PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyet hakkında

Evdeyim
06 Şubat 2015, 23:08
Sürücü kursuna gittim Kurs ücreti 300 Tl, direksiyon derslerinede ders başına 50 tl dedi sordu motor kullanmayı biliyormusun bende hayır dedim kadın bana sınavlar çok zor diyor benimde biraz gözüm korktu son 3 gün yazılsammı bilemedim. Ailemden gizli yazılıcam. Yorumları bekliyorum (anlatmam biraz kötü olabilir)

ahmetkorkmaz
06 Şubat 2015, 23:15
Sürücü kursuna gittim Kurs ücreti 300 Tl, direksiyon derslerinede ders başına 50 tl dedi sordu motor kullanmayı biliyormusun bende hayır dedim kadın bana sınavlar çok zor diyor benimde biraz gözüm korktu son 3 gün yazılsammı bilemedim. Ailemden gizli yazılıcam. Yorumları bekliyorum (anlatmam biraz kötü olabilir)

Merhaba

Bu nasıl iş? Kurs zaten direksiyon pratiği vermek zorunda ayrıca tarifemi koymuşlar.

Bence ilk iş olarak git adam gibi bir kurs bul derim. Onların vereceği eğitimden bir cacık olmaz.

Sonuçta kar etmesi gereken ticari kuruluşlar, ama bunlar işi iyice yüzsüzlüğe vurmuşlar.

Ayrıca sınav zorluğu ile ehliyet alma kararsızlığı arasındaki bağlantıyı çözemedim.

Ehliyeti ya alırsın ya da almazsın. Çocuk doğurmak çok zor diye, kürtaj olan kadın duymadım.

Ensar..
06 Şubat 2015, 23:22
Bilgi sıfır olup da ehliyetini cebine koyup kurstan ayrılanını görmedim değil. (Hem a2 hem b sınıfı yönünden) Fazla zorlanacağınızı sanmam. Para yönünden birşey diyemem tabi... :)