PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangisini alayım ?

MotorcuMetos
11 Nisan 2015, 12:14
S.a Ehliyet alana kadar elektirikli sürcem daha önce salcano elegant 1.5 vardı şimdi 3.0 lık alcam sizce 2 sinden hangisini alıyım özellik olaraktan çok Görünüş açısından söylerseniz sevirim

http://www.salcano.com/motor.php?cesit=13

http://www.kubamotor.com/new5/product/ebike/gt4500.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Anlayan yok mu bunlardan yav

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Birini söyleyin allah aşkına

Freye
11 Nisan 2015, 12:18
salcano çünkü daha güçlü daha hafif daha şekil :)

zaten özelliklerine bakarsan sende salcanonun daha mantıklı olacağını anlarsın :)

Sabırsız
11 Nisan 2015, 13:13
Aslında İkside Değil ama illaki tercih yapacak olursak falcon derim :)

Ali1903
11 Nisan 2015, 13:14
S.a Ehliyet alana kadar elektirikli sürcem daha önce salcano elegant 1.5 vardı şimdi 3.0 lık alcam sizce 2 sinden hangisini alıyım özellik olaraktan çok Görünüş açısından söylerseniz sevirim

http://www.salcano.com/motor.php?cesit=13

http://www.kubamotor.com/new5/product/ebike/gt4500.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Anlayan yok mu bunlardan yav

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Birini söyleyin allah aşkına

Ben sana derim hiç bu işlerle vakit kaybetme. Bütceni at kenara içindeki hevesi birazcık daha ertele.

Unutma sabrın sonu selamettir :)

MotorcuMetos
11 Nisan 2015, 23:14
salcano çünkü daha güçlü daha hafif daha şekil :)

zaten özelliklerine bakarsan sende salcanonun daha mantıklı olacağını anlarsın :)

12 derce kuba salcano kaç derce tırmanır 20 olur mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Ben sana derim hiç bu işlerle vakit kaybetme. Bütceni at kenara içindeki hevesi birazcık daha ertele.

Unutma sabrın sonu selamettir :)

Ben benzinli almıcam ya da ya daha tehlikeli gibi geldi şimdide

orh
11 Nisan 2015, 23:24
elektrikli ile uğraşma al bi 100 cc en kral elekrtirikliden iyidir bizim işyerinin güvenlik görevlisi aldı yuki marka elektrikli pişman 50km de şarzı bitiyo falan dedi ayrıca 2side çin malı galiba ne bileyim ben olsam benzinli 100 cc vergisiz şarz sorunuda yok yakıt da problem yampaz ehliyeti bekle bisiklet bunlardan iyidir

erensipahi
12 Nisan 2015, 10:58
Uzak dur ikisindende al bi cup zaten fiyat olarak elektrikliden ucuz ayrıca 3000 wattlık elektriklilerde artık plaka ve ehliyet istiyor çinli bi cup al keyfini sür sakın bulaşma aldığın gün iki kat değer kaybetcek satmak istesen alan olmayacak bunlarıda düşün hem elektrikli diyip geçme 3000 likleri 60 kmh hız yapabiliyor

MotorcuMetos
12 Nisan 2015, 12:37
Uzak dur ikisindende al bi cup zaten fiyat olarak elektrikliden ucuz ayrıca 3000 wattlık elektriklilerde artık plaka ve ehliyet istiyor çinli bi cup al keyfini sür sakın bulaşma aldığın gün iki kat değer kaybetcek satmak istesen alan olmayacak bunlarıda düşün hem elektrikli diyip geçme 3000 likleri 60 kmh hız yapabiliyor

Kardeşim 2500 lük istiyo mu ehliyet ? bu arada olsun cup kro motoru gibi geliyo bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

elektrikli ile uğraşma al bi 100 cc en kral elekrtirikliden iyidir bizim işyerinin güvenlik görevlisi aldı yuki marka elektrikli pişman 50km de şarzı bitiyo falan dedi ayrıca 2side çin malı galiba ne bileyim ben olsam benzinli 100 cc vergisiz şarz sorunuda yok yakıt da problem yampaz ehliyeti bekle bisiklet bunlardan iyidir

100 cc ne öneririsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Birde bu kinetix elx ler var elektirikli pcx miş sizce onlar nasıl ?

umuterdogdu
12 Nisan 2015, 12:44
100 tl gibi bir vergisi var spacy lerin filan bence en iyisi benzınlı motor :)

MotorcuMetos
12 Nisan 2015, 22:33
100 tl gibi bir vergisi var spacy lerin filan bence en iyisi benzınlı motor :)

Ehliyet yok ki :( temmuz 14 de doğdum 12 de sınav var şasnıma ağustos beklicem onun yerine hiç almam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Ehliyet yok ki :( temmuz 14 de doğdum 12 de sınav var şasnıma ağustos beklicem onun yerine hiç almam

Başka anlayan var mı elektirikliden bir yardımcı olursanız çok sevinirim bu hafta içinde alcam lütfen :/

erensipahi
12 Nisan 2015, 22:47
Arkadaşım 1800 wattın üzerindeki elektrikliler yeni kanunla plaka ve ehliyet istiyor bu yaşadığın şehire bağlı biraz polisler takmayabilir ama 2100 tl ye kuba xy100e sıfır cup alırsın tepe tepe binersin

MotorcuMetos
12 Nisan 2015, 23:09
Arkadaşım 1800 wattın üzerindeki elektrikliler yeni kanunla plaka ve ehliyet istiyor bu yaşadığın şehire bağlı biraz polisler takmayabilir ama 2100 tl ye kuba xy100e sıfır cup alırsın tepe tepe binersin

cup binceme elektirikli binerim daha iyi :D , bu arada teşekkürler yorumun için birde daha önce elegant 1.5 vardı polis ehliyet istiyo dedi bilmiyodum aldığım yer istemez dedim tamam affettim şimdilik git gözüm görmesin dedi onuda durdurarak deil kasksız kaldırımdan gitmişdtim eve giderken o yüzden durdurdu :D yoksa polis elektirikl çevirmiyo bence