PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (videolu) kaldırımda yürümeyi sevmeyen güzel insanlarım .

adonis84
10 Nisan 2015, 10:29
yorum sizin hep bana mı denk gelir anlamıyorum
https://www.youtube.com/watch?v=WI1bC-ajzjE&feature=youtu.be

Espaniole
10 Nisan 2015, 10:32
Her gün kesin yaşadığım olay.

Bir karikatür vardı, kamyon karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir adamın üzerine doğru giderken kamyon şoförü "nasıl olsa hızlanır" diye düşünürken, yaya "nasıl olsa yavaşlar" diye aklından geçiriyordu. Bizim milletimiz de böyle.
İnceyiz ya, küçüğüz ya, "nasıl olsa aradan bir yerden geçer bu" deyip atlıyorlar yola.
Gerçi otomobillere de yapıyorlar ya, neyse..

CompanERROR
10 Nisan 2015, 10:57
asdfghjklas :D

CHaTaN
10 Nisan 2015, 11:34
İstanbul çok hızlı göç almakta olan ve hızlı gelişmekte olan bir şehir. Şimdi dayı yada abla gelmiş memleketten yolda yayıla yayıla yürürken girmiş trafiğe ama onun aklı hala memlekette olduğu için rahat yayıla yayıla yürümekte.

Ben memleketime gittiğimde kaldırımda yürüyen tek bir insan göremiyorum herkes yolda araba ile gidecek yol bile kalmıyor. Bide sanki o yol onlarınmış gibi korna çalsan suçlusun onların geçişini bekliyceksin. Düşünün bu insanların İstanbul gibi metro kente gelmesine.

motorcu48
10 Nisan 2015, 11:45
arkadaş harbi burası türkiye dünyanın tersine döndüğü yer . bazen motorlar kaldırımdan gider bazende yayalar yoldan :mrgreen:

abeciMotoru
10 Nisan 2015, 11:48
mecbur kalmadıkça yaşanmayacak şehir orası, Allah uzak etsin :D

kurubuz
10 Nisan 2015, 11:51
Sokağımızda sağlı sollu 2 şer metrelik kaldırım var. Ona rağmen herkes yolun ortasından yürüyor. Anlamıyorum bu insanları.

adonis84
10 Nisan 2015, 12:30
adam bide kaldırıma yönelmişken son anda aradaki boşluğu görüp oraya yönleniyor. kafasına neler geçiyo anlayamadım sabahında çok erken bi saati de değildi hani dalgın falan diyim . motor sürerken yayalardan daha çok koruyorum .

whitedeamon
10 Nisan 2015, 12:36
Aea motorda frenleme ile ilgili bir video var. Oradada önünüze atlayan yaya halinde frenleme yöntemini gösteriyor. Eee malum burası Türkiye!!!

shooter1
10 Nisan 2015, 12:41
ben diyorum kaldırıma gerek yok diye herkes yoldan yürüyor :)

k_ayhn
10 Nisan 2015, 12:48
Bir çoğu motosikletleri sallamıyolar.motorsikletleri bisiklet sanıyolar.kimileride mallığından yapıyor.

Reşit
10 Nisan 2015, 14:28
Gül gül öldüm :mrgreen: Hepimizin başına her gün geliyor. Şu video aklıma geldi.

rDh2BWTrsv0

Sinan Aksu
10 Nisan 2015, 14:38
Kaldırımdaki motorcularla yollardaki yayalar yer değiştirmeli.

aonal
10 Nisan 2015, 14:50
Adamın kafası dalgındır belki sanki biz hiç kaldrıma çıkmıyoruz gayet normal bence

ilkadam
10 Nisan 2015, 14:56
Hani koyunlar atlar ya yola hayvangağızlar ne bilsin yolu izi, öyle mal işte.

adonis84
10 Nisan 2015, 22:22
en çok da ışıklarda problemyaşıyorum ben nerede yaya için kırmızı yanıyo o zaman zıplıyolar yola .

sailor33
10 Nisan 2015, 22:28
Şimdi kaldırıma park eden sürücüleri anlıyorum. Kaldırımı kullanan olmayınca değerlendiriyorlar :queen:

Sokollu
10 Nisan 2015, 23:05
Adamın kafası dalgındır belki sanki biz hiç kaldrıma çıkmıyoruz gayet normal bence

Hocam tamam adamın kafası dalgın olabilir, yol kenarından yürüyeyim demiş olabilir ama koca motoru gördükten sonra bile kaldırıma çıkmak yerine, motosiklet aynası ile araç arasındaki boşluğu zorluyo. Dalgın demek hafif kaçar bence.

Onurhan D
10 Nisan 2015, 23:36
Adam motoru gördükten sonra hiç istifini bozmadan yürümeye devam ediyo bide insan hiç değilse kaldırıma çıkar :D