PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jant Şeridi Sökmek

efendy06
08 Mart 2015, 21:04
Motoruma jant şeridi çekmiştim şu kendinden yapışkanlı olanından. Yer yer kalkmalar ve sökülmeler oldu. Tamamını söküp daha kaliteli olanını çekmek/çektirmek istiyorum ancak sökme işlemini başaramadım. Jant siyah boyalı olduğundan herhangi bir alet yardımı ile kazıma şansım yok. Bu nalet olası şeyi nasıl sökebilirim? :cherry:

telike
08 Mart 2015, 21:15
parçalı da olsa düz de olsa ucunu kavlat tırnağınla ya da minicik bi tornavida darbesiyle çek gelsin.

scooboy
08 Mart 2015, 21:20
sıcak su gezdir şeritlere biraz bekle. çok kolay çıkıyor.:cat:

efendy06
08 Mart 2015, 21:21
sıcak su gezdir şeritlere biraz bekle. çok kolay çıkıyor.:cat:
Teşekkürler, deneyeceğim.

parçalı da olsa düz de olsa ucunu kavlat tırnağınla ya da minicik bi tornavida darbesiyle çek gelsin.

Mondialin boyadığı jantta tornavida mı :silent: Kesin çizilir, mondial ne kadar boyamış olabilir ki o jantı :cherry:

TheAzReaL07
08 Mart 2015, 21:35
Fön makinesiyle ısıtıp açabilirsin dostum kolay gelsin...

tyrung
08 Mart 2015, 21:35
Genelde yapışkan folyoları ısı yardımıyla söküyorlar. Fön makinası biraz rahatlatabilir.

DKN
08 Mart 2015, 22:05
adi şeritse. en kötü ihtimal ince zımparayla zımparalarsın

Felis Leo
08 Mart 2015, 22:36
fön makinesi gibi cam filmcilerin kullandığı sıcak hava üfleyen makine ile çok kolay çıkıyor ben sırf bu iş için 50 liraya almıştım koçtaş tan :) sinir olmuştum sökemeyince.

efendy06
08 Mart 2015, 22:36
adi şeritse. en kötü ihtimal ince zımparayla zımparalarsın
Hocam jant siyah boyalı. Zımparalarsam nasıl olur sence? :cherry:

fön makinesi gibi cam filmcilerin kullandığı sıcak hava üfleyen makine ile çok kolay çıkıyor ben sırf bu iş için 50 liraya almıştım koçtaş tan :) sinir olmuştum sökemeyince.

Bende sinir oldum valla ne yalan söyleyim :cherry:

telike
09 Mart 2015, 09:14
Mondialin boyadığı jantta tornavida mı :silent: Kesin çizilir, mondial ne kadar boyamış olabilir ki o jantı :cherry:

tornavidayı boydan boya sür demiyorum ucunu kavlat sonra tekrar jant şeridi yapmican mı zaten