PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : wr 250 r zincir kismindan gelen ses . arti ekipman tavsiyesi.

osis
08 Mayıs 2015, 15:32
Arkadaşlar mobilden yaziyorum hatalar icin kusura bakmayin.

Motorum yamaha wr 250 r km 3000 ikinci el aldim zincir kismindan düşük devirlerde şik şik şik diye ses geliyor hiz tork arttimi kesiyor servise götürdüm servis siyah zincir korumasina sürtünce geliyor dedi ama bana mantikli gelmedi zircirin gerginliği iyi serviste iyi dedi yaği yamalube kullan dedi ben würt ün HHS 2000 kullaniyorum yüksek basinca dayanikli tutunma kalici özellikli yaglama yaziyor kutuda.
Unutmadan motoru istanbuldan aldiktan 2 gün sonra parmak kalinliginda 5 cm uzunlugunda dal çikardim ön dişlinin ordan allah bilir nezamandir ordaydi.:)

birde motoru genelde asfaltta kullaniyom ama arazide yapiyom ara sira işin içinden çikamiyom bot konusunda arazi botu normal sürüşte kullanilmaz asfalt botuda arazide ikisi bir olan bir bot varmi acep. Yada öneriniz nedir arti yazlik kaliteli iyi bir eldiven önerisi iyi hava alan deri. Ve son olarak iyi bir kros body armor. Tavsiyesi arkadaş lar uzun oldu biliyorum. Kusura bakmayin iki kunu açmak istemedim boş yere.

cvpliyan okuyan herksze Teşekkürler Saygilarimla.

osis
11 Mayıs 2015, 01:28
njhhhhhhhhhhhhhhhhh

Yiğit_
11 Mayıs 2015, 01:40
Neden cevap vermediler sence?
Millet hayla daha bu motorun nasıl 19.000 tl olduğunu çözemedide ondan.

osis
11 Mayıs 2015, 13:45
:) çok kullanan yok herhalde fiyat konusuna gelice bende hayal kırıklığına uğradım. sabah evden çıktım ist fuara epey oluyor bu dediğim fuara sırf sıfır wr almak için gittim fiyatı duyunca şok oldum oha dedim :) sabah çıktığımda 16 küsürdü 19 200 duyunca almam dedim ve 2 ci el aldım.