PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Navking Mini-Moto GPS cihazı başka BT cihazıyla eşleşmiyor.

Naci63
09 Mayıs 2015, 19:50
Arkadaşlar bir sorunum var. Bunu yaşayıp ta çözen olduysa yardım rica edeceğim. Sırf bluetooth olduğu için Navking mini moto motosiklet gps cihazı almıştım. Alet otomobilde de kullanılabiliyor. Ancak sıkıntım, alet sadece kendi BT kulaklığı ile eşleşiyor, ama başkasıyla eşleşmiyor. Ben de kaskıma daha önce çin malı BT intercom cihazı monte etmiştim. Onunla hem telefonla hem de artçımla görüşme yapabiliyorum. Bu gps ile de bağlantı kurmak istedim, ama alet cihazı görüyor ama eşleşmiyor. Aynı sorunu megan 3 aracımda da yaşadım. GPS meganın da BT'siyle eşleşmiyor. Sadece kendi kutusunda çıkan kulaklıkla eşleştiği için kaskıma ayna anda 2 ayrı kulaklık takmam gerekecek. Bunu da istemiyorum. Çözüm var mı? Yani "damdan düşen arıyorum". Cep telefonumdaki gps'i de kullanabilirim ama şarj sıkıntısı yaşamak istemiyorum. Mevcut gps aletimin motor bağlantı kabloları var ve kullanımı rahat. Selamlar.

gv650i
10 Mayıs 2015, 08:24
malesef eşleşmiyor aynı sıkıntıyı bende yaşadım çok ugraştım ama olmadı ithalatcıya sordum oda olmaz dedi .kolay gelsin