PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da Ehliyet Kursu

Ayrton_SENNA
12 Mayıs 2015, 22:53
Merhaba arkadaşlar,
Ankara'da ümitköy çayyolu yakınlarında, veya ulaşımı kolay başka yerde olabilir, ehliyet kursu arıyorum. Pratik eğitim vermesini istiyorum çünkü 1-2 scooter kullanımı dışında hiç tecrübem yok. Teşekkürler.

Oldjack
13 Mayıs 2015, 09:49
ulusan eğtim veriyor ankarada onun dışında eğtim veren bir yer görmedim.

obarey
13 Mayıs 2015, 10:30
Old jack kardeşim doğru söylemiş ulusan 10 saat 550 tl eğitim veriyor.
Kurs olarakta söylediğin bölgeye yakın olmamakla beraber (çünkü bende o civardayım düzgün kurs yok) Bartaş sürücü kursu var orada Beşir hoca var 1-2 saat falan kurs ücretine dahil eğitim veriyorlar. sanırım ekstrası ücretli.

Ayrton_SENNA
20 Mayıs 2015, 10:07
Ulusan'ın eğitmini alacağım o ayrı. Fakat düzgün eğitim de veren bir ehliyet kursu arıyorum. Bartaş sürücü kursuna bakacağım. Öneriniz için teşekkürler.

sokakbebesi
20 Mayıs 2015, 10:18
Kızılay'da meşrutiyet caddesinde yeni binyıl sürücü kursunu tavsiye etmişlerdi bana. Baya iyi bir yer gibi anlatılıyor birebir eğitim falan, fakat istedikleri ücret bana fazla gelmişti bir görüşün isterseniz.

obarey
20 Mayıs 2015, 10:51
Ulusan'ın eğitmini alacağım o ayrı. Fakat düzgün eğitim de veren bir ehliyet kursu arıyorum. Bartaş sürücü kursuna bakacağım. Öneriniz için teşekkürler.

Ulusandaki eğitimden sonra diğerine ihtiyaç kalacağını sanmıyorum belki sınava gireceğin motosiklete adaptasyon eğitimi olabilir, o da 1 2 saat max.

CxAnKACx
20 Mayıs 2015, 20:45
Ulusan zaten duzgun egitim verenlerden biridir. Incekte Atom Karinca Soner var onu da onerirler...

Oldjack
20 Mayıs 2015, 21:51
ehliyetide ulusandan al olmazsa. Düzgün bir kurumdan eğtim aldıktan sonra, Ehliyet kursundan alacağın eğitimin zararı dokunacaktır.

Ayrton_SENNA
20 Mayıs 2015, 23:39
Verdiğiniz bilgler için teşekkürler arkadaşlar.

sezer0696
21 Mayıs 2015, 00:18
ben veriyim sana egitim