PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küba 100cc Dişli Acil Yardım

alpertunga41
08 Mayıs 2015, 17:00
Merhaba Üstadlar Küba Leopar 100 kullanıcısıyım bugun bakım yaparken dişlileri sayayım dedim ön dişli:14 arka dişli:41 Nasıl İdealmidir Arkayı 36 a önü 15'e çıkarsam nasıl olur.Yani Cup serisi dişli zincir seti takıcam bu dişlilerin yuvaları felan benim motora uyarmı.Köyde oturuyorum şuan motor ani gaz yemede felan çok torklu kafa felan kaldırıyo vites aralarıda çok kısa vites itedikçe istiyor.1-2 güne değiştiricem yorumlarınızı bekliyorum.

Mengu16
08 Mayıs 2015, 17:04
İyi olur dedik ya inanmıyomusun :cherry:

alpertunga41
08 Mayıs 2015, 17:14
İyi olur dedik ya inanmıyomusun :cherry:

Estağfırullah ustad o cepte en son sana alıntı yaptım cevap gelmeyince birkaç arkadaşa daha danışayım dedim 1 2 kişi aklımı kurcaladıda cup serisinin dişlileri uymaz civata delikleri felan dediler.

Mengu16
08 Mayıs 2015, 19:18
Estağfırullah ustad o cepte en son sana alıntı yaptım cevap gelmeyince birkaç arkadaşa daha danışayım dedim 1 2 kişi aklımı kurcaladıda cup serisinin dişlileri uymaz civata delikleri felan dediler.
Ben o motorun aynısının mondial marka olanini 10 bin km kullandım. 100 lük cub'un zincir dişlisi uyuyor hatta ilerde arka dişli göbeğinde sorun çıkarsa onu da cub'larinkinden alıp takabilirsin. arka çatal üzerindeki herşey cublarla aynı.

alpertunga41
08 Mayıs 2015, 19:59
Ben o motorun aynısının mondial marka olanini 10 bin km kullandım. 100 lük cub'un zincir dişlisi uyuyor hatta ilerde arka dişli göbeğinde sorun çıkarsa onu da cub'larinkinden alıp takabilirsin. arka çatal üzerindeki herşey cublarla aynı.

Ohh usta sen bu modellerin profusun ozaman tmmdir yarin gidip aliyim bari peki bu devir kesici isinden anlarmisin :)

Mengu16
08 Mayıs 2015, 21:21
Ohh usta sen bu modellerin profusun ozaman tmmdir yarin gidip aliyim bari peki bu devir kesici isinden anlarmisin :)
Ne yapcan devir kesiciyi bağırtabildiğin kadar bağırt motoru :D

alpertunga41
08 Mayıs 2015, 22:37
Ne yapcan devir kesiciyi bağırtabildiğin kadar bağırt motoru :D

Yokya :) kesicinin sesi bi baska oluyo videolarini izledim 4 5 tane ornekleri var cuplara felan uygulamislar titreyen korna rolesinden