PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbulda Citygrip Lastik ?

victorhugo
12 Mayıs 2015, 11:45
Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında Michelin City Grip lastiğini gidip alabilecğim bir yer varmı. Sipariş vermeden gidip alacağım ? Adres telefon veya site paylaşablrmsnz.

AhmetH
12 Mayıs 2015, 12:08
Şirinevlerde hudson var onda bulunuyor.

shadowmaster
12 Mayıs 2015, 12:22
Okmeydanı Perpa civarı Feyizoğlu da olabilir

40yapar
12 Mayıs 2015, 13:07
buz motor kabataş. 2014 sonu tarihli, çifti 390 tl

hsk
12 Mayıs 2015, 14:16
Arkadaş Honda Anes motor da taktırmış.Pcx için.
cifti 350tl tutmuş.

HAZZILHAR
12 Mayıs 2015, 16:27
Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında Michelin City Grip lastiğini gidip alabilecğim bir yer varmı. Sipariş vermeden gidip alacağım ? Adres telefon veya site paylaşablrmsnz.

Michelin bayilerinden elbette. Michelin Bayi Bulma (http://bayiler.michelin.com.tr/). Bazen hayret ediyorum forumdaki sorulara.

victorhugo
14 Mayıs 2015, 04:36
Aa öylemi dersin çok bilmiş halhızzar 20 tane Michelin bayine sordum hic birinde scooter lastik yoktu ve bunun dişinda bir çok motorcu siparişle getryodu iki güne. . İlk cevap veren arkadasin dediği yerden gittim aldim taktim lastiklerimi allah razı olsun da senin gibi şu forumda açılan her başlığın altına girip ukala ukala cevaplar atıp tabiri caizse başlığın içine eden insanlardan nefret ediyorum kardeşim. İşiniz yokmu sizin her başlıktan çıkıyosunuz. Bak bu başlık sayesinden insanlar İstanbul da bu lastiği temin edebileceği bir suru yer öğrendi. Ama senin dediğin gibi arasınlar bakalım Michelin bayilerini bakalım ne cevap alacaklar. Neyse ya gece gece ...

hsk
14 Mayıs 2015, 10:29
Sadece mıchellın bayi olması yetmiyor malesef.İş motora gelince kimsede yok lastik bende çok sormuştum zamanında.

HAZZILHAR
14 Mayıs 2015, 11:13
Aa öylemi dersin çok bilmiş halhızzar 20 tane Michelin bayine sordum hic birinde scooter lastik yoktu ve bunun dişinda bir çok motorcu siparişle getryodu iki güne. . İlk cevap veren arkadasin dediği yerden gittim aldim taktim lastiklerimi allah razı olsun da senin gibi şu forumda açılan her başlığın altına girip ukala ukala cevaplar atıp tabiri caizse başlığın içine eden insanlardan nefret ediyorum kardeşim. İşiniz yokmu sizin her başlıktan çıkıyosunuz. Bak bu başlık sayesinden insanlar İstanbul da bu lastiği temin edebileceği bir suru yer öğrendi. Ama senin dediğin gibi arasınlar bakalım Michelin bayilerini bakalım ne cevap alacaklar. Neyse ya gece gece ...

Güzel kardeşim; armut piş gel ağzıma düş şeklinde soru sormuşsun. Ben Kızıltoprak'taki Michelin'den almıştım. Telefon açtım şu ebatlarda var mı elinizde diye. Var dediklerinde de gittim aldım. Senin soru sorma amacın kötü, hazıra konma derdindesin. Gelip bana çamur atma şimdi. Bana kızma sebebin zaten hak ettiğin cevabı almış olman. Forumdaki diğer mesajlarıma da bakıp konuların içine etmiş miyim etmemiş miyim daha iyi görebilirsin. Sırf beklediğin cevap gelmedi diye tanımadığın insanlarla atışma derdindesin. Üslubunla her şey ortada zaten.

Gelip bana deseydin ki ben bayilerle konuştum, ellerinde yokmuş. O zaman ben sana daha makul bir cevap verirdim.

Madem herkes faydalanacak; MOTOLASTİK.COM'dan istediğiniz ebatlarda hatta pek çok motosiklete uygun lastikleri bulabiliyorsunuz. Kapınıza gelen üründen memnun kalmazsanız iade edebiliyorsunuz.

Sadece mıchellın bayi olması yetmiyor malesef.İş motora gelince kimsede yok lastik bende çok sormuştum zamanında.

2014 Ekim ayında aldım ben, şu sıra bulamamış olabilirsiniz doğrudur. Buna diyecek bir şeyim yok. Hatta çoğu bayi montajını bile yapmak istemiyor konu motosiklet olunca.

ecarpar
14 Mayıs 2015, 12:49
vlog larda felan duyuyordum yok michelin in şu lastiğini taktırdım yok pirelli diablo rosso şöyle güzel.. iş lastik almaya gelince zaten ülkemde 3-4 tane lastik satılıyor motosiklet için onu da her zaman bulamıyorsun.
Motorunun markası honda ise tavsiyen servise gidip taktırman yönünde CBR250 nin ön lastiğine her yerde 300 - 350 tl arası fiyat alıp serviste 260 tl ye taktırdım 2015 üretimi.
servislerde genellikle nakitte +10 iskonto oluyor belli dönemlerde kampanyalar oluyor ve motosikletin model yılına görede kampanyalar oluyor..
Şimdi lastikçiye gideceksin 300 tl diycek takmasıydı şusuydu busuydu 350 tl ye halledicek. mümkünse bir servise git.