PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6500 TL YE HAYALLERİMM

baytuhan
10 Mayıs 2015, 01:47
MOTOSİKLET + EKİPMAN + EHLİYET 6500 TL YE BENİM ANCAK SIKINTI 6500 TL`Yİ NEREDEN BULACAĞIM 3 AYDA AKIL VERİN ARKADAŞLAR ??
MOTOSİKLET = MONDİAL 150 MR VULTURE =3500 TL

XuRTo
10 Mayıs 2015, 01:51
MOTOSİKLET + EKİPMAN + EHLİYET 6500 TL YE BENİM ANCAK SIKINTI 6500 TL`Yİ NEREDEN BULACAĞIM 3 AYDA AKIL VERİN ARKADAŞLAR ??

kardeş 3 ayda o parayı bulabileceğim kaynak olsa babama bile söylemem sen de bulursan kimseye söyleme ;)

MotoGlock
10 Mayıs 2015, 01:58
bi konu vardı 15 bin lira bulmakla ilgili, konu kalkmasaydı alıntı yapıcaktım da, 25 tane öneri saymıştı biri, içinden en beğendiğim böbrek satmak ve yola çıkmak :cat:

Tİme_shİft42
10 Mayıs 2015, 08:19
Sıfır çinliye gerek yok satarken zararı çok olur 2 el 2.000-2.300 tlye bulursan birde aksesuarlıysa bayabi masrafdan kaçmış olursun drift sattım 2 liraya alan duacı oldu temiz kilometresi fazla olmayan 2 el bulursan daha mantıklı olur zaten 1 sezon sonra cc yükseltme planları yapmaya başlıyacan

Mamba09
10 Mayıs 2015, 08:54
Dostum gireceksin bi işe, hayvan gibi çalışacaksın. Bi kaç ay dişini sıkacaksın. Şuan biri gelip sana 6.500 eline verse zaten aldığın motorun değerini anlamazsın. Kendin az az biriktir, kendin al. Kendin alırsan en güzel yönü ailen takdir ediyor. Benim ailem motor düşmanı nefret ediyorlar. Aldım getirdim bi gün. Kimin bu? dediler. Benim dedim. Ruhsatı gösterdim. Bir iki gün laf yaptılar "git ananende kal" falan. 3. gün "dışarıya koyma bahçeye al" falan demeye başladılar. Kendi paranla almak harika bişey. Çalış ve al dostum.

EsHero
10 Mayıs 2015, 09:37

Dostum sanırsam öğrencisin. Bende aynı yoldan geçtim şuan yaşım 20 ve bende de mr vulture var şuan.
İlk olarak sıfıra yönelme derim ben az km'li bakımlı bir tane buldun mu hele bide arka çantalı felansa seni yaklaşık 1500-2000 TL masraftan kurtarır.
Oldu mu sana 4000 TL?
Ayda 1000 liraya bir çok yerde çalışabilirsin ha şöyle olur genelde fiziksel özelliklerini kullanırsın orası ayrı konu (giyim mağzasında eleman olur veya garson vs bir çok yerde bulabilirsin bu fiyatlara iş.) işi bulduktan sonra geriye 4 ay sabretmek kalıyo.
Ekipman konusunda x markanın y modelini gidip mağazada beğendin mi? Alma! Git internetten araştır x markanın y modelini mağazada denediğin ölçülerini internetten al. Tüm ekipmanlarda yapıcağın kar ile ikinci el aldığın motora bakım yaptırırsın böylece motorun ne kadar sağlam olsa da bakımlarını kendin takip etmiş olursun.
Son olarak eğer çevrende motordan anlayan iyi birisi varsa onunla birlikte iken motoru almanı tavsiye ederim ve motoru muhakkak göster güvendiğin bir motorcuya! Satıcı istediği kadar bakımlı bu desin sen kulak asma git göster.
4 ay sonra inşallah sende aramızda olursun. :cat:
(mr vulture konusuna da beklerim canlı tutalım orayı da:))

baytuhan
10 Mayıs 2015, 15:28
Dostum sanırsam öğrencisin. Bende aynı yoldan geçtim şuan yaşım 20 ve bende de mr vulture var şuan.
İlk olarak sıfıra yönelme derim ben az km'li bakımlı bir tane buldun mu hele bide arka çantalı felansa seni yaklaşık 1500-2000 TL masraftan kurtarır.
Oldu mu sana 4000 TL?
Ayda 1000 liraya bir çok yerde çalışabilirsin ha şöyle olur genelde fiziksel özelliklerini kullanırsın orası ayrı konu (giyim mağzasında eleman olur veya garson vs bir çok yerde bulabilirsin bu fiyatlara iş.) işi bulduktan sonra geriye 4 ay sabretmek kalıyo.
Ekipman konusunda x markanın y modelini gidip mağazada beğendin mi? Alma! Git internetten araştır x markanın y modelini mağazada denediğin ölçülerini internetten al. Tüm ekipmanlarda yapıcağın kar ile ikinci el aldığın motora bakım yaptırırsın böylece motorun ne kadar sağlam olsa da bakımlarını kendin takip etmiş olursun.
Son olarak eğer çevrende motordan anlayan iyi birisi varsa onunla birlikte iken motoru almanı tavsiye ederim ve motoru muhakkak göster güvendiğin bir motorcuya! Satıcı istediği kadar bakımlı bu desin sen kulak asma git göster.
4 ay sonra inşallah sende aramızda olursun. :cat:
(mr vulture konusuna da beklerim canlı tutalım orayı da:))

en açıklayıcı cevap oldu :) teşekkürler bide 4 ay parayı hiç harcamadan çalışmak var :D

neksus
10 Mayıs 2015, 20:14
Ben daha ehliyet almadım işallah sınavı geçerim

Onurhan D
10 Mayıs 2015, 20:34
Ya bu ne saçma hakikaten nasıl para bulacağını biz mi söyleyelim.
Hayır yani çalışıp para kazanmaktan başka bir çözüm varda ben mi bilmiyorum.
Bak mesela ben üniversite öğrencisiyim 2 hafta önce diş macunu satmaya başladım 10 dan 3 e kadar kapı kapı dolaşıp diş macunu satıyorum saat 5 de dersim başlıyor 9:30 a kadar.İstesem babam ben alırım sana diyor ama adam 60 yaşında zaten bugüne kadar çalıştı didindi hala çalışıyor o alsa ben binince zevk alamayacağım.Kendim biriktirip almaya karar verdim inşallah Allah nasip eder bakalım.
İnşallah sende hayaline kavuşursun.

neksus
10 Mayıs 2015, 21:00
Hocam benimde zoruma giden şey ünlüler bi reklamda oynuyo 8 9 saniye paranın dibine vuruo biz sürünüoz siz hangi motoru alcaksınız acaba bende sizin gibi zor para biriktiriyorum

k_ayhn
11 Mayıs 2015, 13:16
buda yeni çıktı.arkaadaşlar ben yazlık alcam acil 500 bin'e ihtiyacım var nasıl bulurum.not:çalışmıycam börek vermıycem e.5 katiyen olmaz dilencilik uymaz.:)

rebel_punto
11 Mayıs 2015, 13:55
buda yeni çýktý.arkaadaþlar ben yazlýk alcam acil 500 bin'e ihtiyacým var nasýl bulurum.not:çalýþmýycam börek vermýycem e.5 katiyen olmaz dilencilik uymaz.:)

Senin ... Sağ olsun, gel benim yazliklardan birini verim.

Baska para motosiklet araba isteyen varsa tc si ile birlikte kredi kart numarasını yazsın buraya.

Şaka len şaka yazmayın tersten gorursunuz yoksa. Bir de bu yontem var.