PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar , motorsiklet kiralicam nelere dikkat etmem gerektiğini söylermisiniz ?

Özgürr
29 Mayıs 2015, 22:13
Merhabalar , motorsiklet kiralicam nelere dikkat etmem gerektiğini söylermisiniz ilk defa yapıcagımdan dolayı biraz tedirginim bilhaassa rant a car şirketlerine kimse güvenmiyor ve motorsıklet kiralama sakın başına bişiy gelirse sana ödetirler sigortası olsa bile sana ödetirler falan herkez kulakcan duyma seyler söylüyor işin gerçegi nedir bilgi edinmem gerek kiralamayı düşünüyorum

< iLk@yy >
29 Mayıs 2015, 22:41
sitede biri motosiklet kiralama işine başlamıştı taylan isimli
işi biraz daha ileriye taşıyıp kaskoda yapmıştı haklı olduğun durumlarda kiracıdan bir şey talep etmiyor diye biliyorum

Özgürr
29 Mayıs 2015, 23:26
sitede biri motosiklet kiralama işine başlamıştı taylan isimli
işi biraz daha ileriye taşıyıp kaskoda yapmıştı haklı olduğun durumlarda kiracıdan bir şey talep etmiyor diye biliyorum

ACABA sitesi veyahutta sahibindende galerisi var mı bana ulasabılırmı ? yorum atsada olur

TheAzReaL07
30 Mayıs 2015, 00:16
Arkadaşım ben araba kiraladığımda benim yapmadığım çiziğin parasını aldılar o kadar çok kağıt imzaladım ki diyecek birşey kalmıyor motosiklet arabadan da riskli bence girme bu işe yine desen bilirsin benden söylemesi ...

PiyalePasa
30 Mayıs 2015, 04:13
fiyatlarda pahalı minimum 1 hafta kiralarsan günlüğüne 250 tl fiyat çekmiş sahibinden.com dan bir üç kağıtçı.Üç kağıtçı diyorum bunun baska bi tarifi olamaz cünki böyle bi fiyat yok :D arabadan pahalıya geliyo be ayıp bu nasıl fiyat demekki senede 6-7 kisiye kiralasa her sene aynı motorun sıfırından alıcak kadar para kaldırıcak bu kafayla.Kiralayanın aklına sasarım.Bisiklet kiralamaya benzemiyor malesef bu is.Birde bunun üç kağıtçılık işi var tabi.Çiziği çuzugu hesapta olmayan arızası ve art niyetli satıcıların bunları sana kitleyecek olması.

Dürüstü varmıdır bilmem varsada onları ayrı tutuyorum ama pahalı.

BerKToprak
30 Mayıs 2015, 07:23
Merhabalar , motorsiklet kiralicam nelere dikkat etmem gerektiğini söylermisiniz ?
Öncelikle senet Sepet olan yerlerden uzak dur. Senet imzalarsan Başına iş aldın demektir.
Bide sana önerim Motoru aldın kiraladın diyelim. Önce kendine defin yeri belirle Gazı sonra açabilirsin :P
Hayırlı kiralamalar.