PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet direksiyon sınav tarihleri nedir, kaç kere direksiyon sınavına giriyoruz?

tubejh
12 Mayıs 2015, 21:37
Arkadaşlar 9 Mayısta yapılmış olan sınavdan kalmışım nasıl kaldım mı da anlamadım neyse bunun öncesi sınava da görevlendirmem olduğu için gidememiştim. Direksiyon sınavında kaç hak veriliyor , Sınav tarihleri nereden öğrenebilirim yada bilen varsa yazabilir mi ?

MCT-Delisi
12 Mayıs 2015, 21:49
27 HAZİRAN 2015 de direksiyon sınavı 6 sınav hakkı veriyorlar ama emin değilim araştırmanda fayda var

tubejh
12 Mayıs 2015, 22:22
23-24 mayısta ki öne alındı deniyor yani 9-10 mayısta yapılan yani yakın zamanda gerçekleşme olasılığı yok mu ?

Enes Bakır
12 Mayıs 2015, 23:11
yakın zamanda gerçekleşme olasılığı var, ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 4 hakkınız var.

Onurhan D
12 Mayıs 2015, 23:36
Ara sınav en yakını mayısın sonunda diye biliyorum.

MCT-Delisi
13 Mayıs 2015, 08:10
Aynen ara sınav mayısın sonu Haziranın başı gibi olur

Mr.Yldrmdmr
13 Mayıs 2015, 09:14
Ben geçen hafta c.ertesi b direksiyonuna girdim a2 için ne zaman arasam biz size haber veririz bize de MEB söylüyor bir fikrimiz yoktur deyip sallıyorlar. Yani gün hiçbir zaman belli değill.

obarey
13 Mayıs 2015, 11:01
Ben geçen hafta c.ertesi b direksiyonuna girdim a2 için ne zaman arasam biz size haber veririz bize de MEB söylüyor bir fikrimiz yoktur deyip sallıyorlar. Yani gün hiçbir zaman belli değill.

Gün belli değil haklılar,MEB 1 hafta öncesinden kurslara söylüor.
4 kez sınav hakkınız var.
platformdan düştüyseniz
ayağınızı yere koyduysanız ya da reflex olarak koymaya çalıştıysanız
8 çizerken dışarı çıktıysanız
trafik sürüşünde sağ sol sinyal kullanmaıysanız bırakıyorlar.