PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kevlar Hoodie / Kapüşonlu - Bikers Gear UK

eek
29 Mayıs 2015, 21:07
Arkadaşlar ne zamandır istediğim kevlar hoodie yi Tech90'ı bekleyemeden ebay üzerinden aldım. Bu ürünü isteme nedenim göbek nedeniyle mont ile rahat edememem ve günlük kullanımda daha rahat olacağını düşünmemdi. Geçen hafta şu mağazadan aldım: http://stores.ebay.co.uk/bikersgearltd?_trksid=p2047675.l2563

Öncelikle fiyat 55£ + 16£ kargo, yani 280TL civarı. CE onaylı omuz ve dirsek korumaları var, sırtta ise çok yumuşak olmayan bir ped ile geliyor. Bedenler biraz büyük, fotoğraflarda da göreceğiniz gibi kilolu olmama rağmen medium beden hafif rahat oldu, ilandaki ölçülere göre bedeninizin bir küçüğünü alabilirsiniz. Mucizevi bir şekilde İngiltere'den 1 haftada geldi, PTT nazar değmesin bu aralar fena değil :) Ben Türk malı olduğu için Tech90'ı tercih etmek istedim ama fuardan beri beklediğim için dayanamadım. Ayrıca bu üründe şu an kampanya var, normalde 100£ olması lazım. Gelelim fotoğraflara:

http://i.hizliresim.com/Wnq9XE.jpg
http://i.hizliresim.com/RYr9go.jpg
http://i.hizliresim.com/NqngLk.jpg
http://i.hizliresim.com/YBQWdD.jpg

Henüz pek kullanamadım ama ilk izlenimim kalın olması, fileli mont kadar serin olmayacağını düşünüyorum. Giyip çıkarması, korumların oturması ve görünüşü ise tam istediğim gibi. Korumalar da tam denk geliyor ve fiyata dahil olması iyi oldu. Kışın da normal montumun içine giyerim diye planlıyorum. En önemlisi kapüşon hariç her yer kevlar, bazı modeller gibi sadece sürtünme noktaları değil. Astar da fileli bakalım sıcak günlerde az da olsa işe yarayacak mı :)

Mamba09
29 Mayıs 2015, 21:08
yaa bende istiyom bundan.

eek
29 Mayıs 2015, 21:10
yaa bende istiyom bundan.

Hocam şimdi kontrol ettim fazla beden kalmamış ama ara ara güncelliyor satıcı, oldukça da ilgili mesaj atarsanız muhakkak yardımcı olur :)

Darkfriairs
29 Mayıs 2015, 21:12
,Hayırlı olsun.

hakikiteker
29 Mayıs 2015, 21:23
Çok mantıklı aslında ama ben bundan alsam bizimkiler beni yola salmaz düşüncesindeyim :mrgreen:

eek
29 Mayıs 2015, 22:42
,Hayırlı olsun.

Teşekkürler.

Jrspawn
29 Mayıs 2015, 22:50
Nassı güzel bir şey ki bu ::150::

eek
29 Mayıs 2015, 22:57
Çok mantıklı aslında ama ben bundan alsam bizimkiler beni yola salmaz düşüncesindeyim :mrgreen:

Eşim de önce koruması zayıf gibi dedi ama inceleyince sağlam olduğu anlaşılıyor :)

LynXMaSTeR
30 Mayıs 2015, 02:45
fotoğraflar gözükmüyor

qezgin
30 Mayıs 2015, 04:26
Kullandıktan sonra olumlu-olumsuz yanlarını değerlenrirsen bizde merakımızı gidermiş oluruz.Görünüşe göre gayet kullanışlı ve spor duruyor,güle güle kullan :)

Naked150
30 Mayıs 2015, 07:14
Kapüşon rüzgardan sallanacak ve yaka tarafından rahatsız edicek

telike
30 Mayıs 2015, 09:06

etmiyor dostum dert etme çok kapşonlu hoodie ile bindim bişey yapmıyor.

ayrıca paylaşan arkadaşın kiloluyum m aldım oldu demesi hiçbir işime yaramamasına rağmen fotoğrafları göndermesi görsel olarak medium un bana da olacğı kanaatini verdi. detaylı paylaşım için teşekkürler

eek
30 Mayıs 2015, 09:56
etmiyor dostum dert etme çok kapşonlu hoodie ile bindim bişey yapmıyor.

ayrıca paylaşan arkadaşın kiloluyum m aldım oldu demesi hiçbir işime yaramamasına rağmen fotoğrafları göndermesi görsel olarak medium un bana da olacğı kanaatini verdi. detaylı paylaşım için teşekkürler

Rica ederim, ben fileli montun içine uzun yolda sürekli kapüşonlu giyerim, kapüşonu dışarıda durur ve dediğiniz gibi sallanma veya rahatsızlık olmuyor. Belki oturuş pozisyonundan da kaynaklıdır bilmiyorum ama ben rahatım :) Beden olarak tam oturan şeyleri seviyorsanız satıcının verdiği ölçülere göre bir küçüğünü alabilirsiniz, yok normal hatta hafif rahat olsun derseniz de tam beden alın. Ben göğüs çevresini 104cm ölçtüm ve listede M ye tekabül ediyordu, fotoğrafta göründüğü gibi rahat oldu. Bu arada boy 1.74 kilo 90, göbeğe ek genel olrak genişim :)

Oldjack
30 Mayıs 2015, 13:18
Çok güzelmiş Güle Güle kullanın.

LynXMaSTeR
31 Mayıs 2015, 01:58

150 km/saat hızda bile hiç sallanmıyor usta, çok rahat :)

bu arada o kapşonlu üründen yok galiba verilen linkte, ben mi bulamadım acaba?

eek
31 Mayıs 2015, 18:04
Hocam indirim vardı ürün kalmamış sanırım, ama satıcı geldikçe ekliyor zaten üreticisi de bu arkadaşlar diye biliyorum.

İki günde 200km civarı yol yaptım, öncelikle tahmin ettiğimden daha serin tutuyor. Dün sabah sahil yolundan Üsküdar Kavacık yaptık biraz üşüdüm. Bugün de şehiriçinde gezip sonra karşıya geçtim, aynı şekilde havalandırması iyiydi terletmedi. Karşılaştırmak gerekirse fileli montu olan arkadaşım biraz daha fazla üşüdü. Giyip çıkarması, taşıması ve rahatlığı çok çok iyi, zaten bu yüzden almıştım. Kapüşon rahatsızlık vermiyor, şu an için tek sıkıntı eldivene bir şekilde bağlayabilirsem daha güvenli olacak, eşim çözüm üzerinde çalışıyor :)

fatek95
11 Haziran 2015, 21:00
Çok hoşmuş bu ya :cherry: supermotocu her gencin hayalindeki kapşonlu :queen:

eek
11 Haziran 2015, 21:24
Çok hoşmuş bu ya :cherry: supermotocu her gencin hayalindeki kapşonlu :queen:

Konuyu açtığımdan beri kullanıyorum, çok memnunum. Fileli monta göre daha sıcak tutuyor, bir de arkadaşa almak için baktım zam yapmışlar sanırım keşke 2 3 tane alsaydım :)