PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TVS Teknik Servis Seçimi Hakkında

HakanAkin
16 Nisan 2015, 10:22
Motorsiklet.net Ailesine Selamlar Olsun :bestmt:
Merhabalar arkadaşlar, geçen aylarda aldığım TVS Apache model'li motorumla Harem, Şile yolculuğu yaparken dönüş yolunda yolda kaldım. Motor subaplarını yamultmuşuz kesici verirken :sunny: Hali ile motor'u orada ki bir motor tamircisine bıraktık. Subaplarını falan değiştirdiler 2 gün motor tamircide kaldı. Şimdi motoru aldım subapları tam sıkmadık biraz kilometre yap gel sıkalım dediler. Tamam dedik ve km yaptık (1500km) subapları sıktırmaya gittik yine 1 gün motor yattı subapları sıkmışlar sözde söylemelerine göre ilk aldığımda km yap gel dediklerinde ki kadar ses yoktu motorda ve performansda aynı daha az ses çıkıyor şimdi motordan tırr diye ses geliyor boşta gazlayınca, subap sesi halen sıkılmasına rağmende olsa var ve ilk gün ki aldığım performansı alamamaktayım motordan. TVS'nin en iyi istanbulda ki servis'i hangisi yardımcı olabilirmisiniz. Birde motorcunun bana dediği cümle şu şekildeydi. "150'lik motorla fazla kesici verilmez, verilir aslındada senin siboplar çok sıkıymış yine iyi dayanmış." Motor'um çok yakmakta ve performans olarak dahada kötüleşti, diğer Tvs Apache olan arkadaşlarım motor'a bindiğinde manşallah bizimkilerden iyi diyor ama nafile.:sunny: Motor 11 binde 2013 Yeni kasa.

Şimdiden cevaplayan arkadaşlar'a teşekkürlerimi sunuyorum. İyi forumlar Kazasız belasız sürüşler..