PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alpinestars supertech-r mı? smx plus mı?

alitezz
13 Nisan 2015, 19:06
başlıktada dediğim gibi yeni bir bot almaya karar verdim fakat supertech-r mı,smx plus mı karar veremedim kullananlar varsa aranızda biraz yardımcı olabilirse sevinirim

santo78
13 Nisan 2015, 19:23
smx-plus kullaniyorum, cok rahat tavsiye ederim.

alitezz
13 Nisan 2015, 19:34
supertech-r ile farkları ne onu merak ediyorum da

otzkhan
13 Nisan 2015, 21:31
Ben de supertech aldım iki gün önce ilk defa smx plus i da denedim. smx tek parça supertech 2 parça önce icligini giyiyorsun (o parçaya ne deniyor bilmiyorum) . Ayrıca supertech in önünde hava kanalları var smx de yok ama çok bi hava akımı hissemedim. Satıcı güvenlik olarak supertech daha üst dedi. Tabi tasarimsal kısımlarına deginmiyorum .

biyeybaraküs
13 Nisan 2015, 21:53
bende dalayım konuyada bizede bot lazım bakalım kim ne diyor

ugurcan88
13 Nisan 2015, 22:00
illa alipinestars mı alacaksın bilmiyorum ama eğer öyleyse alttaki cümleyi okuma :)
tcx in s-speed modelini aldım fuarda ve çok memnunum, tavsiye ederim... ayrıca yine tcx in kısa botu olan x-roadster ı kullanıyorum ondan da çok memnunum... eğer satan yerde tcx de varsa onu da dene derim... kendisi italyan malı olup fiyatı alpinestarsa göre daha uygundur...

santo78
13 Nisan 2015, 22:36
Ben de supertech aldım iki gün önce ilk defa smx plus i da denedim. smx tek parça supertech 2 parça önce icligini giyiyorsun (o parçaya ne deniyor bilmiyorum) . Ayrıca supertech in önünde hava kanalları var smx de yok ama çok bi hava akımı hissemedim. Satıcı güvenlik olarak supertech daha üst dedi. Tabi tasarimsal kısımlarına deginmiyorum .

Bendeki bu , gordugun gibi hicbir hava akimi problemi yok.

http://e.ridersdiscount.com/forum/alpinestars/smx_plus_boots_13_vented_black-1.jpg