PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alternatif çoğaldıkça kafam karıştı.

Ege Anıl EFE
13 Mayıs 2015, 00:43
Abilerim :D
Malum bu sezon bende ehliyet,eğitim ve ekipmanlar sonrası aranıza katılıyorum allahın izniyle fakat. Araştırdıkça aklım karışıyor nasıl bişeyle başlasam diye. Yani öyle derken hangi marka model anlamında.
Maksimum 250 cc ile başlicam tabiki o konuda da aklım karışık sorun olur mu diye ama kendime güveniyorum. eğitim sonrasında yaparım diye. neyse fazla uzatmiyim. Hiç başlama vs diyecek abilerime teşekkür ederim.Hiç girmezlerse bu konuya makbule geçer.Bi Bitmediniz be diyeceklerde olacaktır ama işte sürekli aranıza katılacaklar ve tecrübelerine sığınıcaz.
Pulsar 200NS ile 2014 Cbr 250R Beni kendine çekiyor nedense.Ama Pulsar hakkında nerdeyse hiçbir bilgim yok.
Tabi burda hangisi sizce desem karşılatırma yapmazsınız sebebi ise birisi 200cc diğeri 250cc. İzmirde kullanacağım yani şehir için.Allah umarım göstermez ama acemilik döneminde ufak tefek kazalar olma şansı var diye düşünüyorum. Yedek parça olarak hondayı biliyorum ki parça dolu ama pulsar bu konuda öyle mi.Hondanın sıfırı 14.000 TL ,Bajaj pulsar ise baktığım kadarıyla 2015 modeli 8,500 civarlarında.Bu konuda pulsar beni çekiyor ama dediğim gibi hiçbir bilgim yok.Konuyu iyice çorba ettim galiba. Kısaca bana tavsiyelerde bulunur musunuz be :pale:

ataykaan
13 Mayıs 2015, 00:47
z 250 sl kawasaki. 2. eli vardı sahibinden de 11.500 civarı

ZamboKage
13 Mayıs 2015, 19:01
Başlangıç için naked motor candır ya düşecek CBR da bide grenaj parası felan al bi pulsar 200 hem geri kalan paran cebinde kalır ekipmanını daha sağlam alırsın hem az yakar pulsar CBR 'a göre fıtı fıtı öğrenirsin ya kasma kendini bence CBR sonraki aşama ilk öğrenirken elbet düşücen sürekli grenaj ödeme.