PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adalet mi Vicdan mı Hangisini Aramalıyız

ilkayözdemir
06 Mart 2015, 02:59
Kardeşim gibi sevdiğim arkdaşım 2013 yılında katıldığı drag yarışlarında 1.gelerek evine kupasını getirdi kendisi lisansı olan motosiklet ehliyeti olan bi kardeşimizdi ama gel gelelim fazla zaman geçmeden 3 ay sonra 27-07-2013 tarihinde trafik kazasında kardeşimi yitirdim o zaman tutulan tutanaklar vs. vuran arac %100 kusurlu bulundu ve buna göre mahkeme devam etti 1.duruşma 2.duruşma derken aradan zaman geçti sonucunda heyet bi skandal yarattı resmen farklı bi rapor ortaya çıkardı bu sefer rahmetli olan kardeşimi tamamen kusurlu karşı tarafı kusursuz buldu haberide burdaki linkde detaylı inceleyebilirsiniz.

Ben şimdi burda adalet mi aramalıyım yoksa kazada karşı tarafda olan suçlu vatandaş da vicdan mı aramalıyım nasıl yaşabiliyorsun hala bu yüzsüzlükle olayları doğru bi şekilde anlatıp herşeyi bi kenaara bırakıp cezanı çekmeyi kabul etmiyorsunda kendini sicilini temizlemeye ugraşıyorsun diyelim ki tamamen suçsuz çıktın ve aklandın paklandın gerçekten de öylemi... alper kanıtürk PARAN ile vicdanını temizleyemezsin...

Bu tür insanlar nasıl akşam rahat uyuyabiliyorlar nasıl kafasını yastığa koyabiliyorlar ALLAH ıslah etsin...

http://www.gazetevatan.com/adli-tip-tan-skandal-rapor--745410-gundem/::

https://www.facebook.com/SupiST

Adventure58
06 Mart 2015, 03:03
İnsanlıktan nasibini alamamış. Viçdanını karakterini 3 5 paraya satmış.

Dodin
06 Mart 2015, 05:30
Money talks... Nereye ne kadar para yedireceğini bilen biriymiş kendisi...

Aradığınız adalete şu anda ulaşılamıyor, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

ccc67
06 Mart 2015, 08:58
Soylenecek söz var mı?

metin_0067
06 Mart 2015, 10:40
ALLAH rahmet eylesin dostum. mekanı cennet olsun. Çok üzüldük ama mobese kayıtlarına bakmadan burdan kimin suçlu olduğu bilinmez. Arkadaş belkide çok hızlı arabaların arasından geçiyordu. belkide sağından geçerken araba fark etmedi. Belkide araba üzerine kırdı. Bunu en iyi siz bilirsiniz elinizde delil varsa itiraz davası açın haklı iseniz.

cemmoto41
06 Mart 2015, 12:06
ALLAH rahmet eylesin dostum. mekanı cennet olsun. Çok üzüldük ama mobese kayıtlarına bakmadan burdan kimin suçlu olduğu bilinmez. Arkadaş belkide çok hızlı arabaların arasından geçiyordu. belkide sağından geçerken araba fark etmedi. Belkide araba üzerine kırdı. Bunu en iyi siz bilirsiniz elinizde delil varsa itiraz davası açın haklı iseniz.
Aynen katılıyorum ve bir motorcunun sırf zengin bir ahmak yüzünden boş yere ölmesi göz yumulmaması gereken bir olaydır benim abim var ama aramızdaki tek bağ soyisimlerimiz yoksa hiç konuşmayız ama aynısı olsa inşallah olmaz ben sonuna kadar giderdim

kurubuz
06 Mart 2015, 12:08
Başınız sağolsun. Temyize gitti mi ? Üst mahkeme kararı bozabilir.

MrJ
06 Mart 2015, 13:05
Hukuk devletinde "mahkemede görüşürüz" denir,adil vicdanı zedelemeyen yargı vardır
Diktatörlüklerde doğu bloğu hep gelişmekte olan ülkelerde ise çaresizlik içinde "Allahından bul, haram olsun" gibilerden beddualar edilir.

Başınız sağolsun.
Bizim bir kazamızdada kaza yeri başında olayı görüp bir kare fotoğraf çekmeyen motorize polis ekipleri,olay yerinde kafaya göre tek taraflı tutulan polis tutanağı vıdıvıdı bıdı bıdı üç harfli partinin ilçe teşkilatından biri olunca bilirkişi bile kuzu kuzu , yola yeni asfalt döküp şerit çizgilerini bile değiştirttirmeye bile gittiler.