PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cbr 125r Calisma problemi...

ErenSaritas
23 Nisan 2015, 15:04
Arkadaşlar selamlar;

Forumu uzun zamandır takip ediyorum fakat mesaj yazmak ancak bu gune nasip oldu , burda paylaşılan konulardan birçok şey öğrendim herkese sonsuz teşekkürler.

Motor ile gecmisim yaklasik 1 yıl olmak uzere, ilk motorum Gilera runner 200 vxr dı şimdiki ise 2012 model cbr 125.

Bu sabah harakete başlarken videoda görebileceğiniz sorunu yaşadım. Buji yada benzin pompası olmasından şüphe ediyorum sizlerinde fikrini almak istedim, ne düşünüyorsunuz acaba?

not: Motor düzeldikten sonra 40 km civarı yol gittim herhangi bir tekrar olmadı.

Teşekkürler...

https://www.youtube.com/watch?v=ETW9OzF3YGs&feature=youtu.be

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Hiç yorum yokmu::saad::

BatuhanK
23 Nisan 2015, 16:07
Gaz vererek mi çalıştırıyorsunuz? Enjeksiyonda mümkün mü bilmiyorum ama boğulmuş olabilir. Ayaklık switch ine bakıp bi temizleyin, oturtun yerine iyice. Benim aklıma gelenler bunlar

ErenSaritas
23 Nisan 2015, 16:15
Gaz vermeden çalıştırıyorum , ilk çalışmasında bir sıkıntı yok zaten normal şekilde çalışmıştı. Haraket etmeye başlıyınca garipleşti. Ayaklık switchini bi kontrol edeyim vitesi 1 e aldıktan sonra başladı zaten o yüzden olabilir....