PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SATILIK...2013 Model Çok Temiz Suzuki DL 650 V-Strom

LAWYER
13 Mayıs 2015, 12:14
2013 Model ( Nisan 2013 Trafiğe çıkışlı)

Orijinal 10.900 km’de

Kaza, darbe, değişen, boya KESİNLİKLE YOKTUR.

Periyodik bakımları yetkili servisinde yaptırılmıştır.

Evrakları tam olup Şubat 2016’ya kadar muayenesi vardır.

Orijinal lastikleri üzerinde olup gayet iyi durumdadır.

Yedek anahtarı, kullanım kılavuzu, avadanlık vs. eksiksiz biçimde teslim edilecektir.

EKSTRALAR:

Givi tur camı 480 TL
Givi sis farı 450 TL
Suzuki elcik koruma 270 TL
Givi motor koruma 370 TL
Radyatör koruma 100 TL
Karter koruma 300 TL
SW Motech orta sehpa 570 TL
Givi arka çanta taşıyıcı 200 TL
Givi TRK 46N arka çanta 1000 TL
Givi yan çanta taşıyıcı 500 TL

Montaj işçilik bedeli hariç toplamda 4240 TL tutarında aksesuar bulunmaktadır. Aksesuarlar özenle seçilmiş olup ezik, çizik, kırık söz konusu değildir.

Km’sinden de anlaşılacağı üzere çok az ve özenle kullanılmış, asla zorlanıp hırpalanmamıştır. Her kullanımdan sonra kapalı garajda, branda altında muhafaza edilmiştir. Aktif olarak kullanılmadığı zamanlarda belli aralıklarla çalıştırılmış, hatta tam yağlama yapabilmesi için birkaç yüz metre kullanılmıştır.

Alırken uzun süre araştırdım ve en az benim kadar titiz bir kullanıcı olduğuna inandığım ilk sahibinden satın aldım, işlerimin yoğunluğu nedeniyle çok az kullanma fırsatı bulabildim. Motor ile ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğim olmamakla birlikte, yeni bir motor aldığım için satıyorum. Dolayısıyla TAKAS KESİNLİKLE DÜŞÜNMÜYORUM.

Araç başında makul sınırlar dahilinde pazarlık yapılabilir.

Açıklanması gerektiğini düşündüğüm her şeyi yazmaya çalıştım, yazılanların haricinde sorusu olan ciddi alıcılar telefonla ulaşırlarsa detaylı bilgi verebilirim.

Alacak kişinin kazasız, belasız, sorunsuzca uzun yıllar kullanması dileğiyle, HAYIRLI OLSUN…

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-2013-model-gercekten-cok-temiz-ve-bol-aksesuarli-212687303/detay/