PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barkın Bayoğlu Sponsor,Kampanya

Uykusuzcorap
07 Şubat 2015, 14:22
Arkadaşlar wunderwaffe zımpara videosunu izlerken Barkın beyin sponsorluklarıyla ilgili yaptığı konuşmalar sonrasında aklıma bir fikir oluştu.
Kendi emeğiyle bugünlere kadar birşeyler başarmış bir abimiz. Bize motosikleti sevdiren.

Bu adam internetten kendi çabalarıyla canlı yayın yapıyor. Motosiklet sevdalısı.

Acun ılıcalı. TV 8 kanalının sahibi. MOTOSİKLET SEVDALISI. Acun ılıcalının arkadaşı Esat bey, o da motosiklet sevdalısı.

Tv8 ve Acun ılıcalı, Acun medyaya mail atıp, dilekçe atıp bakın abiler böyle bir adam var yıllardır uğraşıyor. Motosiklet kullanan %90 ı bilir. Bir tv programı haftalık yapmak istemez misiniz diye mail atsak? Biz ön ayak olsak nasıl olur ??

solmyr
07 Şubat 2015, 14:23
motor sevdası değil para konuşur. motosiklet programlarının "reytink" leri pek iyi olmaz.

Uykusuzcorap
07 Şubat 2015, 14:26
Videoları 50bin izleniyor zaten. Türkiyede 2 milyon motosiklet kullanan adam var. Muhakkak izleyenler olucaktır. Saffetin garajı nasıl izleniyorsa barko nunda program öyle izlenecektir diye düşünüyorum.

Bence acun medyaya mail atalım.

Ne diyorsunuz ?

Maslak
07 Şubat 2015, 14:40
Videoları 50bin izleniyor zaten. Türkiyede 2 milyon motosiklet kullanan adam var. Muhakkak izleyenler olucaktır. Saffetin garajı nasıl izleniyorsa barko nunda program öyle izlenecektir diye düşünüyorum.

Bence acun medyaya mail atalım.

Ne diyorsunuz ?

Hani bir söz varya hocam (sapla samanı karıştırma) diye iki programın şekli farklı barkın kötü demiyorum ama profesyonellik farklı birşey abicim barkın show tarzında yapıyor işini ve sewerekte izliyoruz .. Olursa bencede güzel olur..

fazil
07 Şubat 2015, 14:49
Internette olmasi tv'de olmasindan daha iyidir. Gelecekte Tv diye bir sey olmayacak gibi gorunuyor. Internet daha özgür bir ortam, kendisi de istemez acun gibi tiplerle ugrasmayi bence, bagimsiz olmak gibisi yoktur.

hkn34
07 Şubat 2015, 14:50
onun haberı olmadan boyle bıseyı yapmak bence yanlıs olur. belkı barkın boyle bısey ıstemıyordur.

maxim
07 Şubat 2015, 14:50
kendisi çok fazla etki altında kalıyor. bence bu tarz bir programı hak etmiyor şov yapıyor

BlackGhost
07 Şubat 2015, 14:52
acun barkını filan almaz çünkü barkın sivri dilli ve kötü olan her şeyi söylüyor,programlarda reklamla ayakda duran bir konu,adam skyturkde araba ile motor kapıştırdı olay oldu araba üreticileri araba vermek istemedi barkının programlarına,reytingler düşdü falan filan..acun medya ciddi bir kurum ve acun her ne kadar motor sevdalısı olsada ciddi para getirisi olacka programlara yönelir.medya sektörünü bilmeden konuşmayın,5 yıldır trt turk ve 15 yıldırda bilişim sektöründe çalışan birisi olarak bunu söylüyorum..kazın yağı öyle değil yani...ayırca benim bildiğim kadarı ile barkın beyin zaten bir sigorta acenteliği varmış,arada altın elbiseli adam programlarını yapmaya çalışıyor.

motorcu48
07 Şubat 2015, 14:55
Arkadaslar aramizda parada toplayalim da ssk sini yapalim:)

maxim
07 Şubat 2015, 14:55
acun barkını filan almaz çünkü barkın sivri dilli ve kötü olan her şeyi söylüyor,programlarda reklamla ayakda duran bir konu,adam skyturkde araba ile motor kapıştırdı olay oldu araba üreticileri araba vermek istemedi barkının programlarına,reytingler düşdü falan filan..acun medya ciddi bir kurum ve acun her ne kadar motor sevdalısı olsada ciddi para getirisi olacka programlara yönelir.medya sektörünü bilmeden konuşmayın,5 yıldır trt turk ve 15 yıldırda bilişim sektöründe çalışan birisi olarak bunu söylüyorum..kazın yağı öyle değil yani...ayırca benim bildiğim kadarı ile barkın beyin zaten bir sigorta acenteliği varmış,arada altın elbiseli adam programlarını yapmaya çalışıyor.

acun izlenecek her şeye program yaptırır yeterki izlensin :cherry: barkının lastiklerine yağ sürer programda düşsün kafası gözü patlasın reytingler tavan yapsın diye :)

Carbondioxid
07 Şubat 2015, 15:04
O gönüllerin hocası , O apaçilerin reizi , O içimizden biri , O yağlı kirli takım taklavatlı tükkan motifli çekim sahasını sevdiğimiz , O son dönemlerde tenkit ettiğimiz ...

O bize motosiklet tüv muayene videosu çekecek/bilecek zatt , bu satırları okuyan reiz , şu muayene videosu işine bir omuz atıver artıkın , ve realiteyi gör, Çin sınıflara inceleme , haydi inceleme olmasın mukayese işine girmen elzem oldu

Selamlar..

COQ
07 Şubat 2015, 15:05
Barkın daha önce tv programı yaptı.
Seyretmediniz.
Yine yapsa
Yine seyretmeyeceksiniz.

Yormayın adamı:)

BlackGhost
07 Şubat 2015, 15:10
acun izlenecek her şeye program yaptırır yeterki izlensin :cherry: barkının lastiklerine yağ sürer programda düşsün kafası gözü patlasın reytingler tavan yapsın diye :)

işte o yüzden barkın bayoğlu kendini kullandırıp reyting yaptırtmak istemez.acun ılıcalı insanların niteliklerini kullanıp reytin yapıyor,misal survivor filan hep belli noktalardan reyting elde eden programlar.

barkın bayoğlunu tv de böyle bir misyon üstlenmiş olsaydı AEA kanalı zaten var olmazdı.bir arkadaşımız zaten dile getirmiş,internet özgür bir platform,barkın beyde özgürce bir şeyler yapmayı,kimseden direktif alıpda "onu öv bunu yer" dememek için çaba sarfediyor.

Ayrıca bende katılıyorum,kendisinden onay almadan böyle bir katılıma izin vereceğini,sonuç itibari ile şahsi birkonu,nerden biliyorsunuz adamın tv de olmak istemediğini? biz o imzaları bence bozuk yollar ve trafikdeki terör estiren adamlar için toplayalım,verelim...

Macit250
07 Şubat 2015, 15:14
Türkiyedeki televizyonlar eğlendirmek amaçlıdır.Birşeyler öğretmek amaçlı değil.Kapitalist sistem bilgilendirici programları elimine ederek toplumu maymuna çevirir.Türk toplumunuda dizilerle maymuna çevirdiler.Benim anam bacım kardeşim karım izlemiyor diyen bir kişi çıkmaz sanırım.

Green Arrow
07 Şubat 2015, 19:51
Arkadaş kusura bakmayında adamı 3-4 sponsor hariç kimse desteklemiyo. Tv ye çıksa en azından destekler artardı. Kusura bakmayınca türkiyede toplu dayanışma ölmüş, sizden de bi bok olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=g8MM_gcHRKQ

Temsili biz :D

eraksoy
07 Şubat 2015, 20:03
% 80 Canlı yayını izliyorum. Izleyemezsem YouTube'un seyrediyorum. Sitesine her girdiğim de reklamlara tıklıyorum. Özellikle google reklamlarına. İhtiyacım olan şeyi satın alacaksam sitesinden tıklayıp satın alıyorum. O zaman birazdaha fazla Komisyonu oluyor. Kendi sitemden az buçuk para kazandığım için sistemi biliyor ve ona göre barına destek olmaya çalışıyorum. Tv programı fena olmaz ama internet daha çekici geliyor bana sansür yok tv de arabanın logosunu bile sansür. Tv marka önemine yada karalamalar izin verecek mi böyle iyi bence doğal gerektiğinde orta parmak gerektiğinde beş kardeş

architect
07 Şubat 2015, 20:06
Biz istiyoruz da adam İstiyor mu acaba. Kendi de söylüyor böyle rahatız diye bence bu konuda onun fikrinide sormalıyız. Şu anki formatta tv de iş yapabilmek pekte kolay değil bence.

carsvegas
07 Şubat 2015, 21:16
Acun hazır reytingi olan programı alır programa destek olmaz kaymak yiyicidir o.
tv8 izlemem barkın oraya gitse üzülürüm.
eski trt olsa yayınlasaydı keşke.
ayrıca tvde yayın tarafsız olamıyor.
saffet direk doğus destekli al barkını o destek ve bu formatla fenomen olmazsa bişey bilmiyorum.

bu arada acun motosiklet sevdalısı felan değil okan deseniz anlarım kaçkere programına çıkarıp övdü adamı.

önerim:barkın bize hedef göstersin firmaya barkına sponsor olması için baskı yapalım.

HAZZILHAR
07 Şubat 2015, 21:25
Arkadaşlar wunderwaffe zımpara videosunu izlerken Barkın beyin sponsorluklarıyla ilgili yaptığı konuşmalar sonrasında aklıma bir fikir oluştu.
Kendi emeğiyle bugünlere kadar birşeyler başarmış bir abimiz. Bize motosikleti sevdiren.

Bu adam internetten kendi çabalarıyla canlı yayın yapıyor. Motosiklet sevdalısı.

Acun ılıcalı. TV 8 kanalının sahibi. MOTOSİKLET SEVDALISI. Acun ılıcalının arkadaşı Esat bey, o da motosiklet sevdalısı.

Tv8 ve Acun ılıcalı, Acun medyaya mail atıp, dilekçe atıp bakın abiler böyle bir adam var yıllardır uğraşıyor. Motosiklet kullanan %90 ı bilir. Bir tv programı haftalık yapmak istemez misiniz diye mail atsak? Biz ön ayak olsak nasıl olur ??

Barkın tv'de çalışmak istemediğini, önceki tv çalışmalarından hoşnut olmadığını defalarca söyledi videolarında. Zaten şu anki stüdyolarına yaptıkları yatırımdan sonra kolay kolay tv'lere çıkmaz.

xxxonepirxxx
07 Şubat 2015, 21:31
motosikleti tv de anlatırsa çok sıkıntı çeker motosikletin artısınıda eksisinide söylediği için kanal sahipleri pek sıcak bakmaz

Sj's
07 Şubat 2015, 22:30
Oncelikle Barkin'in kendisi zaten TV olayina super karsi. Hadi bir sekilde cikardiniz onu tvye, kesinlikle su anki formatinda bir program yapamaz, kimse yaptirmaz.

Anca motosiklet nedir nasi surulur falanla ilgili seyler olur. Sevilen markalar varsa onlari yikama yaglama olur.

DKN
07 Şubat 2015, 22:50
bence stüdyosuna izleyici alıp gelenlere gönlünüzden ne koparsa demeli

ShockWave
07 Şubat 2015, 22:52
Sadece Barkın Bayoğluna değil bu ülke kendi dünya şampiyonuna bile sponsor arayışında değil bu işler yaş o yüzden hep geri plana atılmaya mahkumuz ülkede...

Green Arrow
07 Şubat 2015, 22:53
Arkadaşlar TV programlarının devri artık tükendi.Programların kalitesinden bunu anlayabilirsiniz.Youtube programcılığı çok daha kazançlı ve zahmetsiz bu konuda.Kendi işninin patronusun gavatlarla uğraşmıyorsun ve kimseyi övmek veya yermek zorunda değilsin daha ne olsun.

neonxc
07 Şubat 2015, 23:02
Barkın Bayoğlu bu konuda açıklama yapmıştı daha önce. Tv sektöründen, rütükten, diğer firmalardan çektiklerini güzel güzel anlatmıştı. Şuan kendi ekibi var, tamamen özgürler ve kimseye hesap verme dertleri yok.

Şahsen ben asla Tv ye geçmelerini istemiyorum. Bu şekilde oldukça iyiler.

manners
07 Şubat 2015, 23:46
internetteki barkin tvdekinden kat kat daha guzel, boyle devam etsin. ha acun millete 1000+ kusur lahmacun ismarlicana millet mail atsa belki yardimda bulunur.

LynXMaSTeR
07 Şubat 2015, 23:56
şu an ki tavırla, anlatışıyla TV de pek barınamaz. TV olayı bambaşka yav, orda çoğu şey daha yapmacık. Ama Barkın abi gayet doğal, canlı yayınlarda da zaten muhabbet tadında program yapıyor, o yüzden TV ona uygun olmaz bence. Bırakın Barkın abi bize özel kalsın ;)

GP500-1st
08 Şubat 2015, 00:03
malum kişinin hayata bakışıyla barkın bayoğlunun bakışının uyuşucağını hiç düşünmüyorum.

bırakın azalarak bitsin...

maxim
08 Şubat 2015, 00:15
arkadaşlar bence böyle bir başlık açacağınıza barkın'ı beğeniyormusunuz veya dürüst buluyormusunuz diye bir anket başlığı açın bakalım sonuç ne çıkacak?

Tİme_shİft42
08 Şubat 2015, 00:32
Haberci spikeri gibi program yapan adamları izlemiyorsak adres belli

Aranılan adam aea Tvde Youtubedaki kadar rahat konuşamıyacak Youtubede markaların isimlerini fiyatlarını rahat rahat söyleyebiliyor yok rtük vardı yok patron vardı gibi derdi yok

Aea bu işe gönül vermiş şu durumda aeanın yeri youtube nasıl destek oluruz kanala abone oluruz altınelbiseliadam.comu sürekli ziyaret eder reklamlara bannerlara tıklarız vs vs ,

puyol
08 Şubat 2015, 00:36
ya reyting diyorsunuzda bu ntv deki saffetin garajımıdır nedir o adamın reytingleri çok mu iyi sanki?adam odun gibi dümdüz anlatıyor geçiyor vede kötü taraflarınıda anlatmıyor.Barkının seveni daha çok tvlere dönerse iyi bi izleyicisi olur diye düşünüyorum.

kittyhawk
08 Şubat 2015, 01:02
İşin bir de siyasi boyutu var. Barkın'ın canlı yayınlarını izliyorsanız az çok çizgisi belli. Bu çizgide bir adam Acunun kanalında program yapamaz. Yaptırtmazlar. Kendi de istemez. Ki ben de arkadaşlara katılıyorum yapmasın. Ufacık bir ürün videosunda bile para alıyor, çok övüyor diye eleştirdiğiniz adam, tamamen reklam üzerine kurulu bir sektörde bu objektifliğini koruyamaz. Internet onun için bir nimet. önemli olan bu nimeti kullanırken ona destek olabilmek. malesef artık medyada doğruları söylemekten ziyade istenenleri ve dikte edilenleri söyleme devri hakim.