PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bayanlar için motosiklet eğitimi istanbul

bbatuhann
08 Şubat 2015, 03:31
herkese merhaba benim sevgilim vespa hastası az çok eli yatkın bir ara boş bi sokakta spacy'le öğretmeye çalıştım ama iyi kötü kullanabiliyor benim öğrettiğim hiç bir işe yaramaz uzman bir eğitim alması gerekiyor okuluna giderken fıtı fıtı gidip gelsin istiyorum o yüzden varmıdır bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz sürücü kursu veya eğitim merkezi gibi bir yer şimdiden teşekkür ederim tekeriniz düz bassın :)

Enes Bakır
08 Şubat 2015, 03:34
bakırköyden hangi batuhansın soyadın ne kardeşim

ozhanhrmann2
08 Şubat 2015, 03:34
gis akademi, honda güvenli sürüş bildiklerim

RmMuR
08 Şubat 2015, 03:43
Honda, Gis, Yamaha

EldekiDebryj
08 Şubat 2015, 03:58
Bayanlar icin, erkek icin ayri yok :D benim bildigim :D

Pathologyst
08 Şubat 2015, 04:20
Bayanlar icin, erkek icin ayri yok :D benim bildigim :D

Aynennn 😀😀😀

kolokolo
08 Şubat 2015, 08:45
Vespa hastası ise Vespa Akademi'ye gitmesi lazım. Ben ve eşim orada öğrendik, tavsiye ederim.

Darkcity2000
08 Şubat 2015, 09:20
Bosver fiti fiti yi burasi avrupa degil ortadogu ulkesi adama fiti fiti kullandirtmazlar, bu kadar okuzun hanzonun icinde bayanlarin isi cok zor Allah kolaylik versin, bos alanda okul bahcesinde kullansin hevesini alsin, hatta iyi bir artci olsun ama benim gordugum her bayanin altindan kalkabilecegi bir arac degil motor..

Karalı
08 Şubat 2015, 10:51
Bosver fiti fiti yi burasi avrupa degil ortadogu ulkesi adama fiti fiti kullandirtmazlar, bu kadar okuzun hanzonun icinde bayanlarin isi cok zor Allah kolaylik versin, bos alanda okul bahcesinde kullansin hevesini alsin, hatta iyi bir artci olsun ama benim gordugum her bayanin altindan kalkabilecegi bir arac degil motor..

O dediğin hanzoların içinde bayan hanzolarda var

CHaTaN
08 Şubat 2015, 10:54

Sen ne yaptın dostum Kadınlar motor kullanamsın, araba kullanmasın, hatta sokaklarda güvenli değil hergün kadın cinayeti var sokağa da çıkmasın dimi. İşte bu zihniyetler yüzünden bizim ülkemiz Ortadoğu zihniyeti olup kalıyor ve bir fındık kabuğu ilerliyemiyor. Bu fikirleri görünce sinirleniyim mi yoksa üzüleyim mi bilemiyorum.

Konuyu soran arkadaşa gelince Villa Leven vespa ile vespa Academy adı altında gayet iyi bir sürüş eğitimi veriyor ki sanırım benim bildiğim vespa ile eğitim veren tek. onun haricinde vitesli motorlarla GİS. Honda ve Yamaha bulunduğunuz ilçeye biraz uzak ulaşımda sıkıntı olabilir. Ama tabiki motosikletin kadını erkeği olmadığı için hepsi karma eğitim verir. Bence kız arkadaşınız güzel bir sevda ve hobiyi benimsemiş. GÜvenli ve güzel sürüşler dilerim.

Darkcity2000
08 Şubat 2015, 12:09
Hic bana kizma dostum bir yunanistan kadar olamadik ben avrupayi ve dunyanin bircok yerini gezdim ozellikle avrupada herkes birbirine cok saygili, begenmedigimiz yunanistanda herkes motora biniyor... ben arkadasin sevdigi icin endiselendim o kadar... malum ulkemizin kultur durumu ortada..

CHaTaN
08 Şubat 2015, 13:05
Hic bana kizma dostum bir yunanistan kadar olamadik ben avrupayi ve dunyanin bircok yerini gezdim ozellikle avrupada herkes birbirine cok saygili, begenmedigimiz yunanistanda herkes motora biniyor... ben arkadasin sevdigi icin endiselendim o kadar... malum ulkemizin kultur durumu ortada..

Dostum bende sınır kapısını geçtikten sonra bir çizgi ile herşeyin ne kadar çok değiştiğini çok iyi biliyorum. İnsanların bütün taşıtlara olan saygısını. trafik kuralların ihlilinin neredeyse minimuma yakın olduğunu.
Ama benim size sitemim. Siz biz hele birde avrupayı görmüşüz, iyiyi görmüşüz. Bizler böyle yaparsak bizim memleketimiz nasıl ileri gidecek. Birileri cesaret göstermeyip bu tabuları yıkmassa hep. ÖKÜZ lerin içinde yaşadığı bir memleket mi olucaz. Bizlerde mücadele etmezsek kim mücadele edicek. Benim düşüncem herkes en güvenli şekilde sürse, bayan sürücüleri artsa bu sizin dediğiniz hanzolar belki yontulur ve belki biz olmasa da gelecek neslimiz birşeyler kazanır.

c4gin
08 Şubat 2015, 14:54
istemeyerek de olsa darkcity2000 e katılıyorum:/ zira benim kız kardeşimde heves etse tek başına okula git gel demem zira yontulma seviyesini çoktan geçtik bildiğin ortadoğu ülkesine döndük halen kadınlar araba sürebiliyorsa ne mutlu zaten yakın zamanda bu hükümet kadınların araba sürmesini yasaklamadan toplumsal olarak kadınlar araba bile sürmemeye başlarlar kaldı ki motor ne cürret....ne yazıkki böyle bir ülke olduk.

chatan demişsin ki öküzlerin içinde yaşadığı memleket mi olucaz diye, şöyleki öküz sayısı o kadar fazla ki 3-5 insanın içinde yşadığı öküz bir ülke olmuşuz 2 erkek kadın değil 2 yetişkin erkek doğuya motor gezisine gidiyor ve işkenceyle öldürülüyor. İtalyan kadın Pippa Bacca tüm dünyayı yürüyecem diyor ve Türkiyede tecavüz edilip öldürülüyor ve daha nicesi....

DKN
08 Şubat 2015, 15:05
kadın hakları kadın hakları diyerek bu seferde erkekleri ezip geçtiniz zaten.(nerde eşitlik) uzaktan baksanız halimiz perişan. konuya dönecek olursak honda ve yamahanın eğitimlerine katılabilir. duvarda motosiklet dersi verilir yazan bi numarayı aramadığınız sürece isim yapan çoğu şirket iyidir herhalde..

EldekiDebryj
08 Şubat 2015, 18:58
Amma abarttıniz .. yok burasi okuz dolu bos arazide bahcede sursun hevesini alsın
Oburu bilmem kime tecavuz etmişler der..
Koyun fanusa orda yaşasınlar sizin kizlar :)
Bazı gercekler var tamam ama yola cikaninda ustune atlamıyorlar arkadaşlar yapmayın ben sehir dısına cikmadim tek basima ama cikan bir kız vardi ve cogunuz burda helal olsun nidaları atıyordu simdi 100 tanede 1 ornek vermeye kalkarsak sizin gibi
Kaldiki sehir ici ne olabilir yemiyor ya kimse kimseyi hanzolar var mi var kirar onune
,sinyal vermez ,yol vermez ,sıkıstırır vs erkeklerin basinada gelen seyler bunlarla bas edebiliyorsa problem yok
Korkmayin daha motorun ustunden kacırilan kız duymadim :D

Sokollu
08 Şubat 2015, 19:05
Son cümlenize çok güldüm :mrgreen:

EneS_Turker
08 Şubat 2015, 19:16
Kız arkadaşıma güc bela motoru sevdirdim , hatta öyle ki şimdi kullanmayı öğrenmek istiyor.. bende ufak ufak gösteriyorm bi kaç kez devirsede hevesini kaybetmesine izin vermedim.. baya ilerleme kaydettik.. :) yazın ona da ufak bi scooter alıcam inş.. ve bir ömürde zaman zaman artçısı olmak isterim uzun yollarda.. güveniyorum ben her zaman ve bu konuda da ..

piyanotick
10 Şubat 2015, 02:20
Kadınlarını topluma kazandıramamış ülkeler gelişemezler.. Gezi bölümünde Rusya gezisi paylaşan bir paylaşımcı vardı görmüşsünüzdür.. Benzinlikte genç bir bayan çalışıyordu .. Ülkemizde ilk defa 10 gün önce Ankara da bayan çalışana denk geldim aynı duruma.. Bir çok insana tuhaf gelebilir böylesi bir durum..Ne zaman ki sosyal hayatta kadının yeri artacak o zaman toplum olarak daha medeni olacağız, eminim..

Berkay*
10 Şubat 2015, 02:27
Keşke tüm kadınlar motosiklet sürse.