PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorumu aldım akşamında araba çiğnedi

okay kömür
12 Nisan 2015, 17:54
arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar dün sabah 9 da honda msx 125 imi gittim aldım http://i.hizliresim.com/dn1WRX.jpg (http://hizliresim.com/dn1WRX) arabaya yükledik herşey güzel güzel geldik ehliyete gittim geldim dedim dur bi çıkalım çıktık neyse sokakta sokağın başından sonuna gidip geliyorum bom boş sokakta arabanın teki önümde durdu ve yolcu indirdi bende yanından geçmiyim henüz acemiyim düşerim felan diye beklerken adam aniden geri takıp üstüme gelmeye başladı aramızda 6-7 metre varken beni görmemiş güya ve önden çamurluğa girdi çok şükür ki sadece çamurluk kırıldı yani henüz 2 km oldu ve motorum garajda uyuyor haliyse bu http://i.hizliresim.com/VlkgJn.jpg (http://hizliresim.com/VlkgJn) :pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr:

karacabeg
12 Nisan 2015, 18:02
hayırlı olsun, çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın bir sadaka ver hocam

ilkerabi
12 Nisan 2015, 18:03
Önünüzdeki hıyar, özellikle ticari panelvan tarzı sütçü-ekmekçilere özellikle dikkat edin.
Geri vites lambası yandığı an KORNAYA abanın..
Ben aynasını görüyorum, o da beni aynadan görüyordur demeyin, bakmaz..!

Üzüldüm ya..
Keşke borcu azalsaydı, taksidi bitseydi... vs vs..
Böyle yepisyeni motora da yapılmaz ki bu zalimlik..

hsk
12 Nisan 2015, 18:05
Başlığı okuyunca çok korkunç bi manzara geldi gözüme.Allahtan ucuz atlatmışsınız.Ben olsam ekip çağırırdim daha sıfır motor yazık olmuş.
Adamda nasıl görmemiş yuh cüş ohaaa ona !! Korna sellektör falan yapsaydiniz keşke.
Geçmiş olsun.

berkay3212
12 Nisan 2015, 18:18
Tutanak tuttuysanız sigortasından yaptırırsınız sorun yok. Motosiklet 30 bin tl üstü olsa birde değer kaybı davası açardım.

Sabırsız
12 Nisan 2015, 18:41
Hayırlı Olsun Hocam . İnşallah birdaha başına gelmez.

Mertcan39
12 Nisan 2015, 18:44
Hem hayırlı olsuun hem geçmiş olsun nasıl bir cümle olduysa toplu taşıma gibi ticari arabalara dikkat edin gün booyu yolda olan şöförler vs ayna filan kullanmıyor adam hiç sağ yanaşmadan zınk diye yolun ortasında durup yolcu indiriyor

Darkcity2000
12 Nisan 2015, 19:41
Nazar degmis, degmicek gibi degilgi meret..

biyeybaraküs
12 Nisan 2015, 19:48
geçmiş olsun tutanakta geri gelip sana çarptığını inkar edip senin ona çarptığını idda etmemiştir (arabayla başıma geldi kornam bozuktu uyaramamıştım )

bir müddet boş okul bahçesi pazar yeri falan bu gibi yerlerde alıştırma yap

kong
12 Nisan 2015, 20:04
geçmiş olsun bende motoru alırken aynı olay başıma geliyodu malum acemilik doblo geri gelirlen korna diye marşa basmıştım sonra hemen kornaya abandandın hemen durmuştu araba neyseki araba motora çarpmamıştı

Onurhan D
12 Nisan 2015, 20:19
Hayırlı uğurlu olsun, nazar değmiş bi sadaka falan verin birinin gözü kalmıştır motorda.

Karalı
12 Nisan 2015, 21:24
Şimdi küfür etcem olmayacak bu salaklar duran trafikte önündekini bile görmüyor aslında görecekte beyefendiler bakmıyorlarki ya telefonla oynuyolar yada yanındaki kız,bayan,hanfendi biriyle oynuyolar bir gün yamultacam birini sinirlendim yine geçmiş olsun kardeşim küçücük yavru zaten arkalarda kalma fazla

dadaş orhan
12 Nisan 2015, 22:54
Mal canin yongasidir fakat küçük belalar buyuk belalari def eder. Vardir bir hayir.

efendy06
12 Nisan 2015, 22:57
Ehliyet vardı inşallah?

Eğer varsa ben olsam direk trafik ekibi çağırıp başına bela olurdum adamın. Görecek abicim, görecek. Orda motor yerine çocukta olabilirdi. Afedersiniz, eşşek gibi görecek, görmüyorsa da o zıkkımı sürmeyecek.

Sepetçioğlu
12 Nisan 2015, 23:02
O arabanın aynaları...

ccc67
12 Nisan 2015, 23:25
Nazarlık olsun hocam.Çok gecmis olsun

Drejge
13 Nisan 2015, 00:14
Aynı olay benimde başıma geldi hocam motoru aldığımın ertesi günü Servisci görmemiş geri geri geldi neyseki sadece çamurluk kırıldı adam Allahtan iyi biri çıktıda zorluk çıkarmadan camurlugu karışıladı bende tahmin etmezdimde 180tl dediler YBR esd ön çamurluk. Neyse hocam ucuz atlatmışsınız çok geçmiş olsun buda nazarlık olsun :))

shadowmaster
13 Nisan 2015, 00:39
En kötü kazan bu olsun, çamurluktur değişir takma kafana. Ne kadar ve nereye kadar darbe aldın bilmiyorum. Ama o darbede jantın balansı veya lastiğin içindeki teller de zarar görmüş olabilir. Kontrol ettirmende fayda var.

oggomoggo
13 Nisan 2015, 11:35
Çok geçmiş olsun. Size birşey olmamış önemli olan bu.

TEKNECI
13 Nisan 2015, 11:58
yepyeni motora da yapilmaz ki bu yaww..
bir an kendi basima geldigini dusundum
o motordan sogurdum herhalde

saglik olsun

memer
13 Nisan 2015, 12:00
içim cız etti arkadaşım çok geçmiş olsun, hayırlı uğurluda olsun inş. Allah kaza ve beladan korusun. Ben nazardan çok korktuğum için iş yerindeki arkadaşları tatlı manyağı yaptım :) garajdaki çocukları da :) sende etrafına bir tatlı ısmarla :) belki nazarla bakmazlar .

C@LiMeRO
13 Nisan 2015, 13:26
geçmiş olsun, motosikletinizi de güle güle kullanın. Aslında boyutları benim için ideal :)

bboy_iced
13 Nisan 2015, 13:35
Görmezler hocam Görmezlerrrrrrrr

Berkec.
13 Nisan 2015, 17:35
Geçmiş olsun en azından sadece çamurluk gitmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Abi çamurluk fiatına baktım 610 TL diyo :santa: fuarda gördüm Yuki idi galiba bunun elektriklisini yapmış onu araştırıp bulursun eğer uyarsa çok daha ucuza yaptırmış olursun

arda4
13 Nisan 2015, 18:12
Büyük geçmiş olsun, kırılan çamurluk olsun.

Kırılan çamurluk yerine konur, sıkıntı yok :cat:

Ön tekerleği de şöyle bir yoklayın saha sola onuyor mu, dönerken sürtme ses vs var mı.

Tekrardan büyük geçmiş olsun, Allah kazadan beladan korusun. Sadaka falan verin.

okay kömür
13 Nisan 2015, 19:49
Abilerim kardeşlerim şimdilik bant ve yapıitırıcışarla yerine koymaya çalışıcam olmadı ebaydan felan biyerden bi şekilde bişey bulmaya çalışıcam fakat bu bant felan tutarmı diye şüphelerim var olmadı komple sökücem

Peder
13 Nisan 2015, 21:00
geçmiş olsun. verilmiş sadakan varmış dostum