PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseri'de tamirci tavsiyesi..!

REDLİNE38
21 Mayıs 2015, 16:44
Üniversite'yi Burdur'da okudum ve okulum bitti memlekete dönüş yaptım ve burada kendime yeni bir tamirci bulma gerekliliği oluştu,aranızda Kayseride yaşayan veya geçerken motorunu baktırmış olduğu tavsiye edebileceği bir tamirci olursa en azından gittiğim yere karambole toslamış olmam.Kazasız belasız sürüşler dilerim.

kordinaryus
21 Mayıs 2015, 17:58
sesli güldüm :) ben de zamanında aramıştım da bulamamıştım. yahu hepsini geçtim, milyonluk şehirde düzgün atölyesi olmayan motorcu mu olur? ana caddenin arkasına konumlanmış hepsi. ufacık dükkanlardalar. sanayide (benim bildiğim) motorcu yok. rektefiye istesen herkes nevşehir'e git diyor. kayseri'deki ustaya motor götürüyorum 'sen yaptırma bunu sat' diyor. yaptırayım dediğimde uçuk bi fiyat söylüyor ki yaptırmayım. başka 2 tanesi gözümün içine baka baka yalan söyledi. ötekisi tersleyerek konuşur. vallahi zor iş. allah yardımcın olsun. başlığı takip ediyorum bulabilirsen bana da lazım.

Tundzhay
21 Mayıs 2015, 18:19
2010 Erciyes üni mezunuyum. O zamana kadar motorumu İl milli eğitim müdürlüğünün arkasında garajdan bozma Metin ustaya götürüyordum. Nispeten düzgün bi adam. Ama yinede kayseri esnafına güvenme....

ellaksakir
24 Mayıs 2015, 14:21
Yahyalıda Örnek Motosiklet var ,kendileri ayrıca bajaj bayisi. Tavsiye ederim

Bir kere şahit oldum Kayseri'de honda bayisi çin malı bir motosikletin tamir ücreti için 140 lira almıştı.Motoru satsan 1000 lira eder.Problemde ufak bir şeydi ve çok şaşırdım.Adamı ayak üstü ...
Birde Kayseri 'de bir abimizin anlattığı olay var. Tamircinin biri tamire gelen motosikletlerin sağlam parçalarını çalıp kendi motosikletine falan takıyormuş.Parçalarını çaldığı motosiklete de çakma,çıkma ikinci el dandik parçaları takıp gönderiyormuş. Kayseri'de bu tarz parça hırsızlığı da yaşanabilir dikkat etmek lazım.

Red_Whiskers
24 Mayıs 2015, 14:42
Kayseri Düvenönü'nde Orhan POLAT

DamienRice
24 Mayıs 2015, 15:12
Kayseri de adam akıllı usta yok bütün ustaları gezdim dolaştım en oluru Efe moto en azından motordan anlıyor
Reklam vs de yapmıyorum ben motorumu buraya götürüyorum tavsiye ederim diğer ustalara göre en mantıklı seçim olur
https://dl.pushbulletusercontent.com/9xzcntak0Ehk5Fs0NznJyEyUaJ6vRnva/P50524-151156.jpg

mustang256
24 Mayıs 2015, 15:17
Bi gün ihtiyacımız olur, nolur nolmaz dursun şu konu kanarıda.

kordinaryus
24 Mayıs 2015, 19:57
Yahyalıda Örnek Motosiklet var ,kendileri ayrıca bajaj bayisi. Tavsiye ederim

Bir kere şahit oldum Kayseri'de honda bayisi çin malı bir motosikletin tamir ücreti için 140 lira almıştı.Motoru satsan 1000 lira eder.Problemde ufak bir şeydi ve çok şaşırdım.Adamı ayak üstü ...
Birde Kayseri 'de bir abimizin anlattığı olay var. Tamircinin biri tamire gelen motosikletlerin sağlam parçalarını çalıp kendi motosikletine falan takıyormuş.Parçalarını çaldığı motosiklete de çakma,çıkma ikinci el dandik parçaları takıp gönderiyormuş. Kayseri'de bu tarz parça hırsızlığı da yaşanabilir dikkat etmek lazım.

valla inanırım. adam bindiğim sahibi olduğum ve inceleyerek satın aldığım motosiklete 'bunun bu parçası orijinal değil' dedi. 'kazalı bu' dedi. abi yok diyorum, değişmedi bile bu parça. internetten açtım gösterdim hala diyo ki 'istesem ben de getirtirim bunu' diyor. yaşına hürmetim olmasa tersleyecektim, bi şey demedim. buradaki tavsiyeleri takip edicem, en kısa zamanda debriyaj için işim düşebilir. yorum yazarım yine.

serdaratsiz
15 Haziran 2015, 14:46
ORHAN POLAT BU İŞN USTADI ÖZELLIKLE SUPERSPORT MOTORLARIN