PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şu kaska denk kask tavsiyesi rica ediyorum

mitili
05 Şubat 2015, 01:54
şu an aklımda olan kask bu:

http://www.feyizoglu.com/GT-Air-Vizorlu-Kapali-Kask_48417.html

kask için 1.500 tl civarı bütçem var. bu para benim için epey yüksek ve en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. bu fiyatlarda kullandığınız/tavsiye ettiğiniz/almak istediğiniz kaskları bununla kıyaslasanız hangisini seçerdiniz? alayım mı bunu napayım?

tinerci
05 Şubat 2015, 02:56
Selam
http://www.feyizoglu.com/GT-Air-Vizorlu-Kapali-Kask_48417.html#0

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:33 ----------

Bir soru: Marushin 999 rs düşünmez misin? Hafif falan..

Kara35
05 Şubat 2015, 03:05
1500 lira butceyle marushin mi alinir :queen: adami deli diye gotururler. Marushin, marka kasklarin yaninda alt sinif bir markadir. Zamaninda cok ovulen 888 ve 999rs kullandim. 888 zaten faciaydi kafada bal kabagi gibi duruyor,aerodinamiside 0 olan bir kaskti ayrica 3 ayda emniyet kayişi koptu. 999rs de orta sekerliydi sungerlemeler hemen bozuluyor, yuksek suratte iyi degil. Vizor kilidi kotu, vizor saglam ama kilit cok kotu, bir daha hayatta kullanmam marushin.

O paralara marka kask alinir. Arai, shoi, bell, shark, x-lite gibi markalar bakilir. Marushin nedir ya?

tinerci
05 Şubat 2015, 03:18
Yahu parası cebine kalır kalanıyla da lahmacun yer diye düşündüm. :queen:

redlion999
05 Şubat 2015, 03:32
Gt-Air sahibi olarak arai yada schuberth s2 falan öneririm. gt air in güneş vizörü kaliteli değil.. Arai nin dıştan takılan vizörü daha çok iş yapıyor.. Sessizlik olarak s2 daha iyiydi sanırım.. microlock isterseniz s2 double d iyi derseniz arainin kafa yapınıza uygununu alabilirsiniz..

telike
05 Şubat 2015, 07:18
1500 lira butceyle marushin mi alinir :queen: adami deli diye gotururler. Marushin, marka kasklarin yaninda alt sinif bir markadir. Zamaninda cok ovulen 888 ve 999rs kullandim. 888 zaten faciaydi kafada bal kabagi gibi duruyor,aerodinamiside 0 olan bir kaskti ayrica 3 ayda emniyet kayişi koptu. 999rs de orta sekerliydi sungerlemeler hemen bozuluyor, yuksek suratte iyi degil. Vizor kilidi kotu, vizor saglam ama kilit cok kotu, bir daha hayatta kullanmam marushin.

O paralara marka kask alinir. Arai, shoi, bell, shark, x-lite gibi markalar bakilir. Marushin nedir ya?

Adam her konuda bilirkişi. kimsenin bişey bilmediği şu forumda her işten anlayan en bilgili en üstdüzey en sağlam motorcu. Herşeye muhalefet çünkü en iyisini bilir. Vay arkadaş rayzike binen ego şişiriyor biz de mi rayzik alsak :D aga biliyosundur eyvallah ama yaklaşımın öyle ki, siz kimsiniz nr anlarsınız en iyi ben bilirim erol büyükburç gibi. En çok sana mo soralım? Her yazdığın başlık altında en iyi ben bilirim havaları. Aslan gibi ya süpersin hocam. Aynen devam. Kask yorumuna değil sana bi tepki bu.

KutlayGül
05 Şubat 2015, 13:05
Mitili selam,

HJC alalı 3 ay oldu. Ben de gt-air ve rf-1200 serisine bakıyordum. HJC'de daha rahat ettim (kafa şekliyle ilgili sanırım). Hafif ve sessiz. Yalnız gt-air'deki gibi ayrıca güneş vizörü yok benim aldığımda. Çok memnunum kasktan. tavsiye ederim.

Ben alırken mat siyah modelinde çok güzel bi inidirim vardı. 340€'ya almıştım. O dönem aşağıdaki kask 150 küsür avro daha pahalıydı.

http://www.n11.com/hjc-rpha-10-plus-graffiti-lorenzo-mc2-kask-P43018328

Bunun gibi özel seri olmayan ve güzel boyalıları daha ucuza bulabilirsin. Hatta benim gibi mat siyah alırsan 1200 civarına bulabilirsin belki de. istersen mat siyahın fotoğraflarını atarım.