PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : monkeybike almak?

cftc
07 Mart 2015, 21:31
Arkadaslar abilerim herkese iyi gunler butce ayarlandi ekipmanlar alindi geriye sadece motosiklet almak kaldi aklimda iki marka ve model var.
Lifan pony
Msx grom
1- Simdi arkadaslar basliktada bahsettigim gibi bu motorlar ufak oldugu icin monkeybike olarak biliniyorlar benim boy 1.75 kilo 70 bunlarin ustunde kazik gibi dururmuyum?
2- Kucuk motor oldugu icin insanlar benimle dalga gecicek diye korkuyorum ne yapabilirim?
Benim icin cok onemli arkadaslar okuyan herkes biseyler yazsin lutfen.

ccc67
07 Mart 2015, 21:34
Dalga gecenler olabilir fakat ben ilk kullanan gordugumde cok guzel karsiladim ve binesim geldi :)

cftc
07 Mart 2015, 21:35
Dalga gecenler olabilir fakat ben ilk kullanan gordugumde cok guzel karsiladim ve binesim geldi :)

Buralarda satan yer yok olsa binip deneyecegim.Yorumun icin tesekkurler.

oluroyle
07 Mart 2015, 21:35
Monkeybikee , harika :) full ekipmanli , uzerinde koca koca adamlar harika :)

Boşver milleti, insanlar ne dusunur. Hakkimda kötü dusunmesinler diye bu Zevkten mahrum mu kalacaksin yani

Bence gayet zevkli bir görüntü .

C.Kaan
07 Mart 2015, 21:39
MSX Grom hakkında muazzam duyumlar duydum kullananlar çok iyi bir fren sistemine sahip olduğunu ve kusursuz bir motosiklet olduğunu belirtiyorlar. Elbette dalga geçenler olacaktır ama bir o kadarda sempatik olacaksınız ve insanlar size imrenerek bakacaklar.

Benim için tek acaba dediğim konu artçı konusu MSX Grom ile artçı almak zor hattga imkansız olabilir gibi.

cftc
07 Mart 2015, 21:55
Monkeybikee , harika :) full ekipmanli , uzerinde koca koca adamlar harika :)

Boşver milleti, insanlar ne dusunur. Hakkimda kötü dusunmesinler diye bu Zevkten mahrum mu kalacaksin yani

Bence gayet zevkli bir görüntü .
Bende dikkat cekecegini dusunuyorum.Az yaktigi goruntusu guzel oldugu icin tercih ediyorum bunlari.Lifan ile baslarim sonradan msx e gecerim diye dusundum bakicaz bakalim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

MSX Grom hakkında muazzam duyumlar duydum kullananlar çok iyi bir fren sistemine sahip olduğunu ve kusursuz bir motosiklet olduğunu belirtiyorlar. Elbette dalga geçenler olacaktır ama bir o kadarda sempatik olacaksınız ve insanlar size imrenerek bakacaklar.

Benim için tek acaba dediğim konu artçı konusu MSX Grom ile artçı almak zor hattga imkansız olabilir gibi.

İki motor hakkinda cok bilgi sahibi oldum konuyu acmadan once.Yorumun icin tesekkurler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Arkadaslar konu kirliligi yapmadan birsey daha sormak istiyorum.
1- Cross kasklar ile gozluk takiliyor ya , ben miyopum ve gozluksuz yapamiyorum bu turg ozuklerle cross gozluk takmak mumkunmu?
2- 12 inc asfalt lastigi bulabilirmiyiz?

Darkcity2000
07 Mart 2015, 22:16
lens kullanmani tavsiye ederim, ben oyle yapiyorum..

ümitfidan
07 Mart 2015, 22:47
msx 125 benim çok hoşuma gitmişti ilk gördüğümde.eğer msx ve lifan alırsan insanlar ilkte alay edebilirler ama sonraki zamanlarda senin motoruna iç geçirerek bakıcaklar :)

cftc
07 Mart 2015, 22:53
Cevap yazan herkese tesekkur ediyorum

berkcigdem
07 Mart 2015, 22:58
ya sen millete ne bakıyorsun dalga geçerlermiş falan ne geçerlerse geçsinler zevk senin zevkin. bende çok seviyorum onları honda msx 125 de öyle küçücük motor bir kere kullandım hiç rahat edemedim yoksa alıcaktım valla bende :D

redlion999
07 Mart 2015, 23:24
https://www.youtube.com/watch?v=paatmtTfZuc

Çok sevimli aletler.. Bende almak istiyorum bir tane

ÖZALTIN
07 Mart 2015, 23:38
https://www.youtube.com/watch?v=paatmtTfZuc

Çok sevimli aletler.. Bende almak istiyorum bir tane

Videodan anlaşılıyor ne kadar zevkli bir motosiklet olduğu. Bence Kim ne der? i boş verip alıp keyfine bak.

hakikiteker
08 Mart 2015, 00:05
Monkeybike denir mi emin değilim ama Suzuki VanVan da hoş alet, biraz tarzı değişik ve pahalı tabi :)

Onurhan D
08 Mart 2015, 01:01
Monkeybike'lar çok hoş bence görüntü açısından zevkide ayrıdır tabiki.

ELque
08 Mart 2015, 01:04
Etrafı boşver.Zaten o neder bu nasıl karşılar diye düşünmeye başlarsan motsikleti bırak zaten :cat:

LynXMaSTeR
08 Mart 2015, 02:12

bi de o makine çok az yakıyor, 100 km de 1,5-2 litre arası