PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kawasaki Ninja 250Sl Renk

Sabırsız
07 Şubat 2015, 14:44
Öncelikle Merhabalar 1 Hafta Önce Kawasaki 250Sl Beyaz Renk Şipariş verdik. Kaporayı verdik şubatın sonunda gelicek dendi. Şimdide Sordum Herkeze Arkadaşlar vs Herkez Yeşil Alsaydınız. Diyorlar Daha Çok Farkedilirsin vs . Göçmen Motoru aradık Biz Size geri dönüş yapıcaz dediler. acaba renk değişikliği yapmamız mümkün Olurmu ?

beyefendi
07 Şubat 2015, 14:49
Ben olsam vazgeçmezdim beyaz on numara :))))

4Vaqrant
07 Şubat 2015, 14:51
Muhtemelen değiştirirler. Vazgeçtik almiyorum param yok cart curt diyerek vazgeçersiniz olmadı. Sorun olacağıni sanmıyorum. Ama beyaz renk sevmisseniz başkalarının lafiyla iş yapmayin. Bende ninja 300 alirken herkes beyaz al beyaz al dedi . Ben s.e aldim hala b.k gibi rengi vae guzel degil beyaz yada siyah daha guzel olur diyorlar ama ben motorumu seviyorum

neonxc
07 Şubat 2015, 19:14
Hocam eğer siz kendiniz için değiştirmek istiyorsanız tamam değiştirin. Kabul edeceklerdir. Ama milletin dediği için değiştiriyorsanız yanlış yapıyorsunuz derim. Özellikle renk gibi tamamen kişisel zevkinize hitap eden bir konuda.

Beyaz da gayet güzel. İçinize sinen rengi alın.

Freye
07 Şubat 2015, 20:29
eğer kawasaki alıyorsan yeşilden başka renk olamaz çünkü bunlara bence başka renk yakışmıyor

GezeGeze
07 Şubat 2015, 22:47
Olmaz.. Git, sabah akşam kapısında yat.. abi ben ettim sen etme de .. yaptık bi hata, bağışla de .. Üste üç kuruş daha vereyim gerekiyorsa de ... değişikliği kabul ettirt :cherry:

Ben kubazakiyi (Kuba CR1) alırken bayide beyazı da vardı.. Bil bakalım niye yeşilini aldım :cherry:

Şaka bir yana, elbette renkler ve zevkler tartışılmaz. Senin içine nasıl siniyorsa, öyle al. Hangisinde, gecenin 01.30'unda, yağmur yağdığını fark ettiğinde üşenmeyip aşağıya inip brandasını üstüne geçireceksen, ondan al. (Gerçi ben kawa alsam üstü açık garajın üstünü kapattırırım ya, o da ayrı :) ).

Velhasıl, madem sordun, söyliim: Kawa'nın yeşili olur. Yeşil, kawa olur.

Bir de arada kubazakiler var; onlar da büyüyünce kawa olacaklar :)

Kuba CR1'in siyahı da var; ondan alsaydım adını kubazaki koymazdım; kubazuma koyardım :)

Beyaz .. nedense hondanın rengi gibi geliyor bana ...

Bilmem renk konusunda marka olmanın önemini anlatabildim mi ...

imtarky
07 Şubat 2015, 23:07
Beyaz'da iyidir sen milletin dediğine bakma içine hangisi sindiyse onu al.

Enes Bakır
08 Şubat 2015, 00:43
kawasaki yeşille bağdaşmış bir marka bence ama tabi sizin zevkinize kalmış..

brooklynnn
08 Şubat 2015, 01:21
Ninja 300 se laf edenin zevkinden şüphe ederim

Schizophren
08 Şubat 2015, 01:23
pembe olmadığı sürece sorun yok :cherry:

aranel
08 Şubat 2015, 01:26
Sen arabanın aynasında görünmedikten sonra yeşil kaskta kullansan 10 tane siste taksan gösteremezsin kendini renkle falan olmuyo o işler. Beyaz sinmiş sipariş etmişsin tereddüte düşme hiç.

muhammetcon
08 Şubat 2015, 01:31
Zevkler ve renkler tartışılamaz,siz başkasının lafıyla iş yapmayın gönlünüz neye elveriyorsa onu alın.

Sabırsız
08 Şubat 2015, 02:16
Yorumlar İçin Sağolun Arkadaşlar

Bune
08 Şubat 2015, 11:42
Birisi bana sorsa kawasaki yeşildir, honda kırmızı, yamaha mavi, ktm turuncu derim bunlar benim gözümde markaların rengi ama sen beyazı beğendiysen akan sular durur takma milleti boşver içine siniyorsa dünyada ondan güzel renk yoktur. :cat:

Blindfire
10 Şubat 2015, 21:10
Yamahanın R25 siyah modelini beğendim, fakat siyahı şuan yok, umarım siyahı getirmeden fiyat artırmak gibi bir hata yapmazlar, yoksa kawasaki 250sl ye kayarım.

EldekiDebryj
10 Şubat 2015, 23:02
Kawasakinin yeri bende ayridir diger motorlarda renk olarak hep siyah tercih ederim veya varsa kırmızı gozume hoş gelir ama kawasaki yeşildir "benim için" :)) yinede sen icine sineni al