PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyler sipariş vereceğim yardım lütfen:silent:

Memory42
09 Nisan 2015, 23:33
Merhabalar, kusura bakmayın basit gibi görünen şeylerden dolayı konu açıyoruz öncelikle affınıza sığınıyorum.
Dainese marka DAINESE G.AVRO C2 PELLE başta olmak üzere birkaç modeline bakıyorum, sorularıma gelince ben bu montu yaz için düşünüyorum.Çünkü kışın hava şartlarından dolayı binemem gibi geliyor acaba yaz için kullanışlı olur mu ? sıcaktan terletir mi güvenli olsun diye deri tercihim olsun dedim.Bir de en önemlisi beden tablosu hep farklı farklı çıkıyor karşıma daha önce almış olan arkadaşımız varsa yardım etsin...
Boy:185-190 civarı kilo:85 gögüs doğru ise 96-97 gibi çıktı kafam çok karıştı beni bu durumdan kurtarın lütfen..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Ürünler şunlar ;
Alpinestars Hellhound, leather jacket vented
Dainese AVRO C2 PELLE bu iki ürün beden tavsiyesi istiyorum sizden omuzlarım geniş değil bu yüzden göğüs 100 den az..

osis
10 Nisan 2015, 00:14
Birincisi üstüne giymeden netten alma yada ölçünü iyi bil al büse markasinida tavsiye ederim. Deri korumasi iyidir ama yazin üzer seni. Tabi kullandiğin makinada önemli.

mhmtesk
10 Nisan 2015, 00:57
Konyada ekipman satan yere git, istediğin ürünü dene.

Fiyatı uygunsa al değilse internetten sipariş ver.

En garanti yöntem.

Memory42
10 Nisan 2015, 04:24
Birincisi üstüne giymeden netten alma yada ölçünü iyi bil al büse markasinida tavsiye ederim. Deri korumasi iyidir ama yazin üzer seni. Tabi kullandiğin makinada önemli.
Hocam ninja 300 de kullanicam,asiri mi sicak oluyor almayim mi ? Üstüme giyebilsem ahhh nerdeeee :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:21 ----------

Konyada ekipman satan yere git, istediğin ürünü dene.

Fiyatı uygunsa al değilse internetten sipariş ver.

En garanti yöntem.

Valla konya aksesuar olarak biraz sıkıntılı öyle aradığını bulabileceğin geniş yelpazeli bir yer yok bu yüzden nete yöneliyoruz malesef ;(

santo78
10 Nisan 2015, 06:20
Bu gosterdigin montlarda hava alma deligi denen ventler yok. Cok terlersin yazin eger icine hava almazsa.

Asagida linkini verdigim tarzda bir ceket yazinda serin tutar diye dusunuyorum. Ayrica acik renkleri tercih edersen daha az gunes isigi toplarsin montuna.

http://www.motoin.de/Clothing/Jackets/Leatherjackets/Alpinestars-GP-Plus-R-leather-jacket-vented::33019.html

Memory42
10 Nisan 2015, 22:35
Gösterdiğiniz montta güzelmiş ben hep daha güvenli diyee deriye yönelmistim bunlarda saglam dayanıklı olur mu onun gibi rahat edermiyim acaba ?

santo78
10 Nisan 2015, 22:39
Gösterdiğiniz montta güzelmiş ben hep daha güvenli diyee deriye yönelmistim bunlarda saglam dayanıklı olur mu onun gibi rahat edermiyim acaba ?

Gosterdigim montta deri zaten.

Memory42
11 Nisan 2015, 00:16
Hocam pardon kafa iyice gitti bugun gittim bakmaya herkez ayri bisey söylüyor beni bi yönlendirin bu montla cözülür mü yoksa hala deri olmasi sebebiyle yanarmiyim ?

santo78
11 Nisan 2015, 06:20
Yine yanarsin biraz SIKISIk trafikte ama acik yolda iceri iyi hava girer.

Memory42
11 Nisan 2015, 22:58
Bugün şans eseri G.avro c2 pelle serisini deneme imkani buldum :)) Bir deri birde tekstil olmak üzere iki dainese ürününe baktim ama itiraf etmeliyim ki deri bi başka resmen beni al yanarsan yan diyor verdiği güven hissi karizmasi vucudu sarışı çok başka anlatılmaz yaşanır :) Alıp kullanıp cok sorun olursa birtane idareten bişey almayı düsünuyorum ne dersiniz 😈