PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Günün en kral insanı :)

baran.altun
08 Mart 2015, 08:14
Herkese selamlar ;
Bu sabah saat 5:00 civarı boğaz köprüsüne girdim. Haliyle köprü boş. Atatürk havalimanına gidiyorum ancak evden çıktığımdan beri ciddi rüzgar var. Alışık olduğumdan birşey olmaz dedim. 110 km/s civarı olan hızımı köprü için 50 km/s düşürdüm ancak dahada yavaşlasamda ciddi boyutta savruluyordum. Tamam defalarca böyle rüzgarda geçtim ancak olacak gibi değil. Rüzgar kuzeyden eserken en sağdan en sola geçmiştim bile çoktan. Tam bu sırada sağ aynamda bir wv crafter minibüs gördüm iyice yanıma yanaştı işaret ederek hızımı korumamı , beraber geçeceğimizi anlatmaya çalıştı.Sağolsun sayesinde kazasız belasız geçtim köprüyü. Arada sırada böyle insanlar bu ülke için inancımı geri getiriyor...

biyeybaraküs
08 Mart 2015, 08:22
sağolsun iyi arkadaş mış araştırsan belki motor cu çıkar

ryan82
08 Mart 2015, 08:50
bencede motorcu cıkar :)

ShockWave
08 Mart 2015, 08:59
Saygılarımı sunarım kocaman bir alkışş :cat:

agrasiwe
08 Mart 2015, 09:45
Crafterli arkadasa slmlar olsun

keremkrmn
08 Mart 2015, 10:03
Şuan bende köprüdeyim inanılmaz bir rüzgar var motorcu arkadaşlar geçmeden önce bi otobüs minibüs bulun öyle geçin derim

iptaluyelik04
08 Mart 2015, 10:39
o crafter şöförünün yerinde olmak isterdim :) hayır işlemenin yatdımcı olmanın verdiği his insanı çok iyi hissettiriyor. tebrik ederim o atkadaşı.

atillatopal9
08 Mart 2015, 10:42
Yakışır:) Tebrikler olsin

MetinK.
08 Mart 2015, 10:44
Abi Bakmayın Bizim İnsanımız İyi.Kuryelik Yapıyorum Akşama Kadar Kaç Kere Bu Tarz Olaylar Yaşıyorum.Ha Arada Tam Lor Peyniri Çocukları Çıkıyor Ama Yapıcak Birşey Yok.Misal Geçen Tamamen Haksız Olan Bir Araç Küfürlerden Sonra Aracı Üstüme Sürerek Kaldırımda Sıkıstırmaya Çalıştı,Koruma Demiri Var Motorda Bende Sinirlendim Tampona Sağlam Geçirdim Yoluma Devam Ettim:) Bu Tarzda Olaylar Olabiliyor Ama,İnsanımızın Geneli İyi.

snappy x
08 Mart 2015, 10:46
tam anlayamadım ben araca mı tutundunuz:silent:

oluroyle
08 Mart 2015, 10:52
Dikkat edin.

Adventure58
08 Mart 2015, 11:23
Motorcunun dilinden halinden anladığı kesin. :) Allah böylelerinden razı olsun işi rast gitsin.

Siyah&Beyaz
08 Mart 2015, 11:30
Yarin ise motorla rahat rahat giderim hayalindeydim ancak firtina bitmeyecek gibi gorunuyor. Yagmur da patlamak uzere. Yine cileli dur kalk otomobile talim galiba :(

telike
08 Mart 2015, 11:45
helal olsun adama valla bak tüylerim diken diken oldu.

Karalı
08 Mart 2015, 11:47
Yüzde bin beşyüz motorcudur adam sağolsun motorcunun halinden motorcu anlar

AttilaXtreme
08 Mart 2015, 11:51
Dünyayı güzellik kurtaracak.
Penguenlere kazak ören amcalar ve tavuklarına hırka ören teyzeler oldukça batmaz bu dünya. Bir gün her şey çok güzel ve herkes çok mutlu olacak. Sakın umutsuzluğa kapılmayın. O minibüslü kardeşe buradan binlerce alkış bu arada. Sağolsun varolsun.

http://i.hizliresim.com/7o15WL.png (http://hizliresim.com/7o15WL)
http://i.hizliresim.com/j4NmpW.png (http://hizliresim.com/j4NmpW)

hsk
08 Mart 2015, 12:05
tam anlayamadım ben araca mı tutundunuz:silent:

Ruzgari perdelemiş arkadaşın dengesi bozulmasın ona rüzgâr değmesin diye ;)

sandıkçı
08 Mart 2015, 12:13
kuryelik yaptığım zamanlarda bu durumla günde 2-3 sefer karşılştığım gün olmuştur.özellikle otobüs şoförleri yardımcı oluyordu.hepsine saygılar tşekkrler..

yukardaki resim gerçekten mükemmel.dünyada bu kadar ince düşünen insanların olduğunu görmek çokgüzel.
resm için tşk atilla bey

BurakMakar
08 Mart 2015, 12:42
Allah böyle düşünen insanları bizlerden eksik etmesin. Böyle abiler oldukça insanlığa olan inancım daha da sağlamlaşıyor.

C.Kaan
08 Mart 2015, 13:14
İyi insanların hala var olduklarını bilmek güzel :)

cemmoto41
08 Mart 2015, 16:02
Böyle insanları görmek ne güzelmiş üye olduğumdan beri hep magandalar trafik canavarları görmüştüm

ARçİL
08 Mart 2015, 16:12
helal olsun adama

Enes Bakır
08 Mart 2015, 16:16
helal olsun :)

Ms_TunC
08 Mart 2015, 17:31
Kopru vıyaduklerde cok olmustur otobus ve mınıbuslere korna calıp beraber gıdıp kopru bıtınce tesekkur edıp gıttıgım. Alıstırmak gereklı bılınclendırmek gereklı.

bariscinar
08 Mart 2015, 21:20
Atilla hocam, sağolun; Bütün mesajın tamamına da penguen haberine de bayıldım, dünya hala yaşanılan bir yerse bu insanlara teşekkürler. Motorcu dostumuza siper olan arkadaşa da saygılar.

ilkadam
08 Mart 2015, 22:34
İste insanlık böyle bişey kendine sövdüren de var, dua ettiren de.

k_ayhn
09 Mart 2015, 00:54
Yazıyı okurken direk motorcudur dedim.

okan kartal
09 Mart 2015, 01:49
buna benzer bir durumda benim başıma geldi.

E5'ten kadıköy istikametine doğru gidiyorum. yerler ıslak ve hava rüzgarlı. haliyle hız yapamayorum. sağımdan solumdan arabaların nasıl geçtiğini tahmin edersiniz. bu arada 5-6 metre kadar arkamda ,siyah bir woswagen arcın beni takip ettiğini gördüm. sol taraf boş,istese geçecek beni. buna rağmen beni geçmesi için sağ şeride kaydım, baktım oda sağa kaydı. tekrar aynı şeride geçtim, oda tekrar aynı şeride geçti . sonra anladım ki, bu vatandaş resmen benim arkamı kolluyor.
kadıköye kadar böyle gittik. sonra yanımdan geçerken korna çalıp el hareketiyle teşekkür ettim.oda karşılık verdi.
sonra, plakasını almadığıma pişman oldum. alsaydım ,burada ve woswagen forum sitelerinde kendisine teşekkür edecektim. belki kendisi göremez ama belki bir tanıdığı görür, diye.

bu vesileyle ,İNSAN olmayı başarabilen herkese teşekkür etmiş olayım.

40yapar
09 Mart 2015, 01:58
Vay be, neler varmis. Bize de hep onun, bunun ve şunun cocuklari denk gelsin anca!

Salih_T
09 Mart 2015, 11:47
Kesin Motorcudur..

BlackGhost
09 Mart 2015, 11:49
motorcu olduğu kesin..yinede teşekkür etmek lazım.

AttilaXtreme
12 Mart 2015, 14:55
Bak buna;
"Malatya'da Aydemir Gürsoy'un ayağı kangren olan tavuğu için 20 liralık tavuk kes gitsin dediler, o ayağına protez taktırdı"
Enseyi karartmayın sakın. Verdiğim linkler basına yansıyabilenler. Bunlar gibi binlerce güzellik oluyor hergün. Kakafoniden duyulmuyor.

http://i.hizliresim.com/vgVWJz.jpg (http://hizliresim.com/vgVWJz)
http://www.ntv.com.tr/turkiye/ayagi-kangren-olan-tavuga-protez,T8tOrUB08EaeuGunRzcHmw

aonal
12 Mart 2015, 17:23
Bizim insanımız iyidir zaten bakma sen büyük şehirlerde iş-yol-para şu bu gerginliğiyle ters hareketler olabiliyor fakat düştüğünde çoğu yardımcı

olmak için koşar doğusu batısı farketmez.. bu cennet vatanda biraz ekonomik durumumuz daha iyi olsa asgari ücretle adam rahat rahat ailesini

geçindirse evde yüzü gülse geçim sıkıntımız olmasa herşey çok çok daha güzel olur..

cluuberzone
12 Mart 2015, 17:42
düşünceli insanlar var elbette

işlerim gereği şirket aracı ya da şahsi aracımla çıktığımda gözlerim hep yan aynadadır.
ne zaman bir motor görsem geldiği tarafın tersinde yanaşır yolu mümkün mertebe boşaltmaya çalışırım.

çok ta teşekkür kornası almışımdır.

yeterki niyetler düşünceler güzel olsun.

otobeygir
12 Mart 2015, 18:27
Crafter şoförü kesin motorcu!!!

abeciMotoru
12 Mart 2015, 18:35
Haksız bile olsak karşı tarafa bir adım atmayı deneyin, tamam deyin ben suçluyum kusura bakma deyin,
insanlar aynı şekilde karşılık verecektir,
bunu denemek alışkanlık haline getirmek gerek, o adam da belliki iyi niyetli birisi, sağ olsun var olsun
Türk milletinin trafikte ve her yerde birbirine karşı ilk adımı atmaya ihtiyacı var bence. Sağ duyulu olalım.

arada oluyo böle şeyler nadir de olsa, bunu artırmak bizim elimizde, ben de rahat geçeyim diye aynasını eliyle kapatana şahit olmuştum güzel detaylar bunlar.

Oldjack
12 Mart 2015, 18:36
bence crafter söföründen daha önce başka bir motorcu böyle bişey rica etti ve onda bir farkındalık oluştu.