PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2. el Honda CBR 125 R Fiyatları

Ali1903
04 Mart 2015, 23:07
Arkadaşlar bu makinanın 2012-2015 modeller arasındaki 2.el fiyatları neredeyse sıfırıyla aynı rakamlarda. Bunun sebebi nedir acaba ?

biyeybaraküs
04 Mart 2015, 23:31
geçen yaz 7350 den giriş yaptı yanılmıyorsam 2014 modelleri gereksiz pahalı bir motor bence gücü dolayısıyla başlangıçtan 1 ay sonra tat vermeyeceği kanısındayım kullananlarda böyle diyor artçılı sürüşü söylemiyorum bile

Ali1903
04 Mart 2015, 23:59
geçen yaz 7350 den giriş yaptı yanılmıyorsam 2014 modelleri gereksiz pahalı bir motor bence gücü dolayısıyla başlangıçtan 1 ay sonra tat vermeyeceği kanısındayım kullananlarda böyle diyor artçılı sürüşü söylemiyorum bile

Hocam 250 R modelleride biraz cep yakan cinsten geliyor bana yani bütcem el verişli değil

YouSuffer
05 Mart 2015, 11:16
Çoğu öyle evet, ama Türkiyede durum şu bende cbr ımı satıyorum ve en ucuz o seçeneklerde benim motorum çıkuıyor. Millet hala 500 lira indir şu kadar veriyim vs. diyor. Bunun önüne geçmek için bende istediğim fiyattan yukarı fiyat yazdım. Diğer kesimde kullanıpta biri alırsa diye yüksek miktardan satışa koyanlar

Ali1903
05 Mart 2015, 11:20
Çoğu öyle evet, ama Türkiyede durum şu bende cbr ımı satıyorum ve en ucuz o seçeneklerde benim motorum çıkuıyor. Millet hala 500 lira indir şu kadar veriyim vs. diyor. Bunun önüne geçmek için bende istediğim fiyattan yukarı fiyat yazdım. Diğer kesimde kullanıpta biri alırsa diye yüksek miktardan satışa koyanlar

Böyle ölücüler yüzünden, biz alıcıların canı sıkılıyor. Bu insanlara anlam veremiyorum bir motoru değerininin altında almaya çalışmaları nedir ? Tek akıllı kendilerinimi zannediyorlar. Tamam pazarlık sünnettir derler 3 5 birşey yapılır. Ama piyasayı bukadar etkileyecek şekilde fiyat indirimleri istenmesi yanlış