PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ca online teori egitimi duyurusu

oluroyle
05 Şubat 2015, 17:35
Merhaba arkadaşlar,

Online,ücretsiz olarak teori eğitiminden haberdar oldum. Sizlerinde haberi olsun istedim, link aşağıdadır.

http://ca-egitimduyuru.tumblr.com/post/110061492600/ca-online-motosiklet-teori-egitimi-1-ucretsiz

Kazasız-belasız

Onurhan D
05 Şubat 2015, 18:03
Merhaba arkadaşlar,

Online,ücretsiz olarak teori eğitiminden haberdar oldum. Sizlerinde haberi olsun istedim, link aşağıdadır.

http://ca-egitimduyuru.tumblr.com/post/110061492600/ca-online-motosiklet-teori-egitimi-1-ucretsiz

Kazasız-belasız

Eğitime katılacak kişi sayısı dolmuş ama düşünceniz için teşekkürler :)

oluroyle
05 Şubat 2015, 18:09
Eğitime katılacak kişi sayısı dolmuş ama düşünceniz için teşekkürler :)

12.2.2015 için açılmış,boştu ..Şu an kontrol ettim,başvuru hala yapılabiliyor. Teori eğitimi 1 olarak tabi..

oluroyle
18 Şubat 2015, 19:10
Merhaba Arkadaşlar,

Verilen linki ara ara incelerseniz, eğitim duyuruları yapılmaya devam etmektedir. Ben online eğitim1 teori1 sunumuna katıldım, gayet keyifli geçti. Eğitici olduğuna kesinlikle inanıyorum. Tavsiye ederim :)

Ücretsiz ve sohbet tadında, aklınıza takılan herşeyi sorabileceğiniz bir ortam yaratılmış.

Keyifli Forumlar

40yapar
18 Şubat 2015, 20:34
Ben 1'i almıştim, yarin da 2'yi alacağim. Cok faydali bir egitim oldugunu soyleyebilirim. Ayrica hem Caner hem de Zeynep cok kibar ve medeni insanlar. Zaman nasil geciyor anlamiyorsunuz bile. Kesinlikle tavsiye ederim.
Sağlıcakla kalın

oluroyle
03 Nisan 2015, 14:42
Ben 1'i almıştim, yarin da 2'yi alacağim. Cok faydali bir egitim oldugunu soyleyebilirim. Ayrica hem Caner hem de Zeynep cok kibar ve medeni insanlar. Zaman nasil geciyor anlamiyorsunuz bile. Kesinlikle tavsiye ederim.
Sağlıcakla kalın

Merhaba,

19.02.2015 günü aynı eğitimi almışız :mrgreen:

yasdal
03 Nisan 2015, 14:49
Eğitimlerden birinin videosu olsa 6 kişiden fazla insan da faydalanırmış sanki

oluroyle
03 Nisan 2015, 15:07
Merhabalar,

Eğitimlerin duyurusu oluyor, üstelik tek seferlik değil bu eğitimler, pek çok kere online eğitim 1 duyurusu açıldı, başvurmak gerekli. Video kaydı olabiliyor mu bilmiyorum .

Skype üzerinden, 6 kişilik bilgiye aç motor sevdalısı ve eğitmen eşliğinde görüntülü,sesli,sunumla desteklenmiş eğitim veriyorlar. Taa Bingölden dahi katılımcı olan vardı :) 6 kişi olmasının sebebi, internet aracılığıyla skype üzerinden gerçekleştirildiği için, eğitimin kalitesi için önemli bir sayı olmalı,aksi halde düşmeler yaşanabiliyor.

Bu zamana dek yararlanabilen kişi sayısı muhakkak 6 değil,çünkü haftalarca tekrarlandı ,tekrar tekrar online eğitim 1-2-3 modülleri açıldı.