PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBR250 masraf

alptuka
08 Mart 2015, 17:52
Herkese iyi günler

2.el almış olduğum ve hafif kazalı bildiğim honda cbr250 de büyük masraf varmış meğer

ön jant, fren diski, alt mesnet ve maşalarda yamuk var, bir yere iyi giydirmişler
bulduğum tamirci iyi durumdaki çıkma parçalarla 1750 tl ye motosikleti hatasız duruma getiririz diyor

verilen fiyat nasıl sizce
birde tamir için önerebileceğiniz alternatif yerler var mı
şimdiden katkısı olanlara teşekkür ederim

ümitersoy
08 Mart 2015, 17:59
Nekadara aldınız

biyeybaraküs
08 Mart 2015, 18:11
hangi il desin honda cbr 250 parça fiyatlarında yakın zamanda esaslı bir indirim yaptı servistende fiyat almanı tavsiye ederim

forumdaki bu başlıktada http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/86226-honda-cbr-250r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixid=02_Honda_Motosiklet&daysprune=-1 sana yardım edecektir

birde motor kaç km yıl ve fiyatı mahsuru yoksa yazarmısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

hangi il desin honda cbr 250 parça fiyatlarında yakın zamanda esaslı bir indirim yaptı (geçen yıl 47 tl olan debriyaj maneti ni 15 tl ye almıştım indirimden sonra )servistende fiyat almanı tavsiye ederim

forumdaki bu başlıktada http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/86226-honda-cbr-250r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixid=02_Honda_Motosiklet&daysprune=-1 sana yardım edecektir

birde motor kaç km yıl ve fiyatı mahsuru yoksa yazarmısın merak açısından soruyorum (ben 2013 model 2014 mart çıkışlı 4000 km de kazasız motoru 10 850 ye verdim )

Sokollu
08 Mart 2015, 18:33
hangi il desin honda cbr 250 parça fiyatlarında yakın zamanda esaslı bir indirim yaptı servistende fiyat almanı tavsiye ederim

forumdaki bu başlıktada [url]http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/86226-honda-cbr-250r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixi

[/COLOR]hangi il desin honda cbr 250 parça fiyatlarında yakın zamanda esaslı bir indirim yaptı (geçen yıl 47 tl olan debriyaj maneti ni 15 tl ye almıştım indirimden sonra )

Bu indirim eski kasalar için mi geçerli acaba ? Vallahi ben Honda aldığımdan beri "uygun yedek parçası var" diyemedim, başka bir marka kullanmadım belki de ondan. Sol ön sinyale 130 TL dediler geçen gün, değiştirmedim tabi. Sürücü ayaklığı( öndeki pegler) kdv hariç 120 TL idi, tek parça. Periyodik bakıma da 300 TL'ye yakın ücret ödemiştim. Önerdiğiniz servis, usta var mı acaba ?

alptuka
08 Mart 2015, 18:37
2012 model ağustos 2014 de 9000 tl ye satın aldım
satın aldığımda 10000 km deydi şuan 13000 km de
izmitte oturuyorum

biyeybaraküs
08 Mart 2015, 18:39
Bu indirim eski kasalar için mi geçerli acaba ? Vallahi ben Honda aldığımdan beri "uygun yedek parçası var" diyemedim, başka bir marka kullanmadım belki de ondan. Sol ön sinyale 130 TL dediler geçen gün, değiştirmedim tabi. Sürücü ayaklığı( öndeki pegler) kdv hariç 120 TL idi, tek parça. Periyodik bakıma da 300 TL'ye yakın ücret ödemiştim. Önerdiğiniz servis, usta var mı acaba ?

ahanda bize müşteri çıktı :queen: elimde çıkma on numara sinyal var düşünürsen irtibata geçebilirsin (o sinyal geçen yaz 170 tl di düşmüş yani fiyatı :queen:

Mexico
08 Mart 2015, 18:46
Ben olsam cikma parca almazdim. Belkide o cikma parca bir baskasinin dagilan hayalleridir. Belkide hirsizlarin salyasini dahada akitacaksiniz. O ustadanda uzak durun derim.

Sokollu
08 Mart 2015, 19:06
ahanda bize müşteri çıktı :queen: elimde çıkma on numara sinyal var düşünürsen irtibata geçebilirsin (o sinyal geçen yaz 170 tl di düşmüş yani fiyatı :queen:

Allah razı olsun, ama ben o işi gördüm :cherry: Ampülün takılı olduğu ,plastiğin içindeki metal kısım (duyu denilen yer) değişmesi gerek , onun yerine komple sinyal takmamız gerek dediler, 130 TL idi listeden baktırayım dedi, sağol amca zahmet etme ben hallederim dedim, bir abim sağolsun elinden gelir, yaptırdı.

Elinde Hrc kasa için sol grenaj, vites pegi, benzin deposu filan varsa özelden yaz :queen:

Yetkili serviste çıkma parça satmazlar, adam almamıştır değiştirdiği parçayı onu satar uygun fiyata fatura karşılığında. Diğer türlü sahibinden de komple motorun resmini koyup, parça parça satıyorum diyen adamdan alınan mal hayırlı gelmez diye düşünüyorum :)

atillatopal9
08 Mart 2015, 20:12
hocam çok geçmiş olsun. 0 motosiklet fiyatına geldi. :(

fearlesboyy
08 Mart 2015, 20:22
bence çok ön takım düzeltme 100 tl civarıdır.cıkma parcalara daha uyguna mal edebılırsınız

afyonlu003
08 Mart 2015, 21:00
Kazadan sonra Honda sevisine gitmiştim, grenaj takımı, far, ayak basamağı, arka fren maneti, ön fren maneti, flaşör( bunu neden yazdıklarını anlamadım), egzoz saçı, aynalar falan toplam 2100 lira masraf çıkardılar bunun haricinde 600 lira kadar işçilik istedi ben duyar duymaz kalsın dedim. Şimdi yurt dışından parça getirtiren birisini buldum oda bana fiyatı 1450 lira verdi.

ardacik
08 Mart 2015, 22:16
Kazadan sonra Honda sevisine gitmiştim, grenaj takımı, far, ayak basamağı, arka fren maneti, ön fren maneti, flaşör( bunu neden yazdıklarını anlamadım), egzoz saçı, aynalar falan toplam 2100 lira masraf çıkardılar bunun haricinde 600 lira kadar işçilik istedi ben duyar duymaz kalsın dedim. Şimdi yurt dışından parça getirtiren birisini buldum oda bana fiyatı 1450 lira verdi.

600 tl iscilikmi ? Yuhhh

afyonlu003
08 Mart 2015, 23:03
600 tl iscilikmi ? Yuhhh

evet o kadar istedi işçilik için sanki motor indirip binderecek

Onurhan D
08 Mart 2015, 23:37
Hocam motoru bi ustaya ekspertize falan göstermeden mi aldınız ?

Karalı
09 Mart 2015, 00:14

Ninja250r'ın sadece depo1450tl:)

afyonlu003
09 Mart 2015, 00:22
Ninja250r'ın sadece depo1450tl:)

puff bayaa pahalıymış bea :)