PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorsiklet için korumalı kot pantalonu

camadan
04 Mart 2015, 11:58
Fuar süresince merağımı gidermek için tech90 ve riderdenim e ait korumalı kotları inceledim.

tech90 City Kevlar modelinin kalça korumaları yerinde durmuyor, diz korumaları tuhaf duruyordu, beden konusunda kot bedeni şeklinde değildi bana xl olmadı xxl çok büyük geldi. 79 € fiyatı idi
http://www.motoplus.com.tr/urun/9989030411042/TECH90-City-Kevlar-Jean

riderdenim in ise korumaları çok hoşuma gitti kalça korumaları ortada fıldır fıldır dönmüyor, bel kısmı uzun yapılmış beli sarıyor,diz korumaları ayarlanıyor, beden olayı ise tam kot pantalonu şeklinde bedeniniz ne ise o yani bana 36-32 oldu hatta çok da şık oldu.
https://www.riderdenim.com/urunler/detay/3

amacım reklam değil sadece deneyim aktarmak sizinde bu pantalonlar ile bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim.

skylaylom
08 Mart 2015, 02:13
tech 90 kullanıyorum ama kalça korumalarında herhangi bir sorun yaşamadım. benim üzerime tam oturdu hatta bel kısmı sardı gayet memnunum. bedeb büyüdükçe sorun çıkar mı bilemem tabi

Guven
08 Mart 2015, 02:42
İki yıldır Rider Denim'in Bora ve Karayel'ini kullanıyorum. Oldukça memnunum. :cat:

eek
08 Mart 2015, 10:01
2 adet Tech90 kotum var ancak dediğiniz gibi bir durum yaşamadım, belki vücut yapısı farklılıkları nedeniyle oturmamıştır.

leon99
08 Mart 2015, 10:23
Tech90 city modelini kullanıyorum Kalça korumalar sabit ancak diz bölümü daha geniş olduğundan hareketli motora oturup dizleri mi bükünce tam oturuyor. Ayakta iken diz kısmının geniş olması normal mi, yoksa Streç gibi mi olmalı,

logan07
08 Mart 2015, 11:21
Riderdenim poyraz var günlük kot pantolon gibi duruyor. Bedeni mavi jeans in pierre kaliplariyla aynı. Korumalar tam oturuyor. Ancak bu pantolonun zaman içinde kendisini salacagindan endişeliyim. Yaz için uygun incelikte bir kumaşa sahip öyle aman aman bir güven vermiyor.

Mexico
08 Mart 2015, 12:25
Bu ürünler 4 mevsim mi? Soğuğu kesmeyede yardımcı olur mu? Günlük hayatta tişört veya montun altında çok sırıtır mı?

logan07
08 Mart 2015, 12:38
Walla bendeki sırıtmıyor bilakis mavi nin kotlari kadar şık duruyor diyebilirim. Nasıl ki pantolonların da yazlık ve kışlık şeklinde alıyorsan kot motosiklet pantolonları da aynı şekil. Astarli olan motosiklet pantolonları da var 4 mevsim diye geçen ancak kot değil onlar. Polyester.
Yeni farkettim antalya da yasiyormussun sen direkt yazlık al bir de termal iclik al baktin hava fena iclikle giyersin. Kisliklarini denedim aralıkta(antalya). Mağazanın içinde pantolonu giyip cikarasiya bunaldim.

hyo kenan
08 Mart 2015, 13:44
1 seneden fazladır Rider Denim lodos modelini kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım.ayını günlük pantolan gibi motor kotu olduğu belli değil.yazın iyi ama ankaranın ayazında soğuktan ne kadar korur onu bilmiyorum.çünkü soğukta hiç kullanmadım.ama genel olarak iyi.bi tanıdığımda kullanıyor aynı modeli, geçenlerde ikinci pantolonu aldı :) benim hanımada alıcam.kız dizlik takıp çıkarmaktan yoruldu valla :cherry:

C.Kaan
08 Mart 2015, 13:55
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/143372-yamaha-kevlarli-kot-pantolon-inceleme.html

İncelemeniz yararınıza olur :cat:

Nikuraya
08 Mart 2015, 15:03
http://www.motoplus.com.tr/urun/9989030812009/TECH90-KING-FULL-KEVLAR

Bu ürünü kullanıyorum memnunum full kevlar olması bir nebze rüzgarı kesmesine yardımcı oluyor üşümüyorum. Korumalı olduğu belli olmuyor günlük hayatta kullanımı rahat hatta arkadaşlarımın yanına gittiğimde vs. dizlik de al böyle kotla sürme diyorlar gösteriyorum korumalı olduğunu. Fiyatı tuzlu biraz doğrudur ama bir kere alınıyor diye kıydık paraya.

LynXMaSTeR
08 Mart 2015, 18:11
Tech90 kullanıyorum, gayet memnunum, ilerleyen zamanlarda bir de riderdenim denemek isterim.

camadan
28 Mayıs 2015, 23:28
riderdenim aldım üzerine 16-18 mayısta toplam 1350 km yol yaptım tek kusurum kendim için alırken boyunu 32 almışım 33 almamın gerektiğiydi bedeni kalıp gibi oturuyor çok rahat bayıldım.

Tİme_shİft42
07 Nisan 2016, 23:46
Riderdenim hangi modeli yazlık

oluroyle
07 Nisan 2016, 23:49
Riderdenim hangi modeli yazlık

resmi sitelerinde inceleyebilirsin. Yeni yazlık bir model daha çıkardılardı , buz mavisi renginde.