PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tavuk ezdim

Sayfa : [1] 2 3

snappy x
11 Nisan 2015, 20:53
merhaba arkadaşlar :pale: bugün nasıl olduysa bir tavuğu ezdim hayvan vefat etti ne yapacağımı bilemedim bağırsakları oracıkta çıkıverdi yumurtası da varmış hayvancağızın şuan motorumu satılığa çıkardım birdaha sürmek istemiyorum nasıl oldu anlamadım:pr:::uzgunum:

umuterdogdu
11 Nisan 2015, 20:54
arkadaş o nasıl bir anlatışdır ezmiş olabilirsin :) ama motoru satmak niye :)

turbocharge
11 Nisan 2015, 20:57
yaa hahaha böyle diyince komik geldi vefat etti falan demişsin cenaze töreni ne zaman:))
Şaka bir yana sana bişey olmasında gerçi psikolojk olarak etkilenmişsin ama sırf bu yüzden motosiklet sürmekten vazgeçme derim.
Tavuğa da yazık olmuş yapacak birşey yok

solmyr
11 Nisan 2015, 20:59
hayvan için üzüldüm ama gülmedim desem de yalan. yumurtası da varmış mı? :P
160 kg motor ve 70kg ben, bir kedi ezdim. hayvan koşarak uzaklaşmıştı.

snappy x
11 Nisan 2015, 21:00
yaa hahaha böyle diyince komik geldi vefat etti falan demişsin cenaze töreni ne zaman:))
Şaka bir yana sana bişey olmasında gerçi psikolojk olarak etkilenmişsin ama sırf bu yüzden motosiklet sürmekten vazgeçme derim.
Tavuğa da yazık olmuş yapacak birşey yok

o an motoru ateşe veresim geldi ya sabahtan beri dua ediyorum :((

Freye
11 Nisan 2015, 21:04
hahaha :mrgreen:
Hayatında hiç tavuk yemedin mi öyle düşün :cherry:
Allah rahmet eylesin.

Sado39
11 Nisan 2015, 21:04
Bir de ben veteriner öğrencisiyim onu düşün. Her gün kadavralarla uğraşıyoruz. :)

Bugraaa
11 Nisan 2015, 21:06
Tavugada yumurtasinada allah rahmet eylesin, motoru satmayi biraz daha dusun, arabaylada ezebilirdin !

Sokollu
11 Nisan 2015, 21:07
Başlığı görünce daha önce açılan hayvan ezme başlıklarına yapılan bir gönderme sandım :)

Ama değilmiş :(

alicebbar
11 Nisan 2015, 21:09
Duygusal birisin anlaşılan, geçmiş olsun bir daha ki sürüşlerinde daha dikkatli ol. Sahibine mümkün ise 2 tavuk parası öde belki için biraz rahatlar. :)

Thracian
11 Nisan 2015, 21:17
Tavukları çatur çutur yerken üzülmüyorsun kaza ile ezince mi üzüldün.Biraz bekle kardeşim duyguların değişecek,şimdi olayın verdiği duygusallıkla mantıklı düşünemiyorsun.Bir tavuk için motosiklet satılmaz.Sonuçta arkadaşların da dediği gibi araba ile de ezebilirdin hatta yanlışlıkla yayan olarak bir civcivin üstüne de basa bilirsin.Dikkatsizliğinin acısını motosikletten çıkarma.Çok geçmiş olsun.Boşver tavuğu Allahtan daha önemli büyük bir kaza sonucu sana bir şey olmamış.

tanertc
11 Nisan 2015, 21:18
Geçmiş olsun. Üzüldüm senin adına. Ne demek istediğini anlıyorum. Vicdan ile alakalı bir şey. Sen dalga geçenlere ve para ile kıyaslayanlara kulak asma. Biraz ara ver, zamanla düzelirsin.

kurubuz
11 Nisan 2015, 21:22
Forum olarak sana 1 yıl süreli mc chicken yememe cezası veriyoruz. Kaybol gözümüz görmesin seni.. :mrgreen:

RAMİREZ
11 Nisan 2015, 21:32
Olmaz. Böyle bişeyden motor satılmaz. Allah korusun çoluk çocukta olabilirdi. Şükret. Biraz bekle. Zamanla geçer. Hassas adamsın belli, ama tamamen duygusal düşünmek yanlış olur. Bu arada olay gözümün önüne geldi, tavuğun kaçmaya çalışması falan... Tövbe yarabbim.. komik gibi yahu...
Kusura bakma kardeşim. Biz yaşamadığımız için kolay geliyor bize heralde.

santo78
11 Nisan 2015, 21:39
yine sanslisin geyik degilmis

http://www.youtube.com/watch?v=VeY0J-z0hsY

afu35
11 Nisan 2015, 21:59
Birincisi geçmiş olsun vicdan sahibi olmak güzel birşey ama denildiği gibi arabayla da ezebilirdin veya başka bi şeyle başka bi canlıya da za zarar verebilirdin. Bu mantıkla motosikletinden vazgeçmek doğru değil.
İkincisi hahahahaha gerçekten komik bi hikaye anlatışın var sonuna gülücük koysan abes olmazdı. Özür dilerim ama gülmek zorunda kaldım tutamadım :)

hakikiteker
11 Nisan 2015, 22:19
Hocam etkilenmişsiniz belli, biliyorum o duyguyu. Kendi elindeki -hayvana göre- orantısız olan gücü yanlış kullanmış ve yine yapacakmışsın gibi hissettirir. Derlersem; vicdanınız sağ olsun, kazadır olur, ders çıkarmanız önemlidir. Sonucu acı olmuş ama daha kötüsü de olabilirdi ve bunun sonucunda motosikleti bırakmak doğru değil derim.

shadowmaster
11 Nisan 2015, 22:24
Geçmiş olsun, son derece keyif kaçıran bir durumdur.
Bir daha motora binmeme kararı biraz ağır olmuş, bence bir süre sakinleşmeye çalış. Kendini gerçekten iyi hissedene kadar da motora binme. Bu olayın etkisi altında sürüş yapman çok tehlikeli.

Memory42
11 Nisan 2015, 22:52
Hocam ne oluyor bir kaç gündür herkeze nazara mı geldiniz ya bir soluklanın kendinize gelin,Rabbim beterinden saklasın cana gelmesin inşallah...

snappy x
neyse satmıyım şimdi :P

Bune
yine sanslisin geyik degilmis

http://www.youtube.com/watch?v=VeY0J-z0hsY

Bu nasıl video yahu çok geyiğe çarpan motorcu videosu gördüm ama bu efsane olmuş adam hiç birşey olmamış gibi alelacele sürmeye devam ediyor sanki geyik geri gelip intikam alacakmış gibi :D

mete_han
11 Nisan 2015, 23:02
hayvan telef olsun sana bişey olmasın kardeşim...

kubilay1305
12 Nisan 2015, 10:58
:))) yurdum İnsanı geçmiş olsun kardeşim motoru falan satmayı unut daha ne hayvanlar çıkacak karşına boşver

Mertcan39
12 Nisan 2015, 11:49
Geçmiş olsun kardeşim bende geçen sene kedi ezmiştim 150 kg civarı motor 73 kg de ben kedi uzaklaşıp kaçtı birşey olmadı hayret ettim

logan07
12 Nisan 2015, 15:57
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasin.
Heheheh canım sikiliyordu foruma bir göz atayım dedim nesem yerine geldi ne adamlarsiniz yahu seviyorum sizleri :mrgreen:

kong
12 Nisan 2015, 16:06
geçmiş olsun sincap milli olmuşsun :queen:

biyeybaraküs
12 Nisan 2015, 16:15
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/145047-kenan-sofuoglu-bu-sene-ilk-zaferini-kazandi.html

http://www.motosiklet.net/forum/son-haberler/145034-toprak-razgatlioglu-superstock-sampiyonasi%92nda-ilk-yarisini-kazandi.html

burak5353
12 Nisan 2015, 16:22
motoru yıka gecer lekesi

dadaş-bb
12 Nisan 2015, 16:28
Bende dun baliga gitmistim baraj yollari kostebek yuvasi gibi cukur ve kotuydu. Yola ve motora hakim olmak zorundaydim.

Barajdan yola ciktim ve iki dk sonra kaplumbaga ezdim ve catir cutur sesini duydum icim gitti. Allah rahmet eylesin dedim yola devam :)

Darkfriairs
12 Nisan 2015, 20:05
O kadar sinek böcek kaskına, ön farına, vüduna çarptı. Onlar can değil miydi? Tavuk yüzünden bırakıyorsan böcekler için de çok önce bırakmalıydın.

oluroyle
13 Nisan 2015, 11:08
Merhaba,

Geçmiş olsun, sizin sebebinizle bir canlınin zarar gormus olmasına üzülmeniz etkilenmeniz doğal..

Geçmiş olsun, tavuğun sahibine gereken hakkı verirsiniz..

Keske olay yeri incelemeyi siz yapmasaydiniz :)))

linkinpark20
13 Nisan 2015, 11:17
motorcu adam böyle hassas insandır işte. bravo kardeşim.

vladimir
13 Nisan 2015, 12:17
Geçmiş olsun. Zamanla etkisini üzerinden atarsın ama merhametini hiç kaynetme arkadaşım, güzeldir merhametli olmak.

duke_2013
13 Nisan 2015, 13:27
herşeyde bir hayır vardır, belki o tavuğa çarpmasan az ilerde bi çocuğa çarpacaktın. asıl vicdan azabı ozaman başlardı işte.

aonal
13 Nisan 2015, 15:42
Sahibini bulabilirsen bul kusura bakmayın böyle böyle oldu de parasını öde işine bak sonuçta kazadır herkesin başına gelebilir.

cluuberzone
13 Nisan 2015, 15:56
öncelikle geçmiş olsun

olaya "tavuk ezdim sinirim bozuk" gözüyle değil de "iyiki karşıma büyük baş bir hayvan vs insan çıkmadı" diye bakarsan daha iyi olur

DKN
13 Nisan 2015, 16:07
kfcc de işin hazır yarın çalışmaya başla o zaman.

telike
13 Nisan 2015, 16:43
Abartmıyor musun?

snappy x
13 Nisan 2015, 17:21
Abartmıyor musun?

senin hiç başına geldimi diye sorsam... o tavuğun çırpınması gözlerimin önünden gitmiyor

Serk21
13 Nisan 2015, 17:26
Senden hızlısı mezardaymış.. Demek ki tavuk senden hızlıymış, hızlı yaşamış genç ölmüş Allah rahmet eylesin.. Geçmiş olsun daha dikkatli ol.

bravetaxi
13 Nisan 2015, 17:56
kardeş üzülme be her 3 dükkandan 1 tanesi tavuk dönerci öle olmasa ateşin karşısında pişicekti

Freye
13 Nisan 2015, 18:01
Bak Tavuğa çarptın horoz ne hale geldi.:queen:
Dert etme hocam.:)

https://www.youtube.com/watch?v=I2QkuWb8SdA

COQ
13 Nisan 2015, 18:16
İntikamımız acı olacak.
Sevdiceğimin kanını yerde bırakmayacağım.
Doğmamış yavrumdan ne istedin zalim?!!!
Offff
Ciğerim yanıyor.

sahin08
13 Nisan 2015, 18:56
çok dert etme eğer hatalı sürüşten dolayı çarptıysan hatanı bil kendini geliştir ...
yoksa önceden kestiremediğin bir şekilde aniden önüne çıkan bir evcil hayvana pek yapacak birşey yok
ben genelde köpeklerden şikayetçiyim motosiklet görünce deli gibi koşup önüme atladıkları oluyor
kaçamazsam çarpışmada devrilmemek için motoru dik tutup hayvanı ortalıyorum frenleri daha etkin ve güvenli uyguluyorum buda ona zaman kazandırıyor z
zaten istatitik düşünürsen araç yolundaki (şehir içi ve köy meskun mahal hariç ) yüzlerce kedi köpek ölüsü yollarda sen çarpmazsan bir başkası çarpıyor
Not kendimde köpek besliyorum tasmasız yola hiç salmadım
birde motosikletle henüz hiç hayvan ezmedim

telike
14 Nisan 2015, 23:00
senin hiç başına geldimi diye sorsam... o tavuğun çırpınması gözlerimin önünden gitmiyor

arabayla gidiş geliş yolda kedi fırlamıştı önüme fren yapmama rağmen ezdim hocam evet çırpınışlarını çok iyi biliyorum büyük bir hayvansever ve ayrıca kedilere hayran biri olarak hem de.. hiç bir zaman araba sürmeyi bırakacağım demedim ama..

snappy x
10 Ekim 2015, 20:22
arkadaşlar söylemeyecektim ama bugün birtane daha tavuk ezdim keşke ölseydi hayvanın bacağı ters döndü acı acı sesler çıkardı yaşıyor ama bacağı ters kaldı.. amk ya hep beni buluyor hayvanları çok seviyorum ama motoruda çok seviyorum ağlayacağım sinirimden.

keremkrmn
10 Ekim 2015, 20:36
Geçen gün Rumelihisarı civarında mahalle arasından geçiyorum yol kenarında 4 5 tavuk 1 tane de horoz var tam yaklaştım bi atladılar motorun önüne ani bi fren yaptım neyse ki ezmeden çarpmadan durabildim direk aklıma geldin snappy :mrgreen: o gün hak verdim sana çarpmakta ezmekte haklısın motor görünce sapıtıyo bu tavuklar.

Bune
10 Ekim 2015, 21:54
arkadaşlar söylemeyecektim ama bugün birtane daha tavuk ezdim keşke ölseydi hayvanın bacağı ters döndü acı acı sesler çıkardı yaşıyor ama bacağı ters kaldı.. amk ya hep beni buluyor hayvanları çok seviyorum ama motoruda çok seviyorum ağlayacağım sinirimden.

Efsane geri döndü!!!

snappy x
10 Ekim 2015, 21:59
Efsane geri döndü!!!

öyle diyorsunuzda arkadaşlar köyde tavuk bitmez bende hep ezmeye devam edeceğim galiba ehliyeti alınca köyde durmam artık:mrgreen:

fz6_fazer
10 Ekim 2015, 22:34
http://s6.postimg.org/tc27xnzs1/Kurban_bayram_ncesi.jpg (http://postimage.org/)