PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : feribot hakkinda

EMRE_R19
29 Mayıs 2015, 10:09
Merhaba arkadaslar.yarın karşıya geçmem gerekecek motorla ama bende hgs yok.4 yıldır motorum var her gün işe gider gelirim ve arabamda oldugundan köprüyü kullanacagım zaman arabamı kullanırım.şimdide araba babamda bende mecbur motorumu kullanıcam hgs ye tek sefer için 35 tl vermek istemiyorum.sirkeci-harem feribotu internette fiyat olarak 4 tl yazıyor bu dogrumu.bana çok ucuz geldi.birde feribota binerken motorcular olarak sıraya giriyormuyuz? Şimdiden teşekkür ederim

scooboy
29 Mayıs 2015, 10:11
Feribot için sıraya girmiyoruz. En öne geç gişede araç varsa sağına park et paranı ver, gişeden sonra doğruca sıra varsa en önüne geç. Feribota girdiğinde ido görevlileri zaten geçmen gereken yeri gösterecek.

EmirŞengezer
29 Mayıs 2015, 10:14
Evet motorlara 4 TL.

hsk
29 Mayıs 2015, 10:57
Tek kişi için 4tl artçı olursa 8tl bilgin olsun.En öne geç paranı ver sonra yine en öne geç.

Olcay Avşar
29 Mayıs 2015, 11:30
Hangi karşıdan hangi karşıya geçeceğin de önemli :)

anadoludan avrupaya geçeceksen eğer köprü bedava boşuna feriboya para verme, avrupadan anadoluya geçerken feriboya binersin.

hsk
29 Mayıs 2015, 11:56
Hangi karşıdan hangi karşıya geçeceğin de önemli :)

anadoludan avrupaya geçeceksen eğer köprü bedava boşuna feriboya para verme, avrupadan anadoluya geçerken feriboya binersin.

Sirkeci - Harem demiş.Sirkeci'den binecek avrupa yakasında bence.

Olcay Avşar
29 Mayıs 2015, 12:36
Sirkeci - Harem demiş.Sirkeci'den binecek avrupa yakasında bence.

Hattın adı olarak da yazmış olabilir :)

niye dersen başlığı ilk okuyunca kendimi "lan hem gidiş 4 tl, hem geliş 4 tl. pahalıya mal oluyor be" derken buldum :mrgreen:

EMRE_R19
29 Mayıs 2015, 19:30
Teşekkürler arkadaşlar :) sirkeci den harem e geçicem inşallah