PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'İlk motorum bmw 1000 rr' başlığına benlik yorum :)

thebalatt
30 Mayıs 2015, 23:39
Şimdi kimse adamı tanımıyor etmiyor, adamın ilk motoru olması demek onu hiç kullanmadı demek değildir bence. Belki ev arkadaşı yada ksrdeşinin ondan daha büyük motorunu yıllarca kullanmıştır, niye öyle hemen suizan ediyorsunuz? :)

Onun hatası da hiçbir şey belirtmemiş, de ki yıllarca kullandım ama benim hiç olmadı tecrübem var veya maddi imkanım yerinde heves edip aldım vs vs de yani

Ha fotoğraflardaki yollar da TR gibi durmuyordu, adam yazmış isviçredeyim diye onu da başta belirtmesi lazımdı. Neyse çok konuşmanın faydası yok.

Bu arada fake fake diyenlere de cevabım 'buralarda gerçek olan ne kardeşler?' :) :)

Hayırlı akşamlar

MotoGlock
30 Mayıs 2015, 23:40
önden alayım yerimi

thebalatt
30 Mayıs 2015, 23:43
önden alayım yerimi

sebep? :D anlamadım cidden cahilim az

MotoGlock
30 Mayıs 2015, 23:53
estagfirullah, ben de yazdığınızı anlamadım :D diğer mesajlara bakarak anlamaya çalışıcaktım da :D

shadowmaster
30 Mayıs 2015, 23:54
Yüzdesinin yüksek olduğunu umduğum gerçek, motosikletle ciddi ve sanimi ilgilenen bir kitlenin de var olduğu buralarda. Elbette arada "22 yaşında sarışın bir kızım kalçamı sıkmayacak pantolon ne önerirsiniz" tarzı durumlar da var. Benim üzüldüğüm bu ahmakların oluşturduğu önyargı yüzünden gerçek olanların da kurunun yanında yaş da yanar misali güme gitmesi ...

snappy x
31 Mayıs 2015, 00:05
forumdan uzak kaldım nedir bu olay ?

Macit250
31 Mayıs 2015, 00:09
Adamın bmw si milleti gerdi.Sizene yahu, fake yada değil ne farkeder.Mesela snappy x de gtr 1400 var ama bionik kullanıyorum der hep,neden der çünkü ezmek istemez kimseyi .

snappy x
31 Mayıs 2015, 00:12
Adamın bmw si milleti gerdi.Sizene yahu, fake yada değil ne farkeder.Mesela snappy x de gtr 1400 var ama bionik kullanıyorum der hep,neden der çünkü ezmek istemez kimseyi .

gtr 1400 yok ama mondial snappy x var :mrgreen: olmayanları ezmemek içinde bionik var diyorum:P

vladimir
31 Mayıs 2015, 00:14
Eğri oturup doğru konuşalım üst segment motor kullanıcılarını bu forumda pek göremiyoruz. Birisi kendisini tanıtmadan, bilgi vermeden ilk motorum s1000rr diye fotoğraf koyunca olay oluyor bu forumda. Tepkiler çok normal. Konuyu açan bu tepkileri tahmin ediyordu, en azından etmeliydi bence.Ortada bir oyun, eğlence seziyorum.

thebalatt
31 Mayıs 2015, 00:15

Aga sen anlamadın yazdığımı tekrar oku :) isterse uçak alsın beni germez böyle şeyler. 😋

vejihi
31 Mayıs 2015, 00:29
Bize ne bilader senin yorumundan bir yorum varsa git o konunun altina yaz. Sanki cok farkli ya da onemli bir sey söylüyormus gibi ayri baslik acmak neymis? Resmen forum kirliligisiniz...

Bune
31 Mayıs 2015, 00:41
Konuyla pek alakam yok sadece bu akşam bi konu gördüm bu da ispatı demiş adı geçen arkadaş foto atmış orda gördüm az çok uyandım zaten konuya yorumlardan. Yurtdışında yaşayan bi arkadaş 1400 lük racing almış ilk motorum demiş forum da ayaklanmış fake diyenler filan olmuş sanırım konu bu (ya da benim anladığım kadarıyla bu gerçekten gereksiz bir konu)

Bizim ülkede olsa hade len ordan derim ama adam yurtdışında yaşıyormuş orda fiyatlar malum burda 250cc aldığımız fiyatlara orada 1000cc racing motor alınabiliyor o yüzden başlangıç olarak da böyle birşey sürüyorsa pek de şaşırmam sadece kazasız belasız inşallah demek düşer bize. Fake olup olmadığı ise beni bağlmıyor çünkü ne motoru ne de neyle başladığı pek umrumda değil isterse fezaya çıksın:)

thebalatt
31 Mayıs 2015, 04:19
Bize ne bilader senin yorumundan bir yorum varsa git o konunun altina yaz. Sanki cok farkli ya da onemli bir sey söylüyormus gibi ayri baslik acmak neymis? Resmen forum kirliligisiniz...

Sana zorla başlığa gir diyen mi oldu? istediğim gibi açar istediğim gibi yazarım. Çok mu zoruna gitti? şikayet edersin olur biter.

Naked150
31 Mayıs 2015, 05:44
İşiniz yokmu evlatlar :bounce: