PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ucretsiz yag degisom kampanyasi var

RmMuR
11 Nisan 2015, 21:23
Atasehir de Yamaha bayisi Anadolu bir kampanya yapmis.

Onumuzdeki hafta ucretsiz yag degisimi yapiyor.
60 Tl aliyorlar. Yag filtresini ve Yamalube u ucretsiz koyuyorlar.
Randevu ile oluyor. Gidip randevu almaniz gerkli.

ilgilenen Yamaha kullanicilarinin bilgisine...

Zuzuuw
11 Nisan 2015, 21:26
Ankara'da ikamet eden arkadaşların yağlarını ben de ücretsiz değiştiririm.

Koyduğum yağın litre fiyatı olarak 60 TL alırım, değişim BEDAVA.

RmMuR
11 Nisan 2015, 21:51
Yagin markasi neydi?
Burada Yamalube yari sentetik koyuyorlar. Litre fiyatina 25 tl demisti.
Bunun birde R versiyonu yam sentetik varmis. Litre fiyatina 45 Tl dediler.

Zuzuuw
11 Nisan 2015, 22:02
Motul 10w50 5100 koyarım yada isteyen olursa Shell Advance Ultra koyarım. Zaten en pahalılar bunlar, 30 lira litresi işte, 60 a ben BEDAVA işçlikle koyarım. :pl:

sezer0696
11 Nisan 2015, 22:05
Ankara'da ikamet eden arkadaşların yağlarını ben de ücretsiz değiştiririm.

Koyduğum yağın litre fiyatı olarak 60 TL alırım, değişim BEDAVA.

veriyim 60 tl degiştir benim yagı beraber degiştirelim anlıyosan bu işten benim motor rodaj doneminde ustayı sevmiyom servisteki ama kaliteli yag koyalım en iyisinde guzel bi şekilde degiştirek harbi diyorum anlıyosan hakkını veririm

Zuzuuw
11 Nisan 2015, 22:10
veriyim 60 tl degiştir benim yagı beraber degiştirelim anlıyosan bu işten benim motor rodaj doneminde ustayı sevmiyom servisteki ama kaliteli yag koyalım en iyisinde guzel bi şekilde degiştirek harbi diyorum anlıyosan hakkını veririm

Şaka yaptım şaka, bana 60 tl vermene gerek yok, yağını al gel, beraber değiştiririz. :cat:

Adamlar bedava diye kampanya yapıp 60 tl yağ parası alıyorlarmış, ben ona takıldım.

shooter1
11 Nisan 2015, 23:33
manisada ikamet eden varsa yağını alıp gelsin ücretsiz olarak öğreteyim
60 tl ayıptır ücretsiz diye yapılan kampanyaya bak

Ezio41
11 Nisan 2015, 23:38
Kocaeli'nde olan varsa bende ücretsiz olarak yağ değiştiririm . :) Yağınızı alıp gelin yeter . :cat:

efendy06
11 Nisan 2015, 23:42

Aynen, yağını al gel, 10/40 iyidir şu sıralar. Değiştiririm.

bursagsli
11 Nisan 2015, 23:58
Ne çakal millet olduk adamlar değişim ayağına yağdan 60 tl alıyorlar 250 cc makinalar altı için iyi bir fiyat değil
Eğer motor 500 cc üzeri ise o fiyata değer
Zaten çoğu yağ satan yerler ücretsiz değişim yapıyor motordan çıkan kirli yağ da onlara kalıyor

cool113
12 Nisan 2015, 00:49
60 TL bedavamı oluyor :)ben 20 TL bitiriyorum işi...

berkcigdem
12 Nisan 2015, 01:30
vay anasını 60 tl yag degısımı ama bedava iyimiş... ulan herkesi salak zannedıyorlar ya helal olsun. garajım istanbul - libadiyede isteyen yagını filtresinş alsın gelsın ben degıstırırım para falanda istemıyorum muhabbet edelım yeter bu vesile ile öğretirimde isteyene.

Bune
12 Nisan 2015, 01:35
60 tl bence normal fiyat, benim motorum 2 lt yağ alıyor adamlar bunu değişip bi de ücretsiz filtre değişeceklerse sadece yağ parası almış oluyorlar. Ben tvs bayisine hiç bir periyodik bakım da ücret ödemedim ama şimdi 1000km rodaj bakımında 150 lira bayılacağım bi yağ değişimine.

Sakın sen değişme yağı rodaj sürecinde motora vurulan her tornavida garanti kitapçığına işlenir eğer sen zamanında yağ değişimine gitmemiş gözükürsen motorun garanti dışı kalır.

Redneck
12 Nisan 2015, 04:46
ücretsiz yağ değişimi demiş,

bedava yağ veriyoruz dememiş ki,

adama bi küfür etmediğiniz kalmış,beğenmediyseniz gitmezsiniz yahu

sezer0696
12 Nisan 2015, 05:33
60 tl bence normal fiyat, benim motorum 2 lt yağ alıyor adamlar bunu değişip bi de ücretsiz filtre değişeceklerse sadece yağ parası almış oluyorlar. Ben tvs bayisine hiç bir periyodik bakım da ücret ödemedim ama şimdi 1000km rodaj bakımında 150 lira bayılacağım bi yağ değişimine.

Sakın sen değişme yağı rodaj sürecinde motora vurulan her tornavida garanti kitapçığına işlenir eğer sen zamanında yağ değişimine gitmemiş gözükürsen motorun garanti dışı kalır.

eyvallah kardeş oyle bişeler duymustumda servisteki adamda kıl oldum ondan

MD.Murat
12 Nisan 2015, 09:03
Hayir sark kurnazligi yapip bilincsiz kullanıcıyı kandirmaya calismis. Adam gibi 30 tl yag 30 yl iscilik derse kimse cikip bisey demez.

hsk
12 Nisan 2015, 09:39
60 Tl ye ben 3kere yağ değiştiriyorum :) Allahtan bedava bide para alsalardı mazallah :)

solmyr
12 Nisan 2015, 09:54
bazı petrol istasyonlarında yağ alana değişim bedava zaten.

efendy06
12 Nisan 2015, 10:04
ücretsiz yağ değişimi demiş,

bedava yağ veriyoruz dememiş ki,

adama bi küfür etmediğiniz kalmış,beğenmediyseniz gitmezsiniz yahu

Hoca bu gibi projelere uyup gidecek adamların %90'ı acemi. Bindikleri motor da commuter. 1 lt yağ alır çoğu. Birçoğunda filtre de yok zaten, süzgeç var o da değişmiyor, temizleniyor. Bu durumda 1 lt yağ 60 tl olmuyor mu? Tepki bu yüzden.

Samet Ağır
12 Nisan 2015, 10:38
Bende de yağ değişimi bedava...

Yağını alıp gelene bedava..

Yağım yok diyene gider beraber alırız değişim bedava...

ülem motorum yok bedava kampanyasını da kaçırmak istemiyorum napçaz diyene de muhabbet sohbet bedava...:pl::queen:

Mertcan39
12 Nisan 2015, 10:55
Alıcan yağını kendin değiştircen kimsenin ağız kokusunu çekmeye gerek yok :)

RmMuR
12 Nisan 2015, 13:32
Saygıdeğer forum arkadaşlarım,

Yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara selam olsun.

İşin doğrusu Kardeşimin MT09 siparişinin ne aşamada olduğunu öğrenmeye gittiğim, Ataşehir Yamaha Anadolu da gördüğüm bir kampanyayı paylaşmak istedim.

Ancak beni şaşırtan yorumlar gördüm :)

Neyse, benim motorsikletim 2,6 lt yag aliyor.
Yag = 25 Tl x 2,6 = 64 tl
filtre = 20 tl

Toplam = 84 tl.

istenen bedel 60 Tl.

Saygıdeğer arkadaşlarım, sormanız gereken, "80 kusur tl lik işlem için neden 60 Tl isteniyor?" olmalıydı.

Küçük cc li motorlar için birşey demiyeceğim. Onlar hesabını yapsınlar. İşlerine gelmiyorsa zaten ilgilenmezler.

biyeybaraküs
12 Nisan 2015, 16:13
Saygıdeğer forum arkadaşlarım,

Yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara selam olsun.

İşin doğrusu Kardeşimin MT09 siparişinin ne aşamada olduğunu öğrenmeye gittiğim, Ataşehir Yamaha Anadolu da gördüğüm bir kampanyayı paylaşmak istedim.

Ancak beni şaşırtan yorumlar gördüm :)

Neyse, benim motorsikletim 2,6 lt yag aliyor.
Yag = 25 Tl x 2,6 = 64 tl
filtre = 20 tl

Toplam = 84 tl.

istenen bedel 60 Tl.

Saygıdeğer arkadaşlarım, sormanız gereken, "80 kusur tl lik işlem için neden 60 Tl isteniyor?" olmalıydı.

Küçük cc li motorlar için birşey demiyeceğim. Onlar hesabını yapsınlar. İşlerine gelmiyorsa zaten ilgilenmezler.

bedava bence ayrıca motoru servisinde bakım yaptırıyorsun garanti bozulmuyor senden yağa lt si 45 tl (örnek olarak honda da motul 300 v yağın litresi 60 tl ) saati 50 tl işçili yazsa artı kdv dese yine yaptıracaksın yamaha Anadolu bayi yi (sahici tech 90 ında sahibi aynı zamanda zaten yeni açıldı )tebrik ediyorum güzel kampanya yapmış

kendim değiştiririm diyen arkadaşlar pahalı motorları olunca garantiyi bozup kendi değiştirsin o zaman da görelim