PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul içinde Kasım ayından Mart ayına kadar motorumu bırakabilecegim motopark

RODWIN250R
08 Mart 2015, 23:17
Arkadaşlar merhaba,
İstanbul içerisinde motorsikletinizi bırakabileceğiniz kış yaklaşırken kasim ayi başladığında ve mart ayı sonuna kadar yaz başlangıcı 5 ay süre ile profesyonel motopark varmi? Mahallemden teslim alıp 5 ay sonra yine mahallemde bana teslim etseler ve ayrica sigortali saklasalar. Hem bakim yapsinlar hemde tertemiz saklasınlar ayrica kamera ile internetten istediğim zaman izleme imkanı da sağlasalar. 5 ay kirasıda 600TL yi geçmese böyle sadece motorculara ozel bir garaji varmı?
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/LTuTt5jGxl8NBRSIKrMtaMuXmS_XsXFxIArphzmGK9F4m_PMoU 4bHrRmgScvulnri0dTHxdkCKjiKD5UJW2dZ445BFBdwrFIyg=w 443-h332-nc

Mexico
08 Mart 2015, 23:37
600 tl hmmm...

antilop_skul
08 Mart 2015, 23:54
suan düşündüm su olayı tarabyada oturuyorum ben ara sokakta bı depo tutsam 3 bın tl kıra olur 1 motosıklet 2 m2 yer kaplasa desek ortalama dıp dıbe 50 motosıklet bız bunu 2 katlı yapsak 70 notosıklet full çakılı olsa agzına kadar 15 bin aylık gıderımız olsa motosıkletlerın sıgortası kıra guvenlık elektırık falan birde buna bakım temizlik girse ortalama her motora aylık 100 tl 7 binde o 22 bin tl aylık gider oldu 22000/70 314,29e bu kadar motorun orumlulugu var yanı aylık min. 400 tl olsa 5 ayda 2.000 tl kazanc olarak guzel fıkır guzel talep ?

Mr.Akn
09 Mart 2015, 00:05
Böyle bir sektör olması güzel fikir ama yapılan hesaba göre 5 ayda 2000 TL için uğraşılacak iş değil. Hizmet Daha yüksek fiyata verilmeli..

RODWIN250R
09 Mart 2015, 00:09
suan düşündüm su olayı tarabyada oturuyorum ben ara sokakta bı depo tutsam 3 bın tl kıra olur 1 motosıklet 2 m2 yer kaplasa desek ortalama dıp dıbe 50 motosıklet bız bunu 2 katlı yapsak 70 notosıklet full çakılı olsa agzına kadar 15 bin aylık gıderımız olsa motosıkletlerın sıgortası kıra guvenlık elektırık falan birde buna bakım temizlik girse ortalama her motora aylık 100 tl 7 binde o 22 bin tl aylık gider oldu 22000/70 314,29e bu kadar motorun orumlulugu var yanı aylık min. 400 tl olsa 5 ayda 2.000 tl kazanc olarak guzel fıkır guzel talep ?

Aylik 125tl odeyecegiz 400tl degil.boyle bir garaj varmıdır kışlık

Karalı
09 Mart 2015, 00:17
Ben böyle bir garaj duymadım eğer yakın bir arkadaşınızın garajı varsa ordada saklayabilirsiniz

yeknet
09 Mart 2015, 00:25
Günlüğü 2.5TL olan isparklar var ayda 75TL eder. kapalı otoparklarla da uygun fiyatlara anlaşılabilir. bakımı sigortayı da siz hallediverin bir zahmet. garajda yatan motorun bakımı mı olur.

RODWIN250R
09 Mart 2015, 00:34
Günlüğü 2.5TL olan isparklar var ayda 75TL eder. kapalı otoparklarla da uygun fiyatlara anlaşılabilir. bakımı sigortayı da siz hallediverin bir zahmet. garajda yatan motorun bakımı mı olur.

Benim bildiğim ispark 4tl den açılış yapıp her saat 2tl ilave ediyor. Gunluk 18tl gibi fiyati var aylik 540tl Eder. Toz toprak da cabası ayrica sigorta etmiyor ispark. Aküsü sokulecek tekere alinacak branda ortulecek bunlari hic yapmazlar

karacabeg
09 Mart 2015, 00:37
isparkların aylık üyelikleri olan kapalı otoparkları da var yakınınızda varsa sorun isterseniz

hrnasy
09 Mart 2015, 00:58
maltepe tuna otomotivde var kapalı park sahibinden de ilanı vardı sanırım..

ardacik
09 Mart 2015, 01:30
Oylebi yazmissinizki aklima direk su geldi yani adam gelicek anahtari ruhsati vericen bide evrak imzalatirlar arayada bi vekaletname gibi bisi sikistirirlar sonra hop die satarlar guzel sektor :)))) bence evinizin yakinindaki herngi bi kapali otoparkta muhafaza edebilirsiniz kilitlersiniz brandasinida ortersiniz istedigin zaman yanina gidip bakarsiniz fln bu daha bi mantikli

GP500-1st
09 Mart 2015, 02:12
bahsettiğiniz fiyata sadece barınma mantıklı o da en asgari fiyatlarda, bakım ve temizlik ekstra hizmete girer.

değeri 30 binlik SS motora en az 1000 tl alınmalı 5 ay için size tertemiz bir ortamda sadece saklamak için

Enes Bakır
09 Mart 2015, 03:11
İstanbul avcılarda böyle bi yer vardı yanlış hatırlamıyorsam sahibinden.com da denk geldim bende sadece motorlara özel garaj bi araştırın

RODWIN250R
09 Mart 2015, 10:08
Oylebi yazmissinizki aklima direk su geldi yani adam gelicek anahtari ruhsati vericen bide evrak imzalatirlar arayada bi vekaletname gibi bisi sikistirirlar sonra hop die satarlar guzel sektor :)))) bence evinizin yakinindaki herngi bi kapali otoparkta muhafaza edebilirsiniz kilitlersiniz brandasinida ortersiniz istedigin zaman yanina gidip bakarsiniz fln bu daha bi mantikli

Guvenilir kurumsal kaliteli hizmet veren temiz bir yer olursa isparktan calinir bu tur yerden çalınmaz. Ne vekaletnamesi imzalatacak bana sanki notere mi gidicez. İstanbulda böyle hizmet verebilecek garaja ihtiyaç var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

bahsettiğiniz fiyata sadece barınma mantıklı o da en asgari fiyatlarda, bakım ve temizlik ekstra hizmete girer.

değeri 30 binlik SS motora en az 1000 tl alınmalı 5 ay için size tertemiz bir ortamda sadece saklamak için

Bence 1000tl biraz fazla ama ben tüm kış boyunca 600tl yi gozden çıkarır teslim ederim motoru. Kimse kurcalamaz kedi köpek üstüne çıkmaz çocukların oyuncağı olmaz komşu şikayetçi olamaz falan filan....

UNdocab
09 Mart 2015, 10:29
Yalan yanlış bişe hatırlıyorum ama :D
Arkadaşımla beraber GİS Akademiye uğradığım bi gün arkadaşım böyle bir garaj hizmetini GIS Akademinin verdiğini söylemişti galiba.
Bi arayıp sor. Muhtemelen evinden almazlar götürüp bırakacaksın.

RODWIN250R
09 Mart 2015, 11:28
Yalan yanlış bişe hatırlıyorum ama :D
Arkadaşımla beraber GİS Akademiye uğradığım bi gün arkadaşım böyle bir garaj hizmetini GIS Akademinin verdiğini söylemişti galiba.
Bi arayıp sor. Muhtemelen evinden almazlar götürüp bırakacaksın.

GIS akademi sadece KTM ve Harley De. motorlara hizmet veriyormuş.. Yani üst sınıf çalışıyorlar dostum... Benim gariban ZXR6 için mırık demediler... Oysa sınıf gözetmeden her motoru alacak temiz düzgün bir garaj çok iş yapardı..

serkanADH13
09 Mart 2015, 12:00
Motorunuzu 5 bin fazla fiyatla POİNT MOTORA bırakın,
Satın bunu 20 bin istiyorum deyin,
sonrada 3..4 ay sonra gidip AAA DAHA SATILMADI VAZ GEÇTİM DERSİNİZ :)

RODWIN250R
09 Mart 2015, 12:12
Motorunuzu 5 bin fazla fiyatla POİNT MOTORA bırakın,
Satın bunu 20 bin istiyorum deyin,
sonrada 3..4 ay sonra gidip AAA DAHA SATILMADI VAZ GEÇTİM DERSİNİZ :)

Bunu ben yapamam.. Yapabilen varsa her kış gitsin aynı yere motoru versin... o kişi ben değilim :pale::farao:

UNdocab
09 Mart 2015, 12:27
Türkiyede dediğini yaptırmak isteyecek insan sayısı çok az olduğu için böyle bi hizmet verilmemesi de gayet normal bence.

Anlamadığım neden ön arka 2 sehpa ve 1 branda alıp. Evinin yakınında kapalı bi otoparka bırakmıyorsun ?
Öyle atla deve bir iş değil. Uğraştırıcı bir işte değil.
İnternetten ver hepsinin siparişini gelsin kapına kadar.

RODWIN250R
09 Mart 2015, 17:34
İstanbul avcılarda böyle bi yer vardı yanlış hatırlamıyorsam sahibinden.com da denk geldim bende sadece motorlara özel garaj bi araştırın

Araştırdım bulamadım acaba neresi? :santa:

tyrung
09 Mart 2015, 18:41
Neden özel bi garaj aradınız anlamadım. Eli yüzü düzgün sahibi olanı bi kapalı otopark bulup içine branda örtüp bırakabilirsiniz.
Ya da site güvenli üst seviye olan bi arkadaşınızın otoparkına bırakabilirsiniz. Hem kamera var hemde arkadaşınız arada kontrol eder.

dalangıç
09 Mart 2015, 18:43
Arkadaşlar merhaba,
İstanbul içerisinde motorsikletinizi bırakabileceğiniz kış yaklaşırken kasim ayi başladığında ve mart ayı sonuna kadar yaz başlangıcı 5 ay süre ile profesyonel motopark varmi? Mahallemden teslim alıp 5 ay sonra yine mahallemde bana teslim etseler ve ayrica sigortali saklasalar. Hem bakim yapsinlar hemde tertemiz saklasınlar ayrica kamera ile internetten istediğim zaman izleme imkanı da sağlasalar. 5 ay kirasıda 600TL yi geçmese böyle sadece motorculara ozel bir garaji varmı?
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/LTuTt5jGxl8NBRSIKrMtaMuXmS_XsXFxIArphzmGK9F4m_PMoU 4bHrRmgScvulnri0dTHxdkCKjiKD5UJW2dZ445BFBdwrFIyg=w 443-h332-nc
Point motor mail atmıştı orada aylık 50 tl ücret ile böyle bir hizmet verdiklerine dair bilgi vermişler , Mecidiyeköy trump avm tarafında galiba bu bakmakta fayda var belki iyidir yazmışlar sigorta, kameralı güvenlik vs.

antilop_skul
09 Mart 2015, 22:01
istinye parkın otoparkında forumıstanbul un otoparkında ustu tozdan görunmeyen kilitli motorlar var oyle bır yere beleşe koyarsınız haftada 1 otoparkın ıcınde tur atın yada ayda 1 o motora bıse olmaz tolanmayıda bıranda cözer

RODWIN250R
09 Mart 2015, 22:08
istinye parkın otoparkında forumıstanbul un otoparkında ustu tozdan görunmeyen kilitli motorlar var oyle bır yere beleşe koyarsınız haftada 1 otoparkın ıcınde tur atın yada ayda 1 o motora bıse olmaz tolanmayıda bıranda cözer

Çok merak ediyorum bu pahalı motora binenler 5 ay kış nereye kapiyorlar motorları

Green Arrow
09 Mart 2015, 22:28
Çok merak ediyorum bu pahalı motora binenler 5 ay kış nereye kapiyorlar motorları

Pahalı motora binenlerin aklı selim olanları zaten kapalı garajlı veya otoparklı lüks daireleri oluyor.Böyle şeyleri de dert etmeye gerek kalmıyor.Bana göre koyacak alanı olmayan adamın lüks motor alıp sokak kapısına bırakması kadar saçma bir şey yok.Park konusunda ise her semtte bilindik güvenilir otoparklar olur gidilir konuşulur bu taşıt oynamıcak 5-6 ay diye rahatlıkla o paralara anlaşılır hatta daha ucuza.

serkanADH13
09 Mart 2015, 23:33
Yeni dükkana çıkayım aklımdaki işimiz temeli zaten bu MOTO GARAJ olacak,

aylık 8,,,10 motor bagladığım zaman kira'yı sağlama almış olacağım,,,

Bu Düşünce İçin Dükkanımın Adı MOTO GARAJ ;)

yeknet
09 Mart 2015, 23:54
Benim bildiğim ispark 4tl den açılış yapıp her saat 2tl ilave ediyor. Gunluk 18tl gibi fiyati var aylik 540tl Eder. Toz toprak da cabası ayrica sigorta etmiyor ispark. Aküsü sokulecek tekere alinacak branda ortulecek bunlari hic yapmazlar

Yerine göre ispark fiyatları değişir. Dediğim ispark gülsuyu metroda, parket-devam et noktası. üstelik kapalı yeri de var. branda örtülüp park etmiş motorlar da gördüm. otomobil 24 saati 5TL, motosiklet 2.5TL ve genelde boş, yer sıkıntısı yok. sabah işe giderken arabayı oraya bırakıp metroya biniyorum 10-12 saat sonra falan dönüyorum. normalde 12 saati 5TL ama yazı asmışlar gün boyu 5TL alıyorlar. Bariyerli ve kart alıp giriyorsunuz çıkışta da gişede ödüyorsunuz. Geceleri kapalı kısmını kepenk ile kapatıyorlar. Bence ispark için yeterli derecede güvenli sayılır. Yine de evinizin yakınında bir kapalı otopark falan bulursanız daha iyi olur. Arada gider kontrol edersiniz. akü sökme branda işini elbette otoparktan beklemiyeceksiniz. öyle bir hizmet hiçbir yerde yok. Ama yerinizde olsam o kadar uzun süre motoru yatırmam 5 ayda illa ki güzel havalar oluyor kullanmamak ayıp olur.