PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cub motor alicağım ama bir rahatsızlıgim var yardimci olun

Fuzincub
30 Mayıs 2015, 14:04
Öncelikle merhba 3 senedir arkadaslarimin motorlarindan kullaniyorum dagolsunlar kullanmayi orettiler fakat benim arka fren ile bir bacagimda sıkıntı var bildigimiz uzere cub yari otomatik yani debirajı yok arka freni scooter gibi sol elcige alma sansim varmi yoksa hep on fren kullanirsam endisleniyorum kaza yapicagim diye yardimci olun lutfen tesekuurler simdiden

ZamboKage
30 Mayıs 2015, 15:33
Merhaba izmirde yapan çok var yani basıyorlar ya cupları arka fren yere değince elden fren yapıyorlar sanırım bir tane sağlam ustaya gidersen yapabiliri

Mengu16
30 Mayıs 2015, 15:55
Öncelikle merhba 3 senedir arkadaslarimin motorlarindan kullaniyorum dagolsunlar kullanmayi orettiler fakat benim arka fren ile bir bacagimda sıkıntı var bildigimiz uzere cub yari otomatik yani debirajı yok arka freni scooter gibi sol elcige alma sansim varmi yoksa hep on fren kullanirsam endisleniyorum kaza yapicagim diye yardimci olun lutfen tesekuurler simdiden
Olur tabiki arka çatala uygun bir yere scooterlardaki gibi fren telini tutan bir demir kaynatılacak, sol elciğe takılacak bir fren kolu ile de arka freni elden kontrol edebilirsiniz. Usta düzgün bi iş çıkartırsa muayeneden de geçer motor, eğreti durmayıp orjinal gibi görünmesi şartıyla.

Egee22
30 Mayıs 2015, 16:48
İnternette görmüştüm bi cub da yapıldığına eminim fakat nasıl yapıldığı hakkında bi bilgim yok yakınındaki motorculara sor yapabilecek varmı masrafı hakkında vs. bilgi al

EKONOMİ
30 Mayıs 2015, 17:39
www.aliexpress.com/item/Free-shipping-after-conversion-to-straddle-a-motorcycle-disc-brakes-Hydraulic-disc-aluminum-kit-13-cm/32324246941.html

Arka freni disk frene donusturen kitlerden takabilirsin
Hortumu da uzun hortumdan takıp sol elcige uzatırsın

150 scooter komple fren sistemi alinabilir
Tabi gene yaninda donusum kiti de alacaksınız
Size uygun kiti arayıp bulmaniz gerekiyor

MELİH
30 Mayıs 2015, 20:26
vitessiz cub motosikletlere bir bak istersen.

Erdorhan
31 Mayıs 2015, 12:20
bndd cub motor motor kullaniyorum cub motorlarda arka freni sol elciğe almak için kampana freni yay tutar disk e cevirip elcik yaninada fren yağı kutusu takmalısın senin için masrafli olur

Fuzincub
01 Haziran 2015, 12:18
100 tl felan masraf yaparım yaparsam fiyatı biraz daha zorlarım 300 lere felan cıkarsa zaten scooter alırım teşekürler