PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara da Motor Mağzası

Oldjack
08 Şubat 2015, 14:30
Arkadaşlar Ankaraya yeni taşındım. Ankarada Motosiklet kıyafet, Aksesuar falan satan yerler,mağzalar nerelerdir.

atakan06
08 Şubat 2015, 14:35
Ulus yiba çarşısı,Çankayada Ulusan motor filan var.

Oldjack
08 Şubat 2015, 14:37
bu sıra bende dokunmadan bişey almama hastalığı başladı. nette falan aratıyorum sağ sola bakıyorum hiç rastladığım biyer yok. batıkent taraflarında ostimde falan resmen hiç yok diyebiliriz.

sezerh
08 Şubat 2015, 14:40
ankara motosiklet konusunda çok geri bi şehir. bende eryamanda oturuyorum. kuryeler dışında max 20 25 motorcu vardır yani. ankarada honda alınır, başka motorların servisleri gerçekten acayip uzakta kalıyo

CHaTaN
08 Şubat 2015, 14:41
Motomax mağazasını Ankara da da şubesi var..

Darkcity2000
08 Şubat 2015, 15:39
motomaxin hemen capraz yukarisinda mototan vardir tavsiye olunur..

overspeed
08 Şubat 2015, 15:43
Motomax ın aşağı çaprazına da hudson şube açıyomuş yakında.

Oldjack
08 Şubat 2015, 16:30
arkadaş var yeni motor almış.Motor değilde , mont kask eldiven baksak dedik ama resmen çevrede hiç biryer yok.

Oldjack
18 Mayıs 2015, 12:10
nette gezerken https://www.brnmotor.com.tr/index.php?do=static/contactus şuraya rastladım giden varmı hiç ?

ozanghost
18 Mayıs 2015, 12:29
Çankaya Birlik tarafında Motomax ve Mototan var, birbirlerine yakın ve güzel ürünler bulabilirsin. Konya yolu'nda Haymana Yoluna girmeden evvel sol tarafta Ulusan var. Orada da baya bir çeşit bulabilirsin.

Oldjack
18 Mayıs 2015, 13:04
Çankaya Birlik tarafında Motomax ve Mototan var, birbirlerine yakın ve güzel ürünler bulabilirsin. Konya yolu'nda Haymana Yoluna girmeden evvel sol tarafta Ulusan var. Orada da baya bir çeşit bulabilirsin.

ulusan la motomaxa baktım, mototanı bilmiyordum en kısa zamanda oraya da gideceğim.

Zuzuuw
18 Mayıs 2015, 13:23
Motomax'tan uzak dur, yada bilinçli ol.

Eleerinde çok eski tarihli kask, pantolon don gömlek falan var.

Bana asırlık don sattılar, iç astarı fabrika üretimi hatalı, don çapraz duruyor. Tüm fermuarları ve cırtcırtları patladı. 55 kiloyum bi de. Sadece 1 kere uzun turda kullandım, çöp oldu.

Eldiven aldım, aldığım gün dikişleri patladı, ayrca hiç ergonomik değil. İşin daha komiği faturasında bayan eldiveni yazıyor. Denyo hiç demiyor da öyle olduğunu, elimin tarağı sığmıyor şu an, o da çöp sayılır.

Alarmlı kilit aldım, alarm akşama bozuldu, kaç kere çarşıda pazarda kilitleyip çözemediğim oldu kilidi, artık sıtkımı sıyırdım ondan da.

Bana motosiklet içliği diye bildiğin sporcu içliği sattı 2 sene önce, yani mal satabilmek için yalan söylemiş. 100 lira vermiştim o da gitti.

Sadece geçen sene aldığım Mont'dan memnunum. Tüylendi falan ama çok güzel.

Ya bilinçli olacaksın ya da benim gibi kazık yersin.

Ulus tarafına falan hayatta gitme, arkadaşlara ben diyorum ki trafik kazası geçirirsem beni bırakın öleyim, sakın ola ki dışkapı ulus tarafından gelen bir ambulansa beni bindirmeyin. Ulustan Yibaya doğru şöyle bir geç, at hırısızı baba katili dolu ortalık.

Küfürleri özelden kabul ediyorum sayın ANkaralılar.

efendy06
18 Mayıs 2015, 14:06

Olmaz ben buradan sıralamak istiyorum. :cherry:

Şaka bir yana, Yiba'nın şöyle bir esprisi var, ben tanıdık vasıtası ile tanıştım bir kaçı ile, tanıdık olunca fiyatlar makul oluyor, malzemenin iyisi gösteriliyor. Yoksa bildiğimiz lateks eldiveni kışlık diye yedirirler adama.

Oldjack
18 Mayıs 2015, 14:29
Motomax'tan uzak dur, yada bilinçli ol.

Eleerinde çok eski tarihli kask, pantolon don gömlek falan var.

Bana asırlık don sattılar, iç astarı fabrika üretimi hatalı, don çapraz duruyor. Tüm fermuarları ve cırtcırtları patladı. 55 kiloyum bi de. Sadece 1 kere uzun turda kullandım, çöp oldu.

Eldiven aldım, aldığım gün dikişleri patladı, ayrca hiç ergonomik değil. İşin daha komiği faturasında bayan eldiveni yazıyor. Denyo hiç demiyor da öyle olduğunu, elimin tarağı sığmıyor şu an, o da çöp sayılır.

Alarmlı kilit aldım, alarm akşama bozuldu, kaç kere çarşıda pazarda kilitleyip çözemediğim oldu kilidi, artık sıtkımı sıyırdım ondan da.

Bana motosiklet içliği diye bildiğin sporcu içliği sattı 2 sene önce, yani mal satabilmek için yalan söylemiş. 100 lira vermiştim o da gitti.

Sadece geçen sene aldığım Mont'dan memnunum. Tüylendi falan ama çok güzel.

Ya bilinçli olacaksın ya da benim gibi kazık yersin.

Ulus tarafına falan hayatta gitme, arkadaşlara ben diyorum ki trafik kazası geçirirsem beni bırakın öleyim, sakın ola ki dışkapı ulus tarafından gelen bir ambulansa beni bindirmeyin. Ulustan Yibaya doğru şöyle bir geç, at hırısızı baba katili dolu ortalık.

yibada bir şeye benzetemediğim malzemeler vardı. Gerçi ben pazar gitmiştim bir kaç mağzaya bakabildim. Arkadaşa mont bakıyoduk, Deri falan modeller varmıdır dedim, Baydara git o zaman dedi direk eleman. Buralarda bulamazsın falan. Ulusanda bir kazık sezdim. Motomax ta de bir esnaflık vardı. Ama ürün falan zor bir bedeni var başka bedeni yok deniyemiyosun vs. Mototana da gidip bakacağım artık. Brn motoruda faceden gördüm resimler falan baya düzgün bir yere benziyordu.

saykokan
18 Mayıs 2015, 15:09
Mototan 'a kesinlikle bak. Tansu ve suat abi çok güzel insanlar. Mağazada çok çeşit var eğer olmayan bir şey istersen de yardımcı olurlar, bir çaylarını içer çıkarsın :)

06Serhat
18 Mayıs 2015, 15:37
Çankaya daki ULUSAN MOTOR a tamamen soğudum. Motor almak için gittim fakat yeni taşınmışlardı. Telefon numaralarını aradım yeni taşındıkları yerin tarifini istedim açık adres vermediler. 1 saat çankaya da dolaştım. Sonra yine 2 defa aradım çıkmadılar. Bu ne ilgisizlik. Siz kaybedersiniz. Tamamen soğudum. Ankara da tek motosiklet kalsa dahi onlardan almam gider İstanbuldan bile alırım. Yine görüştüğüm birkaç kişi ULUSAN MOTOR dan şikayetçi. Arkadaşım ben kimseye tavsiye etmem.

obarey
18 Mayıs 2015, 15:52
Çankaya daki ULUSAN MOTOR a tamamen soğudum. Motor almak için gittim fakat yeni taşınmışlardı. Telefon numaralarını aradım yeni taşındıkları yerin tarifini istedim açık adres vermediler. 1 saat çankaya da dolaştım. Sonra yine 2 defa aradım çıkmadılar. Bu ne ilgisizlik. Siz kaybedersiniz. Tamamen soğudum. Ankara da tek motosiklet kalsa dahi onlardan almam gider İstanbuldan bile alırım. Yine görüştüğüm birkaç kişi ULUSAN MOTOR dan şikayetçi. Arkadaşım ben kimseye tavsiye etmem.

Kardeş geçmiş olsun ama ulusan motorun çankaya'yla uzaktan yakından alakası yok gölbaşına gelmeden solda kalıyo... kim tarif ettiyse dalgnlığına gelmiş heralde...

Ben satışçılarından memnunum açıkçası gayet ilgili ve bilgililer ama fiyatlar biraz üst limitte ekipman için. genelde dainese nolan arai shoei var.
Bu arada yiba çarşısı gayet kötü bi yer geçen gideyim dedim pazarcı-işportacı kılıklı adamlar motor ve ekipman satıyor. bende orayı tavsiye etmem.
Ayrıca honda efe deki Ümit adlı arkadaşı da tavsiye ederim. motor satışında kendisi ama ekipmanda da yardımcı oluyor. alpinstar ls2 vs. markalar var.

hakanens
18 Mayıs 2015, 15:53
Ulusan motor artık konya yolu üzerinde. Gölbaşına giderken. Kazık bir mağaza tavsiye etmem. Brn motorda kazık bir mağaza. Çankaya oran tarafında motomax iyidir. Ya da dışkapı tarafındaki yiba çarşısına gireceksin.

mtnsyn
18 Mayıs 2015, 15:53
Gerçekten bende mototan'a gittim çok ilgililer yardımcı olmaya çalışıyorlar alışveriş yapılacak biyer ama motomax ilgisiz sinirli bi herif vardı adam oturduğu yerden bile kalkmadı onu söyleyim yeter sanırım

hakanens
18 Mayıs 2015, 16:01
Dışkapıdaki yipa çarşısındaki motor ekipman mağaza sahipleri çok böyle işten anlayan tipler olmasada ürün hakkında senin az çok bilgin varsa pazarlıkla falan alabileceğin kaliteli ürünler var. Yeni motor alan kişiler genelde orada kendilerini düzerler ama benim tavsiyem yine Motomax kardeş. Sıkıntı çıkaran yok başında bekleyen buyrun ne bakmıştınız diyen yok. Rahat rahat dene al geç

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Gerçekten bende mototan'a gittim çok ilgililer yardımcı olmaya çalışıyorlar alışveriş yapılacak biyer ama motomax ilgisiz sinirli bi herif vardı adam oturduğu yerden bile kalkmadı onu söyleyim yeter sanırım

Yok yok sinirli değil o adamın yapısı o. Çözdüm ben onu. Çok takılıyorum çünkü oraya bir sıkıntı yaşamadım :) Sen çağırdığında, soru sorduğunda sana yardımcı oluyor.

obarey
18 Mayıs 2015, 16:02
Biriniz adam ayağa kalkmadı başıam gelmedi çok kötü diyor @mtnsyn
Diğeriniz başına gelen giden ne istedin diyen yok rahat rahat bak ne güzel diyor. @hakanens
Bu motor camiasına hastayım zıt noktalar aynı yerde...

infernox
18 Mayıs 2015, 16:06
Yiba sadece ulus motora giderim. Diğerlerini de yazmışlar zaten.

06Serhat
18 Mayıs 2015, 16:18
Kardeş geçmiş olsun ama ulusan motorun çankaya'yla uzaktan yakından alakası yok gölbaşına gelmeden solda kalıyo... kim tarif ettiyse dalgnlığına gelmiş heralde...

Ben satışçılarından memnunum açıkçası gayet ilgili ve bilgililer ama fiyatlar biraz üst limitte ekipman için. genelde dainese nolan arai shoei var.
Bu arada yiba çarşısı gayet kötü bi yer geçen gideyim dedim pazarcı-işportacı kılıklı adamlar motor ve ekipman satıyor. bende orayı tavsiye etmem.
Ayrıca honda efe deki Ümit adlı arkadaşı da tavsiye ederim. motor satışında kendisi ama ekipmanda da yardımcı oluyor. alpinstar ls2 vs. markalar var.

Kardeşim Ulusan motorun yeni yeri doğukent bulvarında. Ben telefon numaralarını sahibinden.com da verdikleri ilanından aldım. Ve bizzat kendileri ilgisizdi. İlanda belirtilen adres çankaya olarak verilmisti. Şimdi oraları biliyorum. Kızdığım şey telefonla aramama rağmen benimle iletişime geçmemeleriydi. Olan oldu neyse.

Yiba çarşısı gerçekten çin malı motosikletlerin satıldığı doğru dürüst ekipman bulunamayan bir yer. Çarşının içine girdiğimde adamlar burada ne arıyorsun der gibi bir halleri var :) Her satıcının serviside yetersiz. Çarşının arkasını gördünüzmü :) Koskoca Başkentte (hele birde motosiklet kültürü yok) doğru dürüst motosiklet satış ve servisi bulmak ne yazıkki çok zor...

Oldjack
18 Mayıs 2015, 16:25
Biriniz adam ayağa kalkmadı başıam gelmedi çok kötü diyor @mtnsyn
Diğeriniz başına gelen giden ne istedin diyen yok rahat rahat bak ne güzel diyor. @hakanens
Bu motor camiasına hastayım zıt noktalar aynı yerde...

bende mağzada başımda bekleyen sürekli soru soran adama gıcık oluyorum. Daha rahat olmam lazım, almayacak olsam bile daha sonra almayı düşündüğüm ürüne rahatlıkla bakabilmeliyim. Tabiki tercih meselesi. Birde insanların bana potansiyel menfaat gözüyle bakması hoşuma gitmiyor. O yüzden emlakcılarıda hiç sevmem mesela. Bir akraba var emlakcı, hareketler falan çok yapmacık böyle,neyse bi özelliğini falan sorduğumda yardımcı olsa yeter. Sanada çok yakıştı sayın abime girmesine gerek yok bence.

caucasian
18 Mayıs 2015, 16:40
motomax :thumleft:

btayyar
18 Mayıs 2015, 17:27
Kardeşim Ulusan motorun yeni yeri doğukent bulvarında. Ben telefon numaralarını sahibinden.com da verdikleri ilanından aldım. Ve bizzat kendileri ilgisizdi. İlanda belirtilen adres çankaya olarak verilmisti. Şimdi oraları biliyorum. Kızdığım şey telefonla aramama rağmen benimle iletişime geçmemeleriydi. Olan oldu neyse.

Yiba çarşısı gerçekten çin malı motosikletlerin satıldığı doğru dürüst ekipman bulunamayan bir yer. Çarşının içine girdiğimde adamlar burada ne arıyorsun der gibi bir halleri var :) Her satıcının serviside yetersiz. Çarşının arkasını gördünüzmü :) Koskoca Başkentte (hele birde motosiklet kültürü yok) doğru dürüst motosiklet satış ve servisi bulmak ne yazıkki çok zor...

Serhat, Doğukent bulvarındaki yerlerinden taşındıkları çok oldu. Yeni yerleri, Gölbaşı istikametinden Ankaraya doğru gelirken sağda 10 adet villa`dan oluşan Samanyolu outlet de. Geçen hafta Ducati Scramble bakmak için uğradım. Sahiplerini eski tanırım. Fiyatta pek esnemezler ama özellikle Vehbi ilgili bir arkadaşlardır.

CxAnKACx
19 Mayıs 2015, 09:04
Hocam yildizda motomax ve mototan var aralarinda yurume mesafesi bir yol var.
Motomax'e gittim ordaki abi ilk basta cok ilgili gozukmese de bir sey olunca hemen yardima geliyo ilgileniyo.
Mototan'da zaten Tansu ve Suat abi asiri derecede ilgililer her seyde yardimci olurlar motor ekipman vs ayrica indirim isterseniz yaparlar da.
Ulusan motor golbasi yolunda samanyolu outlette su anda. Ben tasindiklarindan beri daha hasir nesirim ve hepsi cok iyi sicakkanli cana yakin insanlar. Sorunuzu cevapsiz birakmazlar. Oranin sahibi Vehbi abi bile sirf muhabbeti icin gidilir. Her ay 4 gun teorik egitim veriyolar ve bu egitimler icin para istemiyolar bile. Ustalari olsun diger elemanlari olsun hepsi cok yardimci hepsiyle tanisma firsatim oldu.
Daha dun incek yolundaki Rider Moto'ya gittim ustalari yaris oldugu icin yaklasik 1 ay yokmus (lukse bak :D) tek bir eleman vardi bu yuzden. Depo grip aldim o da sicakkanli bir abimizdi.
Buralardan baska hicbir seye gitmedim ama her yer cok iyi ilgi alaka bakimindan. Urun kaliteleri ayirdiginiz butce ile dogru orantili olarak artiyo haliyle ama ben ayak aliskanligi hep Mototan'dan alisveris yapiyorum sirf muhabbetleri icin bile giderim oraya.

ozanghost
19 Mayıs 2015, 15:28

Talihsizlik olmuş, aslında yerini de bir önceki mesajda tarif etmiştim ama gözünden kaçmış.

Oldjack
19 Mayıs 2015, 15:44
Hocam yildizda motomax ve mototan var aralarinda yurume mesafesi bir yol var.
Motomax'e gittim ordaki abi ilk basta cok ilgili gozukmese de bir sey olunca hemen yardima geliyo ilgileniyo.
Mototan'da zaten Tansu ve Suat abi asiri derecede ilgililer her seyde yardimci olurlar motor ekipman vs ayrica indirim isterseniz yaparlar da.
Ulusan motor golbasi yolunda samanyolu outlette su anda. Ben tasindiklarindan beri daha hasir nesirim ve hepsi cok iyi sicakkanli cana yakin insanlar. Sorunuzu cevapsiz birakmazlar. Oranin sahibi Vehbi abi bile sirf muhabbeti icin gidilir. Her ay 4 gun teorik egitim veriyolar ve bu egitimler icin para istemiyolar bile. Ustalari olsun diger elemanlari olsun hepsi cok yardimci hepsiyle tanisma firsatim oldu.
Daha dun incek yolundaki Rider Moto'ya gittim ustalari yaris oldugu icin yaklasik 1 ay yokmus (lukse bak :D) tek bir eleman vardi bu yuzden. Depo grip aldim o da sicakkanli bir abimizdi.
Buralardan baska hicbir seye gitmedim ama her yer cok iyi ilgi alaka bakimindan. Urun kaliteleri ayirdiginiz butce ile dogru orantili olarak artiyo haliyle ama ben ayak aliskanligi hep Mototan'dan alisveris yapiyorum sirf muhabbetleri icin bile giderim oraya.

Ulusanın Teorik eğitim verdiğini hiç duymamıştım. Şu sıra Alpinstar eldiven bakıyorum Ankara da nerde bulurum bilen var mı?

06Serhat
19 Mayıs 2015, 15:45
Talihsizlik olmuş, aslında yerini de bir önceki mesajda tarif etmiştim ama gözünden kaçmış.

Teşekkür ederim kardeşim. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız :)