PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MOTORCULARIN MEKANLARI ?

zetun ing
12 Nisan 2015, 01:34
arkadaşlar google ve mt benzeri forumlarda araştırma yaptım fakat 2007-2012 tarihlerinde yapılan yorumlar ve bilgilendirmeler dışında birşey öğrenemedim zaten yazılan çizilen yorumlarda'da boş boş muhabbetler dönmüş
İstanbul'da Çekmeköy'de bi sitede 3 akraba motor hastasıyız ve genelde çıkıp dolaşırız bazen arazi enduro bazen gezi bazen kahve maksatlı her seferinde bir dünya mekanda duraklasakda ne yazıkki motorcu arkadaşlara denk gelmek zooor...
Nadirde olsa kadıköy moda starbucks'da karşılaştığım racing ss'cileri kadıköy cadde'de azda olsa klasik chopper'cıları görüyorum fakat genel olarak ;'ben motor sürmeye çıkıyorum evde daraldım havada miss' deyip gidebileceği motorcuların'da genelde buluşma noktası gibi mekanlar varmı?

Yoksada olsun abi cadde'de gidilecek yerler olsun motorcuların takılacağı yerler yada bostancı yada üsküdar yada bebek etiler,levent gibi semt semt olması lazım en azından olursa çoook daha güzel olur :)

berkcigdem
12 Nisan 2015, 02:04
ben dedım gecen tuzlaya gıdıyorum dıye gelmedınız uğur :D neyse şaka maka geçen telefondan konustuk haber verın yeter :D yıldırıma tayfun abıye cok selamlar.

obk11
12 Nisan 2015, 02:12
Abi insallah bir tek ben degilimdir basligi MOTORCULARIN MERAKI diye okuyan.. :)

redlion999
12 Nisan 2015, 02:19
Şiledeki gözlemecilere falan gidin derim ben.. Kadıköy yada cadde tarafında bulacağınız motorcular kaskı dirseğine takmış ördek popolu ss çiler olur bence..

brooklynnn
12 Nisan 2015, 08:45
Rivada motorcu kafesi plajı ne dersen bir mekan var oraya gidin
ben bugün duruma göre öyle yapabilirim

Ali1903
12 Nisan 2015, 09:26
Takipteyim konuyu ...

samet10
09 Ağustos 2015, 22:05
sancaktepe belediyenin orda takılıyorum bende :) emre cafe :)

aslan557
09 Ağustos 2015, 22:42
arkadaşlar ben hatayda yaşıyorum büyük abilerim var motorcu grupları var mesela siz mt den yazıp ordaki gruplara katılıp beraber gezmeler kamplar uzun yollar neden yapmıyorsunuz ? abilerim dediklerimin yaşıda 3 dan 60 arası benım yaş 19 tabi onlar karş gibiler kendi siteleri var neden motorcu kardeşligimiz sadece sitede degilde gelçek bir mekanda oturup sohbetle motr sürerek zaman geçirmeyelim ki :rendeer:

Usercom
09 Ağustos 2015, 22:43
Angara'da yok mu? :mrgreen: