suzuki yazıyor diye ancak haujisi olan başka bir arkadaş kendi motoruna baktığında göremedi. Kaldı ki suzuki yazmasının hiç bir anlamı yoktur. Reno daçça ilişkisi gibi düşünebilirsiniz. BENCE haujiyle suzukinin yanyana konulması satış stratejisinden başka bir şey değil. Aynı şeyi bacac-ktm için de söylediler ancak işi bilen ikisi arasındaki farkı gördü. Yanlış anlaşılmasın hauji-bacac-daçça kötüdür demiyorum ama yanına koydukları firmalarla elbette kalite farkı var olduğunu düşünüyorum.

Bajaj ktm de oyle bir sey denmedi yalniz. Ayrica "bacac" her yil binlerce motosiklet ureten koklu bir firma.

sezerh
31 Mayıs 2015, 16:42
Daççayi reno satin aldi :D arada buyuk fark var. Misal ktm bajaja sadece uretim yaptiriyo, ama bajaj koklu bi firma.

linkinpark20
31 Mayıs 2015, 17:54
sevgili bursalı kardeşim kesinlikle haoju al hem 135 liği hemde 150 liliği şuan türkiyede satılan en sağlam ve en kaliteli motosiklet kullananların yazılarını bu forumdan incele honda ve yamahadan bile kaliteli.

dünyada eşi benzeri yok hatta.

giritli
31 Mayıs 2015, 18:52
dünyada eşi benzeri yok hatta.

:) motoru bi araştır derim.

MELİH
31 Mayıs 2015, 22:46
tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. samimiyetle düşüncelererinizi belirtip fikir verdiğiniz için.sanırım 1700 daha verip Suzuki adress alcağım. haojue de bu motosikletleri üretebilen bir üretici .ona da saygı göstermek gerek.şu anda suzukinin eski model bir samurai jipini kullanıyorum.1000 cc olmasına rağmen arazide çok başarılı. amacına uygun bir arazi arabası. inanılmaz bir teknoloji.minicik bir motora ancak bu kadar iş yaptırılabilinir. dolayısı ile böyle bir teknolojiye sahip markadan ayrılmak doğru olmayacak. sadece biraz daha fedakarlık yapacağım. herkese teşekkürler.

Fatih89
15 Ekim 2020, 23:32
O konuyu ben açmıştım fakat yanlış yere baktığım için suzuki yazısını görememiştim, yani haojuenin bazı parçalarında suzuki yazıyor, hatta 150-9 olan modelin depo kapağı en belirgin parçası, şuan 64 bindeyim 6 sene oldu alalı, çok memnunum, sıfırı yok şuan ve gelmeyecek gibi görünüyor