PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seni Önce Döverim Sonra Youtube'a Koyarım Çocuk !

Sayfa : [1] 2

BurakMakar
09 Nisan 2015, 13:51
Merhaba arkadaşlar ;

https://www.youtube.com/watch?v=qOLYuKtNnPc

Video'yu çeken abinin ellerinden öpmek istedim..

Daha önce paylaşıldıysa özür dilerim.

Herkese iyi forumlar.

MotorKafa
09 Nisan 2015, 13:54
Ama ben bu konuyu açmaya gelmiştim oldu mu şimdi :farao:

BurakMakar
09 Nisan 2015, 13:55
Ama ben bu konuyu açmaya gelmiştim oldu mu şimdi :farao:

Hahaha :) Kusuruma bakma , artık işimiz gücümüz internet oldu her şey pat diye düşüyor önümüze.

Ertugyigit
09 Nisan 2015, 13:56
Haklı gayet de motorcunun üstüne kırıyor bilerek , görmedim de dünyanın en büyük yalanıdır arkadaşlar evet görmezler ama aynaya bakmadıkları için. Inanın bana 8-9 yıl araba kullandım bu millette trafik bilgisi namına hiçbirşey yok. Aynı şeritte sağdan ters yönde gelenler mi dersin , gördüğü her kırmızıya atlayan mı dersin , otobüslerin tırların sıkıştıracağını bile bile viraja içerden giren mi dersin , insanımızda ileriyi görme plan yapma yetisi yok. Dönerken aynalarını kontrol etmiyor sinyal vermiyor bir kere bakıyor bırakıyor. Halbuki kısa aralıklarla düz yolda olsa bile sağ sol dikiz aynası kontrol edilmelidir , ama işte düşünemiyorlar.

MotorcuMetos
09 Nisan 2015, 13:56
Adamın dibi la herif

firerly
09 Nisan 2015, 13:57
helal olsun abime :D adam adam :queen:

santo78
09 Nisan 2015, 13:58
keske dovmeden koymasaydin youtube'a

shooter1
09 Nisan 2015, 14:06
dün sabah arabayla gidiyorum eski ford kamyonetler olur taliden anayola giriyor birden benim şeride atladı 90 ile gidiyordum nasıl durduğumu bilmiyorum neyse bunu solladım geçtim dikiz aynasından buna bakayım dedim bir de ne göreyim aynanın biri kapalı :) bu adam ayna mı kullanır şimdi

CHaTaN
09 Nisan 2015, 14:10
Çok güldüm. Acaba çocuk hangisinden çekindi dayak yemekten mi yoksa youtuba konmaktanmı :))
He bu arada görmedim olayı da yalan bal gibi görüyolar da işte yerse. hem görmeyip hemde duymayacaksan araba kullanma o zaman.

Mexico
09 Nisan 2015, 14:12
Aferin verin gazı. Yarın bir gün öldü veya hapiste diye haberini görürüz artık videoyu çeken arkadaşın.
Arabadakinin yaptığı düpedüz şerefsizlik. Cana kast ediyor namussuz. Ama bu durum böyle agresifliği doğurursa sonuçları fena olur. Zaten bu hareketi yapan adamın psikolojisi bozuk, sorunu olduğu belli. Birde üstüne gidip tartışmak anlamsız. Çıkarıp vuruverirler yada vurdururlar kendilerini. Değer mi ciğeri 5 para etmez bir herif için? Merak etmeyin zaten kendini geberttirecek bir yer bulur o.

crxforever
09 Nisan 2015, 14:12
bu atarlı moto videocular artık bana antipatik geliyor. :farao:
döveceksen çok kabadayıysan git döv. ama "ben çok kuralcıyım , enfes bir insanım trafik kurallarına ölürüm " deyip de başka bir videoda makas viraj gösterisi görünce samimi bulamıyor insan. bu videonun sahibi olmasa da bir çoğu bu şekilde.
ne yazık ki merak uyanırdığı için hit alıyor ve bunların sayısı giderek artıyor.
minibüsün hareketi çok hatalı bu arada.

barodi
09 Nisan 2015, 14:13
aynısı geçen hafta banada oldu hatta paylaşmıştım ama ben gidip arabaya vurmadım sinirlerime hakim oldum ya adam silah çekse ne bilim yada 2 kişi ise boşu boşuna bela almak yerine yani gerek yok içinden küfürü edersin yoluna devam edersin yoksa bunları dövmekle ne adam edebiliriz nede soyunu tüketebiliriz videomda 5.22 de aynısı bana oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=lu2BAvaNlmc

serkanksk
09 Nisan 2015, 14:19
iyiymiş :))

crxforever
09 Nisan 2015, 14:20
aynısı geçen hafta banada oldu hatta paylaşmıştım ama ben gidip arabaya vurmadım sinirlerime hakim oldum ya adam silah çekse ne bilim yada 2 kişi ise boşu boşuna bela almak yerine yani gerek yok içinden küfürü edersin yoluna devam edersin yoksa bunları dövmekle ne adam edebiliriz nede soyunu tüketebiliriz videomda 5.22 de aynısı bana oluyor.

5.20 sn deki durumlarla karşılaşmamak için o şeridi ortalayıp en azından ana yola bağlanana kadar geçeceği yol bırakmamak da çare olabilir :cat:

düzeltme: dikkatli izleyince adam çok sonradan sağdan çıkıyormuş pardon.

pcmnyk
09 Nisan 2015, 14:20
Yalana bak gormemis arkadan gelip sifirdan geciyor bide gormedim diyo onundeki kocaman motoru gormuyosan o direksiyonda ne isin var

-ZERO-
09 Nisan 2015, 14:24
Gormedim diyo ya. Ulan adam gunduz feneri gibi fosforlu yelek giymis geziyo hala gormedim diyo ya. Senin o gozlerine tecavuz edeyim ben.

oznkrçm
09 Nisan 2015, 14:39
Bu kadar sinir hiç iyi değil ki ben de sinirliyimdir böyle çok tartışırdım. Sigarayı bırakanlar gibi yavaş yavaş azaltıyorum. Trafiğe çıktığımız her an bu tür durumlarla defalarca karşılaşıyoruz nereye kadar bu asabiyetle devam edebiliriz kendi iyiliğimiz için lütfen sakin olalım.

y.akan
09 Nisan 2015, 15:10
Ne demek şöyle yaparım böyle yaparım. Eşkıya mısın, zaptiye misin.
Üç gün sonra bu adamı vururlar trafikte. Yazık vuran adam boş yere elini kana bulayacak.

Bune
09 Nisan 2015, 15:47
Üç gün sonra bu adamı vururlar trafikte. Yazık vuran adam boş yere elini kana bulayacak.

Beğenmedim butonu istiyorum foruma mesela bu yorumu beğenmedim bu adamın gözüne gözüne sokmak istiyorum bu mesajının saçma olduğunu.... ::facepalm1::

atillatopal9
09 Nisan 2015, 15:49
Bizi görmeyenlerin, hayvanlık yapan atlayan her aracın sahibini Allah bildiği gibi yapsın.

abeciMotoru
09 Nisan 2015, 15:55

napıcaktı, çok güzel sıkıştırdın kardeş harikasın mı diyeydi :D
ister istemez bir malın aptallığı canımıza sebep olabilir, bunu bi şekilde idrak ettirmemiz gerekiyo, şiddeti tasvip etmiyorum ancak bazen zırvanadan çıkarıyorlar.

y.akan
09 Nisan 2015, 16:34
Beğenmedim butonu istiyorum foruma mesela bu yorumu beğenmedim bu adamın gözüne gözüne sokmak istiyorum bu mesajının saçma olduğunu.... ::facepalm1::
Bende istiyorum bir, iki şey. Mesela yaşadığı ülkenin dilini yazabilsin vatandaşlar. Ya da azcık delikanlı olsun sürücüler. Ama olmuyor. Eğitim ve tecrübe yok; vatandaşta, sürücüde de. O yüzden çok takmıyorum. Sende takma canım.

napıcaktı, çok güzel sıkıştırdın kardeş harikasın mı diyeydi :D
ister istemez bir malın aptallığı canımıza sebep olabilir, bunu bi şekilde idrak ettirmemiz gerekiyo, şiddeti tasvip etmiyorum ancak bazen zırvanadan çıkarıyorlar.

Hiç kusura bakma kardeş. Trafikte horozlanan adamın savunulacak bir tarafı yoktur. Gidersin, adamı haşat edersin. Tebrik ederiz.
Ama "seni kocama ....cem" tarzı ucuz lafları anca mahalle karısı söyler. Bu lafı duyan delikanlı seni haşat ederse kızmaya hiç hakkın yok.

NOT: Ben şiddete karşı değilim. Mahalle karısı gibi milleti tehdit etmeye karşıyım. Yağ yap, yağ sus.

Mr.Yldrmdmr
09 Nisan 2015, 17:07
Helal Olsun abimeee :D

CompanERROR
09 Nisan 2015, 17:31
hahahahaha :) aynı hatayı ikinci defa yapmasa belki derdim ama çok iyi etmiş.

vejihi
09 Nisan 2015, 17:36
Yağ yap, yağ sus. hahahasdgjlksdf "ülkenin dilini yazabilsin vatandaşlar" isteğinde bulunan "vatandaşın" Türkçesi :) Çok süper ülkeyiz lan, valla...

Freye
09 Nisan 2015, 17:47
Arkadaşlar siz asla böyle şeyler yapmayın zaten bazıları özür diliyor.Yani suçlarını biliyor şimdi gidersin bir tane inekle kavgaya tutuşursunuz adam silahlı falan çıkar sonra HAKLI VE ÖLÜ olursunuz.

ama tabi bazıları tam köpek çıkıyor baktınız ileri geri konuşuyor onlar sizindir. :cat:

toprakg
09 Nisan 2015, 17:53
Dün bir benzeri başıma geldi sahilden caddeye çıkarken yan yoldan araba burnunu uzattı ilk önce korna çaldım ben geliyorum dur manasında sonra biraz daha çıktı biraz daha uzun bi korna bastım, yavaşladı ben geçerken tam bir anda gaza bastı arabayla kaldırım arasında kaldım elim kornada, arabayı karısına vermiş yan koltukta oturan bir davar gördüm gittim yanına 'sen canına mı susadın lan' dedi 'abicim kornaya başıyoruz duymuyor musunuz' dedim
's..trme kornanı' dedi bastı gitti keşke indirip dövseydim diyorum ama işte...

DKN
09 Nisan 2015, 18:52
Dün bir benzeri başıma geldi sahilden caddeye çıkarken yan yoldan araba burnunu uzattı ilk önce korna çaldım ben geliyorum dur manasında sonra biraz daha çıktı biraz daha uzun bi korna bastım, yavaşladı ben geçerken tam bir anda gaza bastı arabayla kaldırım arasında kaldım elim kornada, arabayı karısına vermiş yan koltukta oturan bir davar gördüm gittim yanına 'sen canına mı susadın lan' dedi 'abicim kornaya başıyoruz duymuyor musunuz' dedim
's..trme kornanı' dedi bastı gitti keşke indirip dövseydim diyorum ama işte...

böyle durumlarda ağzını bozmak yerine... korumalı eldivenin varsa gerisini söylememe gerek yok herhalde :)

y.akan
09 Nisan 2015, 18:53
hahahasdgjlksdf "ülkenin dilini yazabilsin vatandaşlar" isteğinde bulunan "vatandaşın" Türkçesi :) Çok süper ülkeyiz lan, valla...
Türkçe konusunda dikkatli olmanız çok sevindirici. Hatalı bir kullanım olduğunun farkındayım. Fakat a'ya şapka koyamadım. A sesini uzatmak için yağ yazdım. Hatalı olduğumun farkındayım yani.

ğ bir sesliden sonra gelirse o sesli uzatılarak söylenir. dağ>da:, ağlamak>a:lamak, gibi.

biyeybaraküs
09 Nisan 2015, 18:59
Merhaba arkadaşlar ;

https://www.youtube.com/watch?v=qOLYuKtNnPc

Video'yu çeken abinin ellerinden öpmek istedim..

Daha önce paylaşıldıysa özür dilerim.

Herkese iyi forumlar.
konudaki diğer yorumları okumadan yazıyorum böyle şiddetle bir yere varamayız ya arabadan 5 kişi inse eli sopalı ne olacak öyle her önümüze kıranı dövsek kavga edersek o işimiz var hangi biriyle uğraşacağız bu riskleri göze almayacaksan motora binmeyeceksin durum bu maalesef türkiyede. Bu işi eğitim çözer (ayrıca araç ne zaman sinyal verdi ,verdiyse motorcu gördümü ,motorun önü boş niye yürümüyor vs )

y.akan
09 Nisan 2015, 19:02
Alıntıdır.

video çok güzel keyifle izledim ama çok pis anılarımı deşti. 2 yıl evvel ben motosiklet kullanırken bi herif beni arabayla kenara sıkıştırdı ben de delledim bağırdım şu aq aynasına baksana lan öldürüyordun diye. sonra adam sinirlendi kenara çek lan dedi ben de gel lan dedim çektim kenara.

adam arabadan bir indi allah belamı versin hulk. namaza duracaktım dövmesin diye ama erkeklik bokuna kaçmadım. memeler böyle tişörtü yırtmak istiyor ama tişört eve gidene kadar dayanmaya söz vermiş gibi. omuzlar metre kare hesabıyla ölçülebilir durumda. abi döversin tamam ama böyle kötü dövmezsin ya. kafamda kask vardı onu da bi hamlede çıkarttı aldı kafamdan sihirbaz gibi mübareğin çocuğu. vurdukça vuruyor ve her vuruşu bir öncekinden daha fena. hırsı da geçmiyor lan zaten dövdün sakinleş biraz. ya o kadar şeker o kadar doğal ve içten dövdü ki adama sinirim kalmadı. hatta hayata karşı sinirim kalmadı. hatta beklentim falan da kalmadı. adam tüm negatifliğimi aldı üzerimden sağ olsun. ama seri vuruyor, hızlı hızlı ve vurduğu yer içe doğru kavis yapıyor. kafam mesela 3 derece sağa eğik kaldı dünya gibi.

kavgayı ayırmaya geldi insanlar ama bu barzoyu tutamadılar. yaklaşık 45-50 dakika bifiil dövmeye devam etti. 5 kişi tutmaya çalışıyor ama o pes etmedi. seyit on başı gibi hiç pes etmedi ve yaptığı işe sonuna kadar inandı. sonra birden durdu. beklenmedik bir anda dayağı bırakıp sakince yürüyüp arabasına bindi ve gitti. yani öyle güzel bir dayak kıvamına getirdi ki beni muhtemelen zirvede bırakmak istedi, tıpkı seyit on başının savaş sırasında koca top mermiyi topun ağzına bırakması gibi. çok heybetli dövdü.

gopro vardı kafamda, hayata karşı böyle kırgın, üzgün falan olduğumda açıp izlerim. çünkü o vurdukça ben sekip geri gelmişim. güzel vurdu. sakinleşmeden vurdu.
#50451884 09.04.2015 18:15 ~ 18:36 yediortalicizgili …

https://eksisozluk.com/entry/50451884

Alıntıdır.

santo78
09 Nisan 2015, 19:20
Alıntıdır.

https://eksisozluk.com/entry/50451884

Alıntıdır.

cok guldum yaa. Hayat ne guzel degilmi ? :queen:

xaselcuk
09 Nisan 2015, 19:27
Bravo motorcunun gücünü gösterdi!
Yanında kadın ve çocuk var galiba böyle tepki verilmez.

elpantt
09 Nisan 2015, 19:33
arkadaş adam tam sinirlenmiş haklı adam motrsikleti neden se görmüyolar adamsa sarı yelek var ve halende görmüyolar bende cok duydum abi görmedim kelimesini

mterayes26
09 Nisan 2015, 19:59

Azıcık rte gibi konusayım . O silahı g.tüne sokmasını iyi biliriz adamın

ayzek
09 Nisan 2015, 20:28
valla ne diyeyim bugun dolmuş geldi arkadan dokundurdu trafikte gidiyoruz duruyoruz yavru ördek gibi peşimde dibime kadar geliyor uyardım sonra geldi dokundu cat diye bir ses geldi yan sehpaya aldım indim motordan baktım çamurluk falan sapa sağlam oda dolmuşcuda indi aşa adamın tampon kırılmış bu arada baya sağlammış pulsarın arka çamurluğu onuda görmüş olduk sonra ben tabi gerildim haliyle ama biliyorum uyardıktan sonra bilerek geldi dokundurdu öyle böyle derken bir iki giriştim ben buna yolcular falan derken polis geldi ayırdı uyuz olduğum nokta o kadar pişkin olmaları dur bakalım sonumuz ne olacak :)

OnNumero
09 Nisan 2015, 20:43
Muhtemelen polis, yoksa araçtaki adamın altta kalacağını düşünmüyorum.

motorcu48
09 Nisan 2015, 20:44
öncelikle çok komik olmuş :queen::queen:
ancak dikkat edilmeli artık görüntü sizin delilinizdir.trafiğe gidip suc duyurusunda bulunmak varken hata yapan kişilere karşısında kim olduğunu bilmeden artislenmek sizin asıl hayatınıza neden olabilir.
ve en kötüsü dünyanın en lüks motosikleti sizin olsun tofaş şahin sürücüsüyle tartışın sizin üstünüze sürmesi ,direksiyon kırması ,geri geri gelip sizi ezmek istemesi bile çok olağanbirşey.
aman diyeyim biraz bilinçli

tamerozkul
09 Nisan 2015, 21:17
Bence iyi yapmis ders olsun o dümbüğe

ayzek
09 Nisan 2015, 21:30
Muhtemelen polis, yoksa araçtaki adamın altta kalacağını düşünmüyorum.

Valla istedigi kadar altta kalsin yada uste ciksin o an dusunmuyorsun adami uyariyorum yaklasma bu kadar diye kusura kalmasin ben elalem gelsin zevkine dokundursun diyede almadim o motoru ben dengemi kaybedip motorun altindada kalabilirdim bana acimayana ben hic acimam acik ve net

whitedeamon
09 Nisan 2015, 21:34
Şu ülkede böyle şerefsizler oldukça tabi ailelerimizin yüreği ağzında olur biz motor üstündeyken. Bazen gerçekten görmez dalgındır vs. Eyvallah ama böyleside ayıp

GP500-1st
09 Nisan 2015, 22:31
son 2-3 yildir millet birbirini s ye yer ariyo

ama 18-23 yaş arasi veletler asiri saygisiz. bunlarin bi dayak yiyip isin ciddiyetini anlamasi gerekiyor.

Onurhan D
09 Nisan 2015, 22:50
Motorcu haklı bende sinirli biriyim belki bende o tepkiyi verirdim şayet tek olsaydı arabada yanında bi bayan var onu görünce tepkisini azaltsaymış keşke.

BurakMakar
10 Nisan 2015, 00:41
Ben anlamıyorum hala bu şekilde nasıl sakin kalıyorsunuz?

burada keşke sakin olsaydı , ya silah olsaydı diyen herkes o anda sinirlenip adamın yaptığını yapardı.

Ben daha fenasını yapardım.. Görmedim abi diyor çocuk , o zaman kullanmayacaksın o arabayı kardeşim.. 2 metre daha gelse bir kişi ölecek kocaman bir aile üzülece ve yine motorun çok tehlikeli bir "şeytan icadı" olduğu ortaya çıkacak.. Ama o salak ehliyetini yeni almış kör nokta dolu araba kullanan çocuk konuşulmayacak..

Bize zarar veren şeylere eyvallah çekmekten alışkanlık oldu bize ben onu görüyorum yorumlardan.

RAMİREZ
10 Nisan 2015, 01:49
Garibime giden şey; Ne kadar haksız olursam olayım, "seni önce döverim,sonra yutuba koyarım" diyen adamı ÖNCE DÖVERİM ki arabada en az iki kişiler, sonra o kamerasınada "KUSURA BAKMAYIN EŞŞEKLİK ETTİM, AMA BU ..NE DE KAŞINDI" derim. Özrümü diler devam ederim.

Evet motorcu abimiz sağlam atar yapmış haklı çünkü. Minibüsteki kavat bilerek kırıyor önüne. Ammaaa el yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanırmış... kimdir nedir bilmediğin adama böyle atarlanmaya devam ederse birgün sağlam ezerler.

Sj's
10 Nisan 2015, 01:55
Bu video 24 saatte fenomen oldu da, ilk izledigim andan beri fikrim ayni. Ya dedigini yapacaksin, ya da horozlanip yurumeyeceksin efendi olacaksin (cocuk denyo da olsa yaninda bayan var ben o cocuk olsam haksiz da olsam o adama dalardim).

Ayrica istanbul trafigi manyak dolu, sen o aracin ustune kirdigini gore gore neden gaz kesmiyorsun veya tepki vermekte gecikiyorsun? "Niye gaz kessin ki hakli olan o" kafasi da var o zaman iyice yardirip minibus altina girerek beynini o minibusun altinda akittiktan sonra "hakli adamdi, haydi Fatiha" mi diyelim?

Ne kufurler dondu o minibusu kullanan cocuk uzerine. Ben basindan beri hep soyluyorum, Istanbul ya da okuzun bol oldugu her yerde sen de 2 tekere biniyorsan okuzu analiz edip sakin kalmakla mesulsun. Yok sakin kalmayacaksan da geregini yapacaksin o muhtemel kazadan kurtuldugun vakit.

Ben emniyet seridinde bir minibus aniden ustume kirip sonra ona son anda durup dokunarak elcik korumalarimi kirdiktan sonra orta seride kacan bir araca yaklastim. kornayla "bak elcik korumami kirdin sonra da kactin" demeye getirdim. Cami indirdi, "neden kaciyosun?" dedim. Bir yandan gidiyoruz, bir yandan sohbet ediyoruz, nolur affet dedi anlayisim yuzunden tesekkur etti ve bence bir 4 teker surucusunu daha bilinclendirdim.

Ornek sinyal vermeden ustume kiran araclara kufur etmek yerine ben ona sinyal ogretiyorum veya ayna. onlerine gecip vermedigi sinyali yakip bunu kullan diyorum, tesekkur ediyorlar. Bu cok mu zor?

GP500-1st
10 Nisan 2015, 02:16
kilit noktalardan biri motorcunun gaza basarak yanında kalmakta ısrar etmesi çünkü gaza basmasa münübüs rahat geçecek.

Tranporter sürücüsünün gaza ilk asıldığı anda zaten motorun sağından geçip sıkıştırmadan sollayacak bir koridor var. çocuğun sıkıştırmak gibi bir niyeti yok.

Yanında kalacak kadar gaza basmakta motosikletlinin inatlaşması, gaza basıp ön çaprazına girip kendini görülebilecek açıya getirse geçtirmez di zaten

Motorcu verdiği tepkiyi abartmış ama bazen gerçekten sıkıştırdığın 1-2 yerde la havle çekiyorsun ve 3. sünde böyle yerli yersiz patlıyorsun:)

xcom
10 Nisan 2015, 04:16
görmedim mi ? oha oha reflektörlü belediye işçisi gibi mont var motorcuda..

param olsa da seni görmedim diyenlere yapsam keşke :D

https://www.youtube.com/watch?v=OGOPRBrC5e4

jrbatu
10 Nisan 2015, 05:18
görmediği net yalan. motosiklet sürücüsü sarı yelek giyiyor ve o minibüs arkadan geliyor, önünü nasıl görmez bir şöför?

Burada motorcuya saydıranlar, haksız diyenler, umarım aynı şey bir gün sizin başınıza da gelir, gidip bir de özür dilersiniz sizi sıkıştırandan. Yok yanında bayan varmış, yok arabada çocuk varmış. İsterse sülalesi olsun, ne farkeder? Allahına kitabına mı küfretmiş?

Zaten başımıza ne geliyorsa böyle her şeyi sindirenlerin yüzünden geliyor. Az sesiniz çıksın, pısmayın.

telike
10 Nisan 2015, 05:55
Türkçe konusunda dikkatli olmanız çok sevindirici. Hatalı bir kullanım olduğunun farkındayım. Fakat a'ya şapka koyamadım. A sesini uzatmak için yağ yazdım. Hatalı olduğumun farkındayım yani.

İroni diyince sözlüklerde seni örnek göstermek gerekiyor. Bir vesikalığı ı koymak lazım. Kardeşim kusura bakma ama hem türkçe diyosun hem türkçe saçmalıyorsun. Sonunda ğ varsa uzat ne demek ya. Allahın yarattığı şu dağlara sen daa mı diyosun. Ayrıca madem o kadar biliyorsun şapka kullanımı kalktı bunu neden bilmiyorsun. Başka doğum kontrol yöntemleri kullanmak lazım HAHAHAHAHA yok dövsünmüş de izleyelimmiş. Konuşmak kolaymış. Kusura bakma dostum böyle sosyal paylaşım siteleri ve forumları da klavye delikanlısı çok. Yani siz adam öldürmeyi sinek öldürmek givi bişey mi sanıyosunuz??

Konuya geleceğim. Türkçe öğretmenin eminim iyi bir insandır ama sana hiçbişey katamamış. Şu satırlarını görse utanırdı. Ayrıca atarlı atarlı konuşmanı da hiç tasvip etmiyorum. Deveden büyük fil var. Yok yemiyosa sövmicek falan. Bu ne ya kaç yaşında adamlarsınız. Yakışıyo mu?

Bu arada dağ diye yazılır dağ diye okunur da: diye veya daaaaa diye okunmaz

http://youtu.be/mQC_X9uY77U