PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu motor nasıl?

rebelrider67
08 Nisan 2015, 13:53
Deminki başlıkta ilanı koymayı unutmuşum arkadaşlar kusura bakmayın konuyu editlemeyi de bulamadım yok sanırım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-2014-mayis-cikisli-dd-250e-9b-8.500-km-acil-satilik-hediyeli-184610103/detay

İlandaki motosiklet bu sizden bu motosikleti değerlendirmenizi istiyorum sizce alınabiir mi? fiyatı nasıl?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Yorumları bekliyorum arkadaşlar :D

mehmetenis
08 Nisan 2015, 13:58
Motor güzel resimlerde bir kusuru gözükmüyor,sonuçta 2013 model daha 8500 km motor,
Artı satan arkadaşımız motosikletle beraber kask ve mont hediye ediyor,
Eğer bürçene uygunsa model hoşuna gidiyorsa ki ben bu tip motorları hiç sevemedim,
Alabilirsin

rebelrider67
08 Nisan 2015, 14:11
Sizce fiyatının bu kadar düşük olmasının bi sebebi olabilir mi ve bunu nasıl anlayabilirim? motorun 0'ı 9150 tl burada adam 5150tlye satıyor

Ertugyigit
08 Nisan 2015, 14:22
Dostum masraflı olabilir sonuçta motor bloğunun içini göremiyorsun fotolardan. Bence bi ustaya göstermeden alma derim.

rebelrider67
08 Nisan 2015, 14:26
Haklısınız sanırım motorun sahibiyle görüşeceğim en kısa sürede almayı düşünüyorum bu motoru

essegesse
08 Nisan 2015, 14:27
Valla arkadaşım,bu motor en kaliteli çinlilerden.Üstelik su soğutmalı ve bildiğim çok rahat ve kullanışlı.Almadan ustana göster.Okeylerse düşünmeden al.Fiyat konusuna gelince,çin motorları ikinci elde bu fiyatlara düşebiliyor.Onu kafana takma.

18891938
08 Nisan 2015, 14:43
şöyle bir alternatif göstereyim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-doganer-moto-regal-raptor-kisa-sasi-dd250-9b-204313407/detay

karadenizz
08 Nisan 2015, 15:51
İlan tarihi biraz eski dostum dikkat et, sende Ereğli de gösterirsin bir ustaya.

CompanERROR
08 Nisan 2015, 15:56
Canlı canlı bakıldığında daha güzel bir motordur regal. Sitelerde 80-90000 km yapanalrı gördüm halen memnunlar

rebelrider67
08 Nisan 2015, 18:25
Ilk motorum olduğu için tanıdık usta da yok bakalım sizce bunu mu almalıyım yoksa kuba superlight 200ün 0ını mı almalıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Canlı canlı bakıldığında daha güzel bir motordur regal. Sitelerde 80-90000 km yapanalrı gördüm halen memnunlar
Motor sevilen ve kaliteli bir çinli zaten çinli ne kadar kaliteli olabilir diyenlerde olabilir onuda aldıktan sonra görücez :D

eek
08 Nisan 2015, 18:38
Regal kullanıyorum ve memnunum, motoruma da çok ciddi masraf yaptım, yani çok seviyorum :) Ancak ülkemizde ikinci el motor almak çok büyük risk, hatta ikinci el taş bile almamaya çalışıyorum. Bu nedenle son sorunuza sıfır hangisini alabiliyorsanız onu alın diye cevap vermek istiyorum :)

rebelrider67
08 Nisan 2015, 19:11
Regal kullanıyorum ve memnunum, motoruma da çok ciddi masraf yaptım, yani çok seviyorum :) Ancak ülkemizde ikinci el motor almak çok büyük risk, hatta ikinci el taş bile almamaya çalışıyorum. Bu nedenle son sorunuza sıfır hangisini alabiliyorsanız onu alın diye cevap vermek istiyorum :)

Şimdi iyice kafam karıştı :D

Freye
08 Nisan 2015, 19:21

hocam masraf derken bozuldu mu yoksa kendi zevkine göre aldığın aksesuarlardan mı söz ediyorsun :)

eek
08 Nisan 2015, 19:36
hocam masraf derken bozuldu mu yoksa kendi zevkine göre aldığın aksesuarlardan mı söz ediyorsun :)

Aksesuar ve lastik masrafı yaptım, lastik zaten motorun %10'undan daha pahalı :)

rebelrider67
09 Nisan 2015, 21:58
Aksesuar ve lastik masrafı yaptım, lastik zaten motorun %10'undan daha pahalı :)

Hahaha hangi lastiği taktınız acaba merak ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Motorcu bi abimiz motorun kilometresiyle oynamışlardır yoksa bu fiyata satmaz dedi sizce kmsi oynanmış mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Motor güzel resimlerde bir kusuru gözükmüyor,sonuçta 2013 model daha 8500 km motor,
Artı satan arkadaşımız motosikletle beraber kask ve mont hediye ediyor,
Eğer bürçene uygunsa model hoşuna gidiyorsa ki ben bu tip motorları hiç sevemedim,
Alabilirsin

Hediyelerin bana küçük gelebileceğini düşünüyorum hediyeler yüzünden hiç avantajlı olabileceğini düşünmedim ama bakalım adamla konuştuktan sonra bakacağız

K4NuNi
09 Nisan 2015, 22:13
@rebelrider67 hemşeriyiz eğer Ereğliliysen. Tanıdığın yoksa motorcu benim bir arkadaşım var ereğlide Motorcu kendisi. Ona yönlendirebilirim ilgilenir muhakkak. İlana baktım fakat yayında değildir diyor şu an. Motor nerdeymiş

eek
09 Nisan 2015, 22:26
Hahaha hangi lastiği taktınız acaba merak ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Motorcu bi abimiz motorun kilometresiyle oynamışlardır yoksa bu fiyata satmaz dedi sizce kmsi oynanmış mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Hediyelerin bana küçük gelebileceğini düşünüyorum hediyeler yüzünden hiç avantajlı olabileceğini düşünmedim ama bakalım adamla konuştuktan sonra bakacağız

Metzeler ME880 aldım hocam.

dadaş orhan
11 Nisan 2015, 00:39
Kuba 150_25 motorumu enisteme sattigimda on bindeydi. Köy yayla bozuk yollarda hep surmusumdur. Yağinin disinda hicbir seyi değistiği yok. Cinli olsa bile kolay kolay ariza vermiyorlar. Benim bisikletim vardi hergun bilye dağitir jant yamulturdu :-)

İlker41
11 Nisan 2015, 08:49
kardeşim regal raptor motorları genelde çinlide olsa iyi motorlar ben kullanmadım ama kullananlar memnun sende memnun olmak istiyorsan motoru iyi bir ustaya göster nede olsa ikinci el sıvı soğutmalı motorlar her zaman iyidir.