PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Racing MOTOR EĞİTİMİ

One_ Million
14 Nisan 2015, 08:12
Arkadaşlar Günaydın,
Hondanın GS eğitimleri ve Rahmi Barutçu veya Murat Denizhan hoca gibi eğitmenlerin verdiği eğitim genelde Touring, Endro tarzı motorlar için daha yarayışlı olduğunu düşünüyorum, Racing motorlar için daha profesyonel olarak ders veren hoca veya kurum varmıdır?
Saygılar.. İyi Forumlar.

santo78
14 Nisan 2015, 08:26
California Superbike School

CHaTaN
14 Nisan 2015, 09:34
http://www.superbikeschool.com.tr/

Maslak
14 Nisan 2015, 10:01
sanırım bu iş için pist falan lazım bak şimdi bende merak ettim tr de racing eğitim verecek kimse yada kurum yok mu

berkekolik1
14 Nisan 2015, 11:01
teknik aynı ustaa öğren geç.

One_ Million
14 Nisan 2015, 11:21
Yani mantık olarak aşağı yukarı aynı fakat, illaki racing' motorun ekstra hassas noktaları vardır, sonuçta endro tipi motorlarda onlar gibi yatmıyorsun vs..

CHaTaN
14 Nisan 2015, 11:30
sanırım bu iş için pist falan lazım bak şimdi bende merak ettim tr de racing eğitim verecek kimse yada kurum yok mu

senin mesajının bir üstünde eğitim veren yerin web adresini yazmışım nasıl bir mantıktır hala eğitim veren yokmu diye soru sormak.

DKN
14 Nisan 2015, 11:56
bu tarz konular çok sıkıcı olmaya başladı. cevabını rahatlıkla bulabileceğiniz konuları açmayın arkadaşlar

One_ Million
14 Nisan 2015, 12:06
bu tarz konular çok sıkıcı olmaya başladı. cevabını rahatlıkla bulabileceğiniz konuları açmayın arkadaşlar

Dostum forumda aradım bulamadım, hergün değişiyoruz.. yenileniyoruz.. gelişiyoruz.. forumun amacı insanların bir birine yardımcı olması fikir alış verişi yapması değilmi?
Belki yeni bir kurum yada yeni bir fikir var? 2006 daki bilği ne derece faydalı olabilir? Ben ce bu kısmı tartışılır..
Bence foruma sen bir göz at, en son nezaman böyle bir bilgi paylaşımı olmuş diye..
Saygılar.

Maslak
14 Nisan 2015, 14:46
senin mesajının bir üstünde eğitim veren yerin web adresini yazmışım nasıl bir mantıktır hala eğitim veren yokmu diye soru sormak.

kusura bakma hocam ben mesajı yollarken mesajı yazdıktan sonra cevapla butonuna biraz gec bastığım için sizin mesaj yazdıktan ve cevapladıtan sonra gördüm