PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok acil yardım :(

victorhugo
11 Nisan 2015, 01:52
Arkadaşlar ben scooter kullanıcısıyım vitesli motor hiç kullanmadım ama mantığını biliyorum en azından. Fakat şuan çok büyük bir muallaktayım pazar günü direksiyon sınavım var ve vitesli motor kullandıracaklarmış. Bu bana büyük bir süpriz oldu. :pale: Yarın (Cumartesi) öğlen 1'e kadar vaktim var 2'de işte olmam lazım bu süreden önce motoruyla bana en fazla 10 dakika ders verebilecek olan varmı. Sınavım pazar günü ikide eğer uygun olursa 2'den öncede olur. Sadece ikinci vitese kadar üzerinde 5 dakika pratik yapmak istiyorum. Uzun süreli scooter ve araba kullancısı olduğum için çabuk kavrayacağımı düşünüyorum acil yardımlarını bekliyorum. Bir an önce ehliyetimi almam lazım arkadaşlar acil yardımlarını bekliyorum . İstanbul Beylikdüzündeyim scooterle avrupa yakasında istediğiniz yere gelebilirim fakat erken vakit olması lazım :pale: İlgilnenler burdan veya özelden ulaşabilirmi lütfen.. :silent:

Zuzuuw
11 Nisan 2015, 01:56
Bu vakitte mi yazılır be kardeşim?

Bi de acemiyim diyene kim motorunu emanet verir orası da tartışılır, Ankara'da başına böyle bir durum gelen olursa bir mesaj uzağınızdayım. :mrgreen:

Ben veririm.

victorhugo
11 Nisan 2015, 02:09
Kardeşim viteslide acemeyiz de sıkıntı yaratcak insan değilim scooterım var hergün 70 km yol yapıyorum. Uzun süre araba tecrübemde var. Düz boş bir alanda 5 dakka binicem ileri geri yapıcam bitti. Başka hiç bişey yok. Sorma ya banada süpriz oldu geç kaldım. Ama inanıyorum ya çıkar bu forumdan biri :D Hayırsever arkadaş çok :))

mehmetenis
11 Nisan 2015, 03:04
Arkadaşlar ben scooter kullanıcısıyım vitesli motor hiç kullanmadım ama mantığını biliyorum en azından. Fakat şuan çok büyük bir muallaktayım pazar günü direksiyon sınavım var ve vitesli motor kullandıracaklarmış. Bu bana büyük bir süpriz oldu. :pale: Yarın (Cumartesi) öğlen 1'e kadar vaktim var 2'de işte olmam lazım bu süreden önce motoruyla bana en fazla 10 dakika ders verebilecek olan varmı. Sınavım pazar günü ikide eğer uygun olursa 2'den öncede olur. Sadece ikinci vitese kadar üzerinde 5 dakika pratik yapmak istiyorum. Uzun süreli scooter ve araba kullancısı olduğum için çabuk kavrayacağımı düşünüyorum acil yardımlarını bekliyorum. Bir an önce ehliyetimi almam lazım arkadaşlar acil yardımlarını bekliyorum . İstanbul Beylikdüzündeyim scooterle avrupa yakasında istediğiniz yere gelebilirim fakat erken vakit olması lazım :pale: İlgilnenler burdan veya özelden ulaşabilirmi lütfen.. :silent:

Yine gülüyorum yine gülüyorum içler acısı halinize maalesef ,sen sınavda vitesli motor kullanacağını bilmiyorsan bu senin ayıbın kusura bakma,burada 1000 kere yazdık direksiyon sınavında neler yapılması ile ilgili videolar paylaştım hadi onları görmedin googledan araştırmadın mı hadi onu yapmadın kursa telefon açmak hiç mi aklına gelmedi genç arkadaş,

3 kuruş ucuz olsun bizden olsun sana geçmiş olsun.Bir dahaki direksiyon sınavı 23 mayısta ihtiyacın olacak gibi gözüküyor,ha bi de kalma parası 160 TL hayırlı olaun.

victorhugo
11 Nisan 2015, 03:28
Gülüyosun iyi yapıyosun hocam ağlancak halime bende gülüyorum malesef. Bazı şeyler kafamı karıştırdı internete kendi scootarıyla sınavlara gidenler felan vardı videolarda ordan kafam karıştırdı. Bi şekilde kurtarırırz dedik ama olmadı o kadar az vaktim varki okul iş bende pek kafa yoramadım açıkcası. Hatta sınavın olduğu pazar bile çalışıyorm vakit kısıtlı. Ama çıkar birisi inşallah dediğim gibi mantığına teorik olaram tamamen hakimim zorluk çekeceğimi düşünmüyorum. Yarın inşallah birisiyle pratik yapıp pazar geçeriz sınavı . :cat:

karadenizz
11 Nisan 2015, 03:39
https://www.youtube.com/watch?v=nUpFeSITzTM Üstadım bu videoda güzel anlatıyor.Telaş etme mahalleden de paketçiler varsa beş dkka rica edersin bşyler atarsın elemana gösterir.Birde sınava girdiğiniz araca yabancı olduğunuzu komisyon(?) anlarsa direk başlamadan biter.Başarılar sonucuda paylaşırsınız umarım :)

hsk
11 Nisan 2015, 07:40
Beylikdüzü sınav guzergahı çok güzel fazla vıraj vs yok. Ve sekiz çizme olayı da yok dubaların arasından geçip trafige çıkıyorsun.Panik yapmadan sürerseniz çok rahat geçersiniz sizin kurs 5dk bile sınavdan birgün önce motoru tanıtmadı mı ?

mehmetenis
11 Nisan 2015, 13:00
Bugün sınav var bakalım arkadaşın sonucunu çok merak ediyorum?

hsk
11 Nisan 2015, 13:03
Muhtemelen kaldı gitti para boşa.VİTESLİ kullanmak pekte kolay değil özellikle vites küçültürken teker kitlememeyi ögrenmek lazım..

karadenizz
11 Nisan 2015, 14:05
Sınavım pazar günü ikide eğer uygun olursa 2'den öncede olur. :silent:
Abiler arkadaşın sınav pazar günü naptınız hemen kaldı etti :pr:

victorhugo
12 Nisan 2015, 00:32
Sınav bugün (pazar) 2 bucukta . Yardımcı olabilecek varsa o civarda hala yardıma açığım. Avcilar Beylikdüzü erken saatlerde yardmci olablck varmi :))

mete_han
12 Nisan 2015, 00:55
yumurta tam anüse gelmiş kardeş...inşallah yarın ki sınavı geçersin...

victorhugo
12 Nisan 2015, 01:43
İnşallah abi . :D yarin müsait olan varsa ozelden nosunu yollayabilr

yasoyaso
12 Nisan 2015, 10:08
Dostum avcılarda oturuyorm ybr 125 im var avcılar sahilde sosyete pazarının orası müsait gel istersen turla biraz

kubilay1305
12 Nisan 2015, 10:39
Anlamadığım şu kurs Size direksiyon eğitimini vermek zorunda siz mi istemediniz işiniz var diye anlamadım bence bu kadar kendini düşünmeyen acemi birine motor emanet edilmez sorumsuzluğunun cezasını bugün öğlen 2 de çekeceksin kardeşim kusura bakma

yasoyaso
12 Nisan 2015, 10:45
Sınav bugün (pazar) 2 bucukta . Yardımcı olabilecek varsa o civarda hala yardıma açığım. Avcilar Beylikdüzü erken saatlerde yardmci olablck varmi :))

Anlamadığım şu kurs Size direksiyon eğitimini vermek zorunda siz mi istemediniz işiniz var diye anlamadım bence bu kadar kendini düşünmeyen acemi birine motor emanet edilmez sorumsuzluğunun cezasını bugün öğlen 2 de çekeceksin kardeşim kusura bakma

Haklısın dostum ama kurslar anca para almanın peşinde eğitim vermeye gelince hep sallıyorlar ben yardımcı olucam elimden geldiğince

umuterdogdu
12 Nisan 2015, 12:34
bende bugun sınava giriceğim vitesli motor cok basit hiç bişeyi yok ben de yenı aldım hıc bınmemıstım bıle alısıyorsun scooter bılıyorsan dusup kalkmazsın korkma bır e tak ve hafıf hafıf gaz ver bırz ıstop ettıre bılırsın belkı :)

kong
12 Nisan 2015, 15:29
5 10 dakikada vitesli öğrenilmez en az 1 ayda zar zor öğrenebilirsin

hsk
12 Nisan 2015, 16:35
O kadar da değil kurs bana sınav dan birgün önce 5dk sürdürdü.
Ben o öğrendiğim ile geçtim önemli olan sınavı geçecek kadar bilmek.
Sonra aldığı motorla kendini geliştirir zaten.

karadenizz
12 Nisan 2015, 16:38
5 10 dakikada vitesli öğrenilmez en az 1 ayda zar zor öğrenebilirsin

Biraz fazla oldu gibi üstat :thumright