PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başımıza gelenler

Bilgi Sıfır
06 Şubat 2015, 02:16
evet bugün rks 150 titanic modelini aldım yarın teslim edilecek 2015 model diye geçiyor şimdi gelelim konuya yaş19 araba kullanmakda başarılıyım otoparkda çalısıyorum fakat vitesli motor hiç kullanmadım yapmam gerekenlerin farkında olsamda hatalarım illaki olacakdır aldığım motordan da anlaşılacağı gibi fazla bir bütçemyok korumalı montum eldivenim ve gösteriş amaçlı plastik bir kaskım var :queen: ehliyete motor gelince yazılacam ve alanakadarda trafiğe çıkmıyacam ve asıl konu şu ki ben bir kamera alıp motorum ilk marşından her yaptığım gezi sorun kaza aksiyon kavga herşeyi kaydetmek ve hiç bir bilgisi olmayan motora yeni başlayan bir gencin motoru ile yaşadıklarını kaydedip sizlere sunmak istiyorum ve bunuda sıkıcı bir halde yapmamaya çalışıcam evet sizce nasıl olur?

(ve ucuz kaliteli ve rüzgardan etkilenmeyen bir kamera lazım öneride buluna bilirsiniz)

BatuhanK
06 Şubat 2015, 02:21
Gösteriş için değil de kafayı koruyan bir kask aldıktan sonra bu siteyi inceleyebilirsiniz. http://www.sjcam.com/en/3-cameras
Pahalı gelirse ikinci ellerini araştırabilirsiniz, yurt içi veya yurt dışı illaki vardır

Bilgi Sıfır
06 Şubat 2015, 02:26
Gösteriş için değil de kafayı koruyan bir kask aldıktan sonra bu siteyi inceleyebilirsiniz. http://www.sjcam.com/en/3-cameras
Pahalı gelirse ikinci ellerini araştırabilirsiniz, yurt içi veya yurt dışı illaki vardır

dediğim gibi bütçemyok kaskı motorla beraber aldım hediye gibi bişey deiştiricem farkındayım

Sj's
06 Şubat 2015, 02:27
Plastik kaski duzgun bi kaskla degistirip ehliyeti almis olmak yerine dimdirek motoru almak, burada bi takim sozler vermek.

Aklima tek sey geliyor: Irmik helvasi

Bilgi Sıfır
06 Şubat 2015, 02:29
Plastik kaski duzgun bi kaskla degistirip ehliyeti almis olmak yerine dimdirek motoru almak, burada bi takim sozler vermek.

hahahah yapacam ama çok sabırsız davrandım harbiden :D

zulu
06 Şubat 2015, 02:33

Hemide fıstıklı :sunny:

Enes Bakır
06 Şubat 2015, 02:45
video fikri güzel

Bilgi Sıfır
06 Şubat 2015, 02:49
video fikri güzel

Eyvallah senin modifiye işide iyi ) o motora heeşey yapılabilir sele yide deiştirebilirsin bence

Onurhan D
06 Şubat 2015, 02:54
Kameraya ayıracak bütçe var ama kaska yok mu :cyclopsan
Bencede kameradan önce kaskını ve koruma ekipmanlarını tamamla yoksa fikir güzel bence ama en son.

Bilgi Sıfır
06 Şubat 2015, 02:59
Kameraya ayıracak bütçe var ama kaska yok mu :cyclopsan
Bencede kameradan önce kaskını ve koruma ekipmanlarını tamamla yoksa fikir güzel bence ama en son.

yahu ehliyetim yok ehliyeti almam 3 4 ay zaten o süre içerisinde kask ıda alırım kamerayıda :)

Freye
06 Şubat 2015, 03:00
Hemide fıstıklı :sunny:

Alırım bir tabak :queen:

Bilgi Sıfır
06 Şubat 2015, 03:03
Motoru büyütünce yamaha fz 6 kavun içi renginden alıcam çift egzos

berkcigdem
06 Şubat 2015, 03:10
kavga falan demişsin istanbuldasın dikkat et birisi haydarı vurmasın kafana o plastık korumaz seni. herneyse bence kameradan önce kaskını degıstır cok daha yararlı olur. kazasız belasız kullanman dileğiyle.

Bilgi Sıfır
06 Şubat 2015, 03:16
kavga derken sokakda yaşananlar olaylar misali çok tanık oldum :D

Onurhan D
06 Şubat 2015, 03:44
Biyografinde ilk motorum kesinlikle cross olacak yazmışsın neden vazgeçtin crosstan merak ettim.

Bilgi Sıfır
06 Şubat 2015, 04:08
Biyografinde ilk motorum kesinlikle cross olacak yazmışsın neden vazgeçtin crosstan merak ettim.

cross u camp a çıkmak için alıcakdım da uzun iş uğraşmıyım dedim sonra görünce çok beğendim naked tarzını oturuşu fln sexy duruyor :)

capoverde
06 Şubat 2015, 04:30
Bugün şunu öğrendim...Motor ile trafikte seyir araba kullanmaya benzemiyor...

Hatta otoparkta araba parketmeye hiç benzemiyor...

60 km de rüzgâr her yerinden girip seni uçuruyor... Hele bir de şiddetli rüzgar altında seyir yapıyorsan... Bu iş şaka olmaktan çıkıyor...

kinqdai
06 Şubat 2015, 04:31
Dostum hayırlı olsun. Fakat işler umduğun gibi gitmicek adım gibi biliyorum. Motorun yarın gelince trafikde genel olarak sürmesende 3-5 tur atıcaksın orda burda. Ehliyetini alana kadar da bunu devam ettireceksin. Herşeyden önce gerçekten kask ına önem ver. Bayilerin verdiği kask lar gerçekten PLASTİK KARTON RESMEN MUKAVVA. Elinle bile bükebiliyorsun kask demeye 1000 şahit ister. Yazdıklarıma alınma ama sana olucakları söyledim. Fikir güzel, fakat ehliyet ilk sıkıntın. Maddi durumun zaten kısıtlıymış amanki aman sakın ve her ne olursa olsun trafiğe çıkma memur amcalar bir çevirmede en kötü 2000 lira ile bırakırlar. Sonra o cezayı ödemek için zor durumda kalırsın ve motorunu da zararına satmış olursun elinde kalan hiç bir şey olmaz. Bu yazılanlara kulak ver. Hiç sürme demiyorum zaten sürmeden duramıcaksın o kesin bir şey ama trafikde kullanma hiç bir neden ve sonuç ile kesinlikle trafiğe çıkma. Bir diğer şey ise kesinlikle kask sahibi ol. Ehliyetini de en kısa zamanda alıcağını umuyorum. Yazdıklarımı umarım kulak arkası etmezsin, etmeki sonradan canın sıkılmasın neyse tekrar dan hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela ve CEZA vermesin :)

Bilgi Sıfır
06 Şubat 2015, 05:01
Dostum hayırlı olsun. Fakat işler umduğun gibi gitmicek adım gibi biliyorum. Motorun yarın gelince trafikde genel olarak sürmesende 3-5 tur atıcaksın orda burda. Ehliyetini alana kadar da bunu devam ettireceksin. Herşeyden önce gerçekten kask ına önem ver. Bayilerin verdiği kask lar gerçekten PLASTİK KARTON RESMEN MUKAVVA. Elinle bile bükebiliyorsun kask demeye 1000 şahit ister. Yazdıklarıma alınma ama sana olucakları söyledim. Fikir güzel, fakat ehliyet ilk sıkıntın. Maddi durumun zaten kısıtlıymış amanki aman sakın ve her ne olursa olsun trafiğe çıkma memur amcalar bir çevirmede en kötü 2000 lira ile bırakırlar. Sonra o cezayı ödemek için zor durumda kalırsın ve motorunu da zararına satmış olursun elinde kalan hiç bir şey olmaz. Bu yazılanlara kulak ver. Hiç sürme demiyorum zaten sürmeden duramıcaksın o kesin bir şey ama trafikde kullanma hiç bir neden ve sonuç ile kesinlikle trafiğe çıkma. Bir diğer şey ise kesinlikle kask sahibi ol. Ehliyetini de en kısa zamanda alıcağını umuyorum. Yazdıklarımı umarım kulak arkası etmezsin, etmeki sonradan canın sıkılmasın neyse tekrar dan hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela ve CEZA vermesin :)

ehliyetsiz çıkmıcam zaten para sıkıntı deil ama boşa harcamak istemiyorum sonuçta başlangıç motoru bu motorda ögrendikden sonra fz 6 alıcam kavun içi çift egzos lar varya onlardan :D

Darkcity2000
06 Şubat 2015, 09:21
ilk videoyu koydugunda buralar degerlenecek :)

EnesBeyter
06 Şubat 2015, 09:31
Kask önemli en kötü bi ls2 falan al:cat:

bam_bam
06 Şubat 2015, 11:23
kask önemli, kamerayla herşeyi çekicem derken kendi kazanı çekmeyesin. bunu hafife alma kardeşim. sağlam bir kask alarak ve ehliyet kursuna yazılarak başlayabilirsin işe. bir de öyle motor alıcam ama trafiğe çıkmıcam lafı bana pek inandırıcı gelmedi. bunu önemse derim.

sezerh
07 Şubat 2015, 16:18
sayın sj's ben un helvasıalabilirmiyim acep :D

CompanERROR
07 Şubat 2015, 17:32
Kızmayın çocuğa hevesini kırmayın ! :pr: alıcam diyo işte ama kardeş dizlikte al kenne düşersin muhakak korur seni lütfen al olur mu kardeşim unutma pas geçme 30tl için dizinden sağlığından olma

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

ha bu arada araştırmıştım bi ara bu tam senlik gibi.

http://www.hepsiburada.com/liste/codegen-falcon-xman-hd20-aksiyon-kamera-8gb-hafiza-karti-ve-2900mah-tasinabilir-sarj-cihazi-hediyeli-aksesuarlar-dahildir/productDetails.aspx?productId=outtri599010154&categoryId=22018092