PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kuba platinum tavsiye eder misiniz ?

bilal567
04 Mart 2015, 22:33
Benim Kuzen kuba platinum

Alacak tavsiye eder misiniz:silent:

Bide ybr den iyimi bu makine:cherry:

Fiyat ne 2015

Sabırsız
05 Mart 2015, 00:00
Şaka demi :D

Seko
05 Mart 2015, 00:08
YBR'den beş gömlek daha iyi, Kuba sürüş sürüş sistemi varmış, sitesinde öyle yazıyor. Kimbilir nasıl bir şeydir, bizim aklımız ermez.

Not: Titreşim yoksa ve YBR 125 ile arada 2000 TL varsa alınabilir.

hakikiteker
05 Mart 2015, 00:42
YBR den iyi mi? Taşlarlar abi seni, ufaktan kaç bence :mrgreen:

bayramguneri
16 Eylül 2015, 19:08
Kesinlikle tavsiye ederim deneme imkaniniz varsa parasini fazlasiyla hak ettigini anlarsiniz zaten tip karizma guc serilik yerinde vitesler pamuk gibi ustelik titresim neredeyse hic yok piyasada reklam sayesinde cok satan mesela bajaj boxer gibi motirlara her konuda 10 ceker deneyen arkadaslar anlar zaten fark ederler her turlu iyi oldugunu

06Serhat
16 Eylül 2015, 19:43
En iyi kuba, satın alınmayan kubadır :D

bayramguneri
17 Eylül 2015, 19:56
Kuba cr1. kuba platinum. bajaj boxer. honda cbe .honda ace bunları test etmis birisi olaraktan platinum parasini cok faslasiyla hak ediyor ilk motor arayisindaki kişiler belki anlayamaz ama motor konusunda tecrubeli kisiler test etiginde bajaj boxer ve honda nin 125 cc lik motorlarına göre cok uyi olduğunu net olarak fark edeceklerdir test etmeden yorum yapmak motora haksizlik imkani olan denesin o zaman hak verirsiniz gecen yil bu motor honda aceden bile pahaliydi ama test edince bunu aldim ace alsaydim yada bajaj boxer bur kac yuz milyon cebimde kalacakti ona göre düşünün bu benim besinci ve en cok sevdigim motorum

A.Türker
17 Eylül 2015, 20:54
ybrden iyi mi demeseydin keşke millet sinir krizi geçirecek.

hakanens
17 Eylül 2015, 21:34
sitesine gir ve bak. Oldukca özellik sıralamışlar. sağ sol sinyalide varmış ama önde yok :queen:

bayramguneri
18 Eylül 2015, 12:34
Su an ybr nin fuyati 5500 den fazla bu fiyattaki makinadan iyi demedim tabiki kesinlikle ama su acidan bakmak lazim allah icin ybr fiyatını hak edecek makinami adam plakayla beraber 6000 tl ödüyor degermi o paraya ben platinum a fiyatina göre cok iyi dedim vede test edin test etmeden haksizlik olur makinaya çünkü