PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk sahibinden satılık itina ile kullanılmış cbf 150

anteplicaner
20 Nisan 2015, 23:46
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-satilik-kusursuz-sifir-gibi-cbf-150-209683410/detay/

Merhabalar,
Öncelikle motosikletimi cc yükselttiğimden dolayı satıyorum.
Motosiklet Temmuz 2013 'te Honda Marmara'dan sıfır olarak satın alınmıştır.
8.000km kadar servis bakımlıdır.Sonrası için aşırı titiz ve motordan anladığım için yağından tutun bakımları dahil herşeyi en iyi kalite malzeme ile büyük bir titizlikle kendi çocuğummuş gibi baktım.
Her 1000 km de sürekli yağı değiştirilmiştir.Servis içinde uygun değer olarak kabul edilen ortalama 100-150ml yağ eksiltmektedir.
Motor 17.300km de olup tertemiz bir motordur herhangi bir hata veya teknik sorun kesinlikle söz konusu değildir.
Kapalı alanda muhafaza edilmektedir.
Motorun ön fren balatası yeni değişmiştir belki ileriye doğru arka fren balatası gerekebilir.
Kesinlikle dosta gidecek bir motordur kaçırmamanızı tavsiye ederim.
EKSTRALAR; Far KorumaDemiri
Motor Koruma Demiri
Arka Çanta Demiri (orjinal demir yanında verilecektir)
Kappa K46 Topcase (Sinyal ve fren lambası çantaya bağlıdır)
Diz Örtüsü
El Koruma Kılıfı
Depo Kılıfı
Hiç kullanılmamış uzun cam (Uzun camı taktım 700 km uzun yol yaptım yolculuk boyunca boyum uzun olduğundan tüm rüzgar kaskımın içine girdiğinden orjinal camı taktırmak zorunda kaldım)
Michlelin ön-arka 5000 km lastik
Motor gerçekten kusursuz derecededir. Motosiklet başında uygun bir miktar pazarlık yapılabilir.