PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cbf kaza ve yardım

btyildirim
05 Şubat 2015, 00:48
Merhaba arkadaşlar dün akşam saatleri evime dönerken bi taksicinin yolcu alma hayvanlığı yüzünden küçük bi kaza geçirdim aniden önüme kırıp frene basınca mecburen bende motoru yatırdım ve Sol taraf biraz çirkinleşti. Bundan öncede sağ tarafa koli çarpmıştı işyerinde eksiklerimi yazıp sizden fiyat bilgisi isticem.

Sağ, Sol grenaj
sağ,Sol sinyaller
Sol sele altı kuyruk grenajı
Arka stop
Hatta varsa ön far camı biraz çizildi oda olabilir.

Orjinal parça ve yan sanayi parça fiyatları varsa bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Model 2014

2move
05 Şubat 2015, 00:56
Geçmiş olsun. Asla taksicilerin sağına yanasmam.
istanbuldaysan sirkeciye gitmeni oneririm. Orda herseyi bulursun (yansanayi)

EneS_Turker
05 Şubat 2015, 00:59
Hocam buraya yazmaya uğraşana kadar googlede aratarak yada servise bi telefonla 5 dk da bilgi alabilirsin.. geçmiş olsun bu arada..

btyildirim
05 Şubat 2015, 01:02
Çok teşekkür ederim sirkecide hep yansanayi var google sahibinden vs. Sitelerdede aynı şekilde serviste çıldırmış grenajın tanesine 170küsür dedi bende orjinal ve yansanayi fiyat bilgisi olan birisi var ise ucuz yollu kıyaslama yapıp almak istedim.

sercan2667
05 Şubat 2015, 01:06
Sağ Sol Grenaj 174+174=348 Yan sanayi80+80=160
Sol arka kuyruk=77TL Yan Sanayi=30
Arka Stop=192TL Yan Sanayi=40
Sinyaller 45TL lira olması lazım.
Orjinal bayi fiyatlarıdır.Geçenlerde bayiye sormuştum.
Yan sanayide çok iyi bir yer var.Motoraks Honda İzmir.İstediğin yan sanayi Cbf parçası buluabilirsin.Güvenilir Satıcıdır.
Arka Stop lambasını yan sanayi aldım. 2 kere kırdım.Kırılmasının sebebi yan sanayi arka stop lambasında aralarda boşluklar var.
Yolda oynuyor sürekli.Çukura girdiğinde de 3 parçaya ayrılıyor.Ben japonla yapıştırdım.Şuan sapasağlam

ucanteneke5
05 Şubat 2015, 01:07
orjinal olarak renk belirtmemişsin ama toplamda 750 tl.cıvarı tutar ama yan snayıde maksimum 400tl. cıvarı tutar bunlar sadece parça fiyatı işçilik bilmem çünkü ben her şeyimi kendim yaparım..

shooter1
05 Şubat 2015, 01:51
bir arkadaşın ybr ye yan sanayi taktı kırmızı olan renk pembemsi oldu çok tuhaf duruyor aklında bulunsun diye yazıyorum

btyildirim
05 Şubat 2015, 08:54
Motor rengi siyah
Olmadı arka stop yan sanayi alırım gerisinide servisten isterim