PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bi HGS alalım dedik 20 kişiyle muhattap olmam gerekti.

MFTaşkıran
06 Mart 2015, 10:48
Dün öğlen saatlerinde HGS almak için bana en yakın PTT şubesine gittim gerekli dosyayı doldurdum tam olacak memur hanım dedi ki ben de motosiklet için olan kartlardan yok ee ne yapacağız merkezdekine git orada vardır peki gittik merkez malum sırayı bekledim yarım saat (PTT elemanı iki de bir sigara içeye çıkıyordu bir de millet beklerken) Neyse sıra geldi sonunda parayı verdim kartı getirdi tam yükleyecek bakiyeyi demez mi bu plaka sana kayıtlı değil haayyddaa :sunny: Dedim nasıl olur gösterdi bilgisayarı benim plakayı yazdı başka birinin adına kayıtlı. Plaka eskiden bir çekicinin plakasıymış hgsyi iptal ettirmemişler. Sonra gittim kayıtlı olan kişinin işyerine kendisi iş yerinde değildi neyse ki çalışanları yardımcı oldular aradılar ettiler ama saat olmuş 4.30 kim gider PTT'ye. Az önce aradım HGS nin kayıtlı olduğu kişiyi bugün iptal ettiririm dedi bakalım beklemedeyim şimdi.

enescanatar
06 Mart 2015, 10:58
insanın gülesi geliyor :D yahu plaka iptal edildiyse hgs neden iptal olmazki :D

MFTaşkıran
06 Mart 2015, 11:03
İlla kişinin gidip iptal ettirmesi gerekiyormuş. Çekici hurdaya çıkmış HGS si duruyor hala :D